- : -
Česko WU19
Finsko WU19

Česko WU19 - Finsko WU19 2:5
21. Vanessa Rebecca Keprtová, 59. Michaela Kubečková - 4. Alisa Kettunen, 15. Suvi Hämäläinen, 42. Suvi Hämäläinen, 52. Alisa Kettunen, 52. Suvi Hämäläinen; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 214; zásahy brankářů: Viktorie Karasová 9 - Juulia Kataja 9; po třetinách: 0:2, 1:0, 1:3;
60:00
Juniorky bohužel neprolomily semifinálové trápení a znovu si tak zahrají o bronzové medaile. Finsko vítězí poměrem 5:2 zejména díky skvělým blokům, dobrým výkonům brankářky a efektivitě svého zakončení a postupuje tak do finále
60:00
59:35
Vyloučen hráč Eliška Trojánková družstva Česko WU19 na 2 minuty za špatné střídání.
59:30
Zbývá posledních třicet vteřin, Finsko se tak rychle přibližuje postupu do finále
59:20
Všechny slibné šance znovu končí pouze na finských blocích
58:33
Skvělý blafák a backhandové zakončení do šibenice z hole Michaely Kubečkové znamená snížení české ztráty na 2:5
58:32
Branku družstva Česko WU19 vstřelil Michaela Kubečková z trestného střílení (2:5).
58:30
Naděje pro český celek je tady! Kvůli vysoké hokejce finské hráčky před brankou si Česko vysloužilo trestné střílení
57:12
Skvělý návrat předvedla střídačka i gólmanka Karasová, která ještě v běhu chytila míček plachtící do prázdné české branky
56:34
S návratem hráčky z trestné lavice na střídačku odbíhá také česká brankářka, Češky hrajou v šesti
54:23
Vyloučen hráč Vlaďka Maděrová družstva Česko WU19 na 2 minuty za hrubost.
54:23
A přichází další nepříjemnost pro český celek. Na trestnou lavici odchází Vlaďka Maděrová a čas na srovnání čtyřbrankové ztráty se tak lvicím rychle krátí
53:20
Další střela nyní mířila do podobného místa jako čtvrtá finská branka, tentokrát se však dobrým zákrokem vyznamenala brankářka Karasová
51:32
Branku družstva Finsko WU19 vstřelil Suvi Hämäläinen, asistoval Ulla Valtola (1:5).
51:20
Tak tomuhle se říká stoprocentní využití šancí. Po dlouhém českém tlaku se finský výběr vymanil ze sevření skákavým nahozením, které prudkou střelou do pravé šibenice zakončuje Alisa Kettunen. Vzápětí navíc Finsko přidává smrtící pátou branku a s Českem to nevypadá vůbec dobře
51:12
Branku družstva Finsko WU19 vstřelil Alisa Kettunen, asistoval Sanni Uimarihuhta (1:4).
50:50
Tlak se ale stupňuje a Finky s ním mají viditelné problémy. Míček teď několikrát nebezpečně poskakoval před brankou
49:50
Češky tlačí, po kombinaci za finskou brankou však vystřelily znovu pouze do bloku
47:30
Suvi Hämäläinen teď všem dokázala, proč v zápase již dvakrát skórovala, když si vzala míček na své obranné polovině a dokráčela s ním přes tři české hráčky až k nebezpečnému zakončení. V rámci neméně nebezpečné dorážky pak promáchla
45:26
Dobře rozjetou českou akci zakončuje Pavlína Bačová, finské obránkyně jsou ale znovu ve střehu
43:40
Kristýna Lechnerová teď promáchla sice z ostrého úhlu, zato však ve slibné šanci
41:18
Branku družstva Finsko WU19 vstřelil Suvi Hämäläinen bez asistence (1:3).
41:18
Tentokrát už se ale Finky nemýlí. Chybná přihrávka Elišky Trojánkové na vlastní obranné půli znamená odskok soupeře do vedení 3:1
40:39
Finsko hned na začátku třetiny ve velké šanci. Po sérii rychlých nahrávek se hráčce před brankou nepodařilo usměrnit skákavý balónek, který tak proskákal pouze kolem české branky
40:00
40:00
39:59
Poslední česká střela a druhá třetina je u konce. Kromě bleskové trefy českých hráček jsme již gól neviděli a vše se tak rozhodne až v závěrečném dějství
38:58
Další úspěšný blok zabránil dokončení české situace 2 na 1
38:25
Finská lavička žije, na palubovce se hráčkám daří skvěle blokovat české pokusy
35:20
Kopecká z rohu krásně nahrávala před branku, kam si nabíhala Lechnerová, míček však byl rychlejší než samotná hráčka
34:00
České hráčky cítí šanci na srovnání zápasu a znovu se tak ženou do útoku
31:01
Skvělý blok Kateřiny Vachudové zabránil navýšení finského vedení
29:54
Kapitánka Želízková teď měla na holi srovnání, míček však netrefila přesně nebo jí přeskočil čepel.. každopádně to byla obrovská šance
26:20
Po delší pauze byla v nebezpečí také česká branka, všechna ohrožení jsou však již zažehnána
23:58
Michaela Kubečková znovu řádí před finskou brankou. Sérii nebezpečných střel a dorážek se ale zatím nepodařilo usměrnit za záda soupeřovy brankářky
22:35
Fanoušci znovu ožívají a vybízejí české hráčky ke srovnání skóre
20:11
Branku družstva Česko WU19 vstřelil Vanessa Rebecca Keprtová, asistoval Marie Havlíčková (1:2).
20:11
Tak to je snový start českých reprezentantek! Hned po vyhraném buly vypálila ještě z vlastní obranné poloviny Vanessa Rebecca Keprtová a překvapila tak dosud stoprocentní finskou gólmanku
20:00
20:00
První třetina tedy končí za stavu 2:0 pro Finsko. Souboj o finále je zatím jako na houpačce, finský výběr je ale přesnější v zakončení
20:00
19:44
Tak teď se o český výběr otřelo obrovské štěstí! Jedna z finských hráček se ocitla před českou brankou úplně sama, blafákem už dokonce oklamala také brankářku Karasovou, místo do prázdné branky ale míček poslala do břevna
18:30
V samostatném úniku teď byla Vendula Maroszová, míček jí ale poskakoval a tak zakončila nepřesně
17:40
Český soupeř znovu nikam nepospíchá a s balónkem na holi kombinuje na své polovině
14:57
Branku družstva Finsko WU19 vstřelil Suvi Hämäläinen, asistoval Alma Laitila (0:2).
14:57
Sotva jsem to dopsala, už se Finky vrhly do útoku a z výjezdu na střed se prosazuje Suvi Hämäläinen
14:30
Hra se teď trochu uklidnila. Finské florbalistky drží míček na svých hokejkách a kombinují na obranné polovině
13:05
Další povedený zákrok finské brankářky znovu drží české střelkyně na uzdě
11:40
Na druhé straně znovu dobře zasahuje brankářka Karasová
10:30
Nádherná kombinace českého týmu! Tři hráčky doslova rozložily finskou obranu sérií přihrávek z první, brankářka Finska však chytá
08:30
Jeden ze švédských rozhodčích teď dobře viděl malou domů u finské branky. Český výběr tak měl k dispozici opravdu výhodnou standartní situaci z hranice velkého brankoviště. Povedená akce ale skončila pouze střelou do bloku
07:00
Hráčky si nic nedarují již od prvních minut zápasu. Možná proto se teď hned dvě z nich v rámci souboje válely na zemi za českou brankou
05:25
Michaela Kubečková teď měla obrovskou šanci na rychlou odpověď, když se na středu velkého brankoviště objevila úplně sama, její střela však byla zblokována
03:55
Branku družstva Finsko WU19 vstřelil Alisa Kettunen, asistoval Milla Ylikojola (0:1).
03:55
Finky kombinovaly v českém obranném pásmu, míček se nakonec dostal na úplně volnou hráčku s číslem 17, která již jen posunula na střed a je z toho vedoucí branka finského výběru
02:50
Ve švédské hale nechybí ani skvěla divácka kulisa, která české reprezentantky žene kupředu
01:05
Naopak česká brankářka Viktorie Karasová si již sáhla na míček a připisuje si první úspěšný zákrok v zápase
00:35
Marie Havlíčková zkoušela první útočný výpad, její střela však byla zblokována
00:01
Boj o vstupenku do finále juniorského mistrovství světa právě začal! Na míčku jsou hráčky Finska.
00:00
00:00
Line-up hostů Finsko WU19: brankář: Juulia Kataja; hráči v poli: Emilia Pietilä, Cira Virta, Meri-Helmi Höynälä, Jemina Ruostila, Pinja Myllymäki
00:00
Line-up domácích Česko WU19: brankář: Viktorie Karasová; hráči v poli: Vanessa Rebecca Keprtová, Marie Havlíčková, Lucie Želízková, Lucie Řezáčová, Pavlína Bačová