2:2
- : -
TJ Kobylisy

FBC DOŠWICH MILEVSKO - TJ Kobylisy 4:7
23. Petr Dolejš, 35. Petr Dolejš, 44. Jan Loskot, 50. Jakub Loskot - 3. Radek Šindelář, 5. Antonín Semerád, 7. David Mühlbach, 10. Petr Vavřínek, 23. Tomáš Klouda, 50. Radek Šindelář, 60. Jan Hrdlička; rozhodčí: Jan Dušek - Lukáš Teska; vyloučení: 4:4; využití: 0:1; diváků: 40; zásahy brankářů: Miloš Kahoun 21 - Marek Paleček 31; po třetinách: 0:4, 2:1, 2:2;
60:00
Střely ve třetí části
Domácí: 16
Hosté : 7
60:00
Komentář trenéra Domácích : Po slabším začátku jsme hru vyrovnali a i jsme vyjádřili brankově některé naše herní situace . Stále nám chybí někteří hráči základní sestavy. A po doplnění juniory ,kluci odevzdali pěkný výkon. Děkuji za zápas. Gratuluji soupeři k postupu.
60:00
Komentář trenéra Hostí : Po úspěšném úvodu , jsme došli k pasivitě . Zbytečnými vyloučenímy jsme se dostali pod tlak a dostali soupeře do hry . V průběhu dalších dvou třetin se nám nepodařilo uklidnit na balonu. Nakonec se nám povedlo zápas dovést do úspěšného konce . Díky soupeři a hodně úspěchu do sezony.
60:00
59:54
Branku družstva TJ Kobylisy vstřelil Jan Hrdlička, asistoval Antonín Semerád (4:7).
59:15
Domací hrají v 6
59:11
Timeout FBC DOŠWICH MILEVSKO
57:02
Vyloučen hráč Jan Hrdlička družstva TJ Kobylisy na 2 minuty za hra rukou.
55:42
Po krásné střele Loskota , chytá Paleček .
51:41
Paleček drží hosty ve vedení .
50:09
Po dobře zahrané standartní situaci Milevsko odpovídá a stahuje na náskok 2 golu.
49:52
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Jakub Loskot, asistoval Patrik Plocha (4:6).
49:45
Branku družstva TJ Kobylisy vstřelil Radek Šindelář, asistoval David Mühlbach (3:6).
48:09
Vyloučen hráč Matěj Stráňka družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za bránění ve hře.
48:09
Hosté právě ochutnali recept domácího Matýska.
46:02
Milevsko předvádí pěknou kombinaci , bohužel bez golu
45:15
Kahoun jistým zakrokem  posílá kapitána do úniku .
43:14
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Jan Loskot, asistoval David Kolář (3:5).
42:00
Sledujeme hru ve 4 . Která zatím více svědčí Milevsku
41:50
Vyloučen hráč Patrik Plocha družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání.
41:50
Vyloučen hráč Radek Šindelář družstva TJ Kobylisy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:24
Jan Keyzlar ve snaze o break dostává , nepříjemný hit .
36:34
Domácí zvedají tempo a hrajou na polovině soupeře . Kde testují golmana .
34:40
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Petr Dolejš bez asistence (2:5).
32:40
Hra je opět nahoru dolů a emoce obou týmů sílý každou vteřinou .
30:04
Domácí pečlivě brání i v oslabení a dokonce se dostávají i do útoku .
28:39
Vyloučen hráč Jakub Kotrba družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:49
Domácí Matýsek probíhá do útoku až hosté létají kolem :D
24:12
Domací se usazují v útočné polovině a testují brankáře hostů .
22:35
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Petr Dolejš, asistoval Jan Keyzlar (1:5).
22:13
Branku družstva TJ Kobylisy vstřelil Tomáš Klouda, asistoval Jan Hrdlička (0:5).
22:00
Domácí obstřelují bránu soupeře ale zatím bez úspěchu .
20:00
Vyloučen hráč Tomáš Klouda družstva TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
Střely v první části
Domácí : 6
Hostí : 11
20:00
Domácí mužstvo zahajuje 2 třetinu hned přesilovou hrou .
20:00
15:57
Hostí se dostávají do své první přesilovky , kde zatím stále hledají prostor pro střelu .
15:48
Vyloučen hráč David Staněk družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání.
12:23
První domácí přesilovka . Hráči zatím hledají prostor pro střelu .
11:13
Vyloučen hráč Adam Kropík družstva TJ Kobylisy na 2 minuty za vysoká hokejka.
09:42
Branku družstva TJ Kobylisy vstřelil Petr Vavřínek, asistoval Antonín Semerád (0:4).
08:48
Domácí mužstvo právě neproměnilo 3 velké šance .
06:17
Tým hostí využívá , své napadání soupeře a jde do vedení o 3 branky .
06:03
Branku družstva TJ Kobylisy vstřelil David Mühlbach, asistoval Lukáš Panenka (0:3).
04:55
Branku družstva TJ Kobylisy vstřelil Antonín Semerád, asistoval Jan Hrdlička (0:2).
02:31
Branku družstva TJ Kobylisy vstřelil Radek Šindelář, asistoval Lukáš Panenka (0:1).
02:31
Rychlou hru využívají hostí po druhé větší šanci proměnují.
02:00
Tempo zápasu je hned od začátku rychlé , zatím můžeme vidět hru nahoru dolů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Dušek a Lukáš Teska.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Kobylisy: brankář: Marek Paleček; hráči v poli: Dominik Chlum, Boris Nouzák, Radek Šindelář, Lukáš Panenka, David Mühlbach
00:00
Line-up domácích FBC DOŠWICH MILEVSKO: brankář: Miloš Kahoun; hráči v poli: Marek Čáp, Matěj Kolín, Adam Černý, David Kolář, Jakub Loskot
00:00
Vítáme diváky u 4.tého kola Poháru Českého Florbalu . Dnes na domácím hřišti FBC Došwich Milevsko .