0:1
2:1
- : -

Florbal Team Sokol Nebušice - TJ Sokol Královské Vinohrady C 3:2
12. Milan Černil, 41. Jaroslav Paznocht, 43. Vojtěch Pačiska - 20. Richard Klíma, 32. Petr Blažej; rozhodčí: Michal Kolář - Jan Knap; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Fišer ? - Jakub Záhora ?; po třetinách: 1:0, 0:1, 2:1;
45:00
43:43
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady C
42:27
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil Vojtěch Pačiska, asistoval Milan Černil (3:2).
41:14
Timeout Florbal Team Sokol Nebušice
41:14
Vyloučen hráč Tadeáš Nedoma družstva Florbal Team Sokol Nebušice na 2 minuty za bránění ve hře.
40:42
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil Jaroslav Paznocht, asistoval Jakub Rok (2:2).
31:42
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Petr Blažej bez asistence (1:2).
30:00
30:00
19:21
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Richard Klíma, asistoval Viktor Vondra (1:1).
16:13
Vyloučen hráč Richard Klíma družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
11:43
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil Milan Černil, asistoval Jakub Rok (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Kolář a Jan Knap.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady C: brankář: Jakub Záhora; hráči v poli: Jonáš Sigl, Vojtěch Trčálek, Richard Klíma, Gustav Ondrejčík, Viktor Vondra