0:2
0:1
FBS Olomouc

FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - FBS Olomouc 5:6p
4. Eliška Poláková, 17. Kristýna Vejvodová, 22. Hana Chaloupková, 29. Monika Škorpová, 39. Eliška Mrázová - 19. Tereza Brančíková, 26. Michaela Kacelová, 27. Eliška Pešavová, 45. Pavla Pejzlová, 56. Michaela Kacelová, 61. Eliška Pešavová; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 4:4; využití: 1:0; diváků: 64; zásahy brankářů: Kristýna Karli 23 - Martina Schoupalová 25; po třetinách: 2:1, 3:2, 0:2, 0:1;
65:01
Střely celkem: Tigers Start 98 - 30; FBS Olomouc - 29
65:00
Střely v prodloužení: Tigers Start 98 - 1; FBS Olomouc - 1
60:53
60:53
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Eliška Pešavová, asistoval Barbora Soušková (5:6).
60:10
Začátek vypadá lépe pro Olomouc, drží míček na polovině Tigers.
60:01
A jdeme do prodloužení tohoto vyhroceného a vyrovnaného utkání.
60:00
60:00
Střely ve 3. třetině: Tigers Start 98 - 11 ; FBS Olomouc - 8
60:00
55:30
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Michaela Kacelová bez asistence (5:5).
55:30
Kacelová ukradla  míček obránkyním Tigers  a  v úniku zakončila.
54:50
Kovaříková se probila obranou soupeře podél mantinelu a Tigers tak drží míček a točí olomoucké na jejich polovině.
52:45
A utkání se nám přiostřuje, souboje nevypadají úplně hezky.
51:30
Startíček je teď více na míčku.
50:30
Škorpová zachytila rozehrávku soupeře a šla skoro sama na branku, střela  šla nad branku.
48:21
Pěnkavová odebrala olomouckým míček a vyvezla ho na polovinu soupeřek.
47:00
Vyloučen hráč Sabina Šnajberková družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání.
47:00
Šnajberková S. hasila chybu útočnic jen za cenu faulu.
45:57
Poláková vystřelila od mantinelu, olomoucká brankářka byla připravená.
44:47
Vyloučen hráč Tamara Hašová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
44:47
Další faulík z přehnaného důrazu v podání Hašové a Tigers mají opět šanci v přesilovce.
44:08
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Pavla Pejzlová, asistoval Tereza Brančíková (5:4).
44:08
Hašová se dostala k míčku, ukázkově si ho pokryla, sklepla na Brančíkovou. Brančíková střílenou přihrávkou našla Pejzlovou, která trefila k tyči.
43:22
Olomouc má míček na florbalkávh a snaží se trpělivě dostat do útoku.
42:30
Další závar před brankou Olomouce.
41:15
Vejvodová vyvezla míček a krosovou přihrávkou hledala Škorpovou, ta o milimetr minula míček.
40:00
40:00
Střely ve 2.třetině: Tigers Start 98 - 10; FBS Olomouc - 10
40:00
38:27
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil Eliška Mrázová bez asistence (5:3).
38:27
Krásná individuální akce v podání Mrázové, prokličkovala od mantinelu, natlačila se na osu a zakončila nad golmanku.
37:41
Tigers měly celou dobu v přesilovce míček na florbalkách, ale střely tam chyběly.
35:33
Vyloučen hráč Tamara Hašová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:50
Startíček je opět na polovině soupeřek, rozehrává z rohu, Kovaříková přihrává Škorpové, té se střela moc nepovedla.
33:22
Olomouc v této přesilovcce má hodně navrch a ohrožuje branku Karli.
32:27
Trestné střílení družstva FBS Olomouc neproměnil Eva Barvíková.
32:27
Hašová si vykličkovala od mantinelu a už se sama hrnula na branku Karli. V poslední chvíli jí zablokovala Pěnkavová hůl. Výsledkem bylo trestné střílení.
31:51
Vyloučen hráč Kristýna Vejvodová družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:39
Hašová svojí šikovností dělá velké problémy obránkyním Tigers. Šnajberková S. jí ale odbránila.
30:34
Olomoucké hráčky účinně a agresivně presují, Tigers se jen těžko dostává ze sevření.
29:10
Olomouc je  u míčku a přesnými nahrávkami tlačí domácí na jejich polovinu, vybojovaly standartku.
28:11
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil Monika Škorpová, asistoval Kateřina Kovaříková (4:3).
28:11
Pěkná přesilovková kombinace domácích končí brankou.
27:23
Vyloučen hráč Tamara Hašová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost.
27:23
Tentokrát to s důrazem přehnala  Hašová.
26:39
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Eliška Pešavová, asistoval Andrea Palinková (3:3).
26:39
Pešavová běžela úplně sama na branku a mohla si dělat co chce. Velká chyby domácí obrany.
25:53
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Michaela Kacelová, asistoval Karolína Šablaturová (3:2).
25:53
Kacelová trefila ze vzduchu krosovou nahrávku.
24:53
Vyloučen hráč Michaela Zmrzlá družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
24:53
Zmrzlá trošku zbytečně fauluje a připravila Olmík o přesilovku.
24:25
Vyloučen hráč Eliška Poláková družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za bránění ve hře.
24:25
Poláková byla u mantinelu trošku důraznější než je zdrávo a končí na trestné.
23:26
Olomouc teď hodně domácím zatápí.
21:43
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil Hana Chaloupková, asistoval Kateřina Kovaříková (3:1).
21:43
Kovaříková našla přihrávkou zpoza branky úplně volnou Chaloupkovou, ta se z blízkosti v klidu trefila.
20:58
Závar před Karli, velmi nepřehledná situace, Baťková to vyřešila odpálením míčku.
20:10
Startíček vběhl do druhé třetiny hodně z vostra.
20:00
20:00
Střely v 1.třetině: Tigers Start 98 - 8; FBS Olomouc - 10
20:00
18:03
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Tereza Brančíková, asistoval Eliška Pešavová (2:1).
18:03
Brančířová sprintem naběhla a nádherně trefila krosovou  přihrávku z rohu. Nutno dodat, že ho trefila ze vzduchu z voleje.
16:35
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil Kristýna Vejvodová bez asistence (2:0).
16:35
Barvíková zkoušela vystřelit tahem od mantinelu, ale hráčka Tigers míček zblokovala. Odražený míček ukradla Vejvodová a běžela s ním až do velkého brankoviště soupeře, kde krásne zakončila do horního růžku.
15:50
Olomouci se zatím nedaří dostat v přesilovce domácí pod tlak.
14:48
Vyloučen hráč Kateřina Kovaříková družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání.
14:48
Kovaříková nešťastně při dorážce trefila florbalkou ruce olomoucké golmanky.
13:40
Palinková střílela ze standartky z otočky, blok Starťaček zůstal pevný.
13:08
Baťková střílí jen do bloku.
12:10
Šnajberková V. poslala prudkou střelu na branku Olomouce, brankářka vyrazila, Kovaříková se k dorážce už nedostala.
10:15
Špačková se málem dostala do úniku. Obránkyně Olomouce jí  na poslední chvíli šáhla do kličky.
09:30
Oloucké hráčky chodí do agresivního pressingu.
08:33
Poláková obehrála soupeřku luxusní stahovačkou, její střela od mantinelu letěla vysoko nad branku.
07:30
Hegingerová střílela dělovku od mantinelu, Karli chytila.
06:07
Hašová nabrala rychlost a  kličkama se zbavila dvou bránících hráček, zakončení jí nevyšlo. Míček sklouzl z čepele
04:33
Obdržený gól soupeře vyburcoval k větší aktivitě a Starťačky se nemohou dostat z tlaku.
03:03
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil Eliška Poláková, asistoval Eliška Mrázová (1:0).
03:03
Poláková střílela téměř z půlky hřiště, tento první pokus o zakončení skkončil na zadním mantinelu. Poláková však neváhala a vběhla do skrumáže před brankou, míček dorazila za záda olomoucké golmanky.
02:10
Standartka pro Olomouc z nebezpěčné vzdálenosti končí zblokovanou střelou.
01:37
Špačková rozehrála standartku od mantinelu, ale spoluhráčky jí nepochopily a míček skončil v rohu.
00:01
Úvodní buly vyhrála Olomouc.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc: brankář: Martina Schoupalová; hráči v poli: Sára Jakubkovičová, Michaela Zmrzlá, Eva Barvíková, Michaela Kacelová, Eliška Pešavová
00:00
Line-up domácích FATPIPE Tigers Start98 Kunratice: brankář: Kristýna Karli; hráči v poli: Kristýna Vejvodová, Vanda Šnajberková, Kateřina Kovaříková, Hana Chaloupková, Monika Škorpová
00:00
Vážení diváci, vítejte na utkání 2.kola extraligy žen mezi domácími Fat Pipe Tigers Start 98 Kunratice a hosty Fbš Olomouc