0:4
0:4
- : -

FbC Red Dragons Hořovice B - TJ Sokol Dobříš B 0:10
6. Petr Tobola, 8. Tomáš Pavlíček, 13. Michal Kolář, 15. Petr Veselý, 21. Michal Kolář, 23. Tomáš Pavlíček, 26. David Šiška, 28. Tomáš Pavlíček, 29. Evžen Teringl, 33. Petr Tobola; rozhodčí: Tomáš Grigar - Tomáš Cimrman; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Valachovič ? - Adam Mekiš ?; po třetinách: 0:2, 0:4, 0:4;
36:00
32:20
Branku družstva TJ Sokol Dobříš B vstřelil Petr Tobola, asistoval Kamil Vondrák (0:10).
28:55
Branku družstva TJ Sokol Dobříš B vstřelil Evžen Teringl, asistoval Vladimír Drnec (0:9).
27:21
Branku družstva TJ Sokol Dobříš B vstřelil Tomáš Pavlíček, asistoval Petr Tobola (0:8).
25:47
Branku družstva TJ Sokol Dobříš B vstřelil David Šiška, asistoval Michal Kolář (0:7).
24:00
24:00
22:53
Branku družstva TJ Sokol Dobříš B vstřelil Tomáš Pavlíček, asistoval Evžen Teringl (0:6).
22:08
Vyloučen hráč Petr Tobola družstva TJ Sokol Dobříš B na 2 minuty za sekání.
21:16
Vyloučen hráč Daniel Nejedlo družstva FbC Red Dragons Hořovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:35
Branku družstva TJ Sokol Dobříš B vstřelil Michal Kolář, asistoval Tomáš Šimek (0:5).
17:47
Vyloučen hráč Petr Andrlík družstva FbC Red Dragons Hořovice B na 2 minuty za sekání.
16:26
Vyloučen hráč David Šiška družstva TJ Sokol Dobříš B na 2 minuty za sekání.
14:52
Branku družstva TJ Sokol Dobříš B vstřelil Petr Veselý, asistoval Tomáš Pavlíček (0:4).
12:45
Branku družstva TJ Sokol Dobříš B vstřelil Michal Kolář, asistoval Tomáš Pavlíček (0:3).
12:00
12:00
07:48
Branku družstva TJ Sokol Dobříš B vstřelil Tomáš Pavlíček, asistoval Michal Kolář (0:2).
05:18
Branku družstva TJ Sokol Dobříš B vstřelil Petr Tobola, asistoval František Doležal (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Grigar a Tomáš Cimrman.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Dobříš B: brankář: Petr Bláha; hráči v poli: František Doležal, David Šiška, Vladimír Drnec, Evžen Teringl, Michal Kolář