0:7
0:6
- : -

TJ Centropen Dačice - TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons 0:15
3. Daniel Nepraš, 7. Jakub Hart, 16. Jan Holas, 20. Adam Bureš, 21. Matyáš Bohuslav Vidaillac, 21. Jiří Baum, 25. Jakub Hart, 27. Adam Křepinský, 28. Lukáš Mühlfait, 35. Adam Křepinský, 36. Jakub Milichovský, 41. Jiří Baum, 42. Matyáš Bohuslav Vidaillac, 43. František Malina, 44. Matyáš Bohuslav Vidaillac; rozhodčí: Tomáš Čekan - Petr Novák; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 14; zásahy brankářů: Matěj Veselý ? - Ivan Dolejš ?; po třetinách: 0:2, 0:7, 0:6;
43:26
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Matyáš Bohuslav Vidaillac, asistoval Adam Schlaichert (0:15).
42:11
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil František Malina, asistoval Adam Bureš (0:14).
41:13
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Matyáš Bohuslav Vidaillac, asistoval Jan Holas (0:13).
40:12
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jiří Baum bez asistence (0:12).
35:29
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jakub Milichovský, asistoval František Malina (0:11).
34:56
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Adam Křepinský, asistoval Lukáš Mühlfait (0:10).
30:00
30:00
27:56
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Lukáš Mühlfait, asistoval Adam Bureš (0:9).
26:25
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Adam Křepinský, asistoval Jakub Hart (0:8).
24:08
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jakub Hart, asistoval Matyáš Bohuslav Vidaillac (0:7).
20:44
Vyloučen hráč Jakub Hart družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za blokování hokejky.
20:38
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jiří Baum, asistoval Adam Schlaichert (0:6).
20:09
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Matyáš Bohuslav Vidaillac, asistoval Adam Bureš (0:5).
19:38
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Adam Bureš, asistoval Matyáš Bohuslav Vidaillac (0:4).
15:39
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jan Holas, asistoval Jakub Hart (0:3).
15:00
15:00
07:58
Vyloučen hráč Daniel Nepraš družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za špatné střídání.
06:42
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jakub Hart, asistoval Jan Holas (0:2).
02:27
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Daniel Nepraš, asistoval Jiří Baum (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Čekan a Petr Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons: brankář: Ivan Dolejš; hráči v poli: Jakub Milichovský, Matyáš Bohuslav Vidaillac, Jakub Hart, Jan Holas, Adam Křepinský