6:1
1:0
- : -

FbŠ Bohemians B - Florbal Team Sokol Nebušice 8:2
10. Vojtěch Svoboda, 16. Kryštof Blažej, 20. Ondřej Plecháč, 22. Ondřej Erben, 23. Jan Harák, 24. Petr Červenka, 28. Ondřej Erben, 31. Kryštof Blažej - 10. Tadeáš Nedoma, 29. Milan Černil; rozhodčí: Patrik Trejbal - Jan Chuděj; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Petr Schmitt ? - Jan Fišer ?; po třetinách: 1:1, 6:1, 1:0;
45:00
43:13
Vyloučen hráč Petr Červenka družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:47
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Kryštof Blažej, asistoval Martin Janoušek (8:2).
30:00
30:00
28:35
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil Milan Černil, asistoval Jakub Rok (7:2).
27:03
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Ondřej Erben, asistoval Petr Hromádko (7:1).
23:17
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Petr Červenka, asistoval Petr Hromádko (6:1).
22:21
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Jan Harák, asistoval Kryštof Blažej (5:1).
21:09
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Ondřej Erben, asistoval Petr Červenka (4:1).
19:06
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Ondřej Plecháč, asistoval Vojtěch Svoboda (3:1).
15:33
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Kryštof Blažej, asistoval Ondřej Erben (2:1).
15:00
15:00
09:17
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil Tadeáš Nedoma, asistoval Jakub Sobotka (1:1).
09:07
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Vojtěch Svoboda, asistoval Martin Boháč (1:0).
01:47
Vyloučen hráč Jaroslav Paznocht družstva Florbal Team Sokol Nebušice na 2 minuty za špatné střídání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Trejbal a Jan Chuděj.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Team Sokol Nebušice:
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians B: brankář: Petr Schmitt; hráči v poli: Martin Boháč, Martin Janoušek, Kryštof Blažej, Jan Harák, Ondřej Erben