3:0
2:4
- : -

BLACK ANGELS B BENFICA - FbŠ Bohemians B 7:5
1. Daniel Pagáč, 7. Martin Halama, 24. Jakub Votruba, 27. Milan Votrubec, 27. Tadeáš Velechovský, 31. Radek Fejfar, 40. Radek Fejfar - 15. Martin Boháč, 34. Kryštof Blažej, 39. Petr Hromádko, 43. Vojtěch Svoboda, 44. Petr Červenka; rozhodčí: Michal Kolář - Jan Knap; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Daniel Körber ? - Petr Schmitt ?; po třetinách: 2:1, 3:0, 2:4;
43:05
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Petr Červenka bez asistence (7:5).
42:29
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Vojtěch Svoboda z trestného střílení (7:4).
41:15
Trestné střílení družstva FbŠ Bohemians B neproměnil Vojtěch Svoboda.
39:59
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil Radek Fejfar, asistoval Jan Beránek (7:3).
38:08
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Petr Hromádko, asistoval Vojtěch Svoboda (6:3).
33:42
Vyloučen hráč Martin Boháč družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za sekání.
33:09
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Kryštof Blažej, asistoval Jan Harák (6:2).
30:58
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil Radek Fejfar, asistoval Martin Halama (6:1).
30:00
30:00
26:50
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil Tadeáš Velechovský, asistoval Jakub Votruba (5:1).
26:40
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil Milan Votrubec, asistoval Jakub Votruba (4:1).
23:14
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil Jakub Votruba, asistoval Lukáš Tichý (3:1).
19:30
Vyloučen hráč Martin Boháč družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
15:00
14:55
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Martin Boháč, asistoval Vojtěch Svoboda (2:1).
06:27
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil Martin Halama, asistoval Radek Fejfar (2:0).
00:55
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil Daniel Pagáč, asistoval Tadeáš Velechovský (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Kolář a Jan Knap.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians B: brankář: Petr Schmitt; hráči v poli: Martin Boháč, Petr Hromádko, Ondřej Plecháč, Ondřej Erben, Petr Červenka
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS B BENFICA: brankář: Daniel Körber; hráči v poli: Jan Blažek, Tadeáš Velechovský, Jakub Votruba, Daniel Pagáč, Lukáš Tichý