1:5
0:0
- : -

Bulldogs Brno - FBŠ Hummel Hattrick Brno 2:5
3. Jan Morávek, 25. Richard Kalousek - 21. Jakub Vařecha, 22. Tomáš Ondřejka, 25. Michal Horák, 27. Tomáš Jančařík, 29. Tomáš Jančařík; rozhodčí: Zdeněk Dolíhal - Daniel Galanský; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 8; zásahy brankářů: Daniel Kříčka 17 - Tomáš Musil 13; po třetinách: 1:0, 1:5, 0:0;
45:00
43:53
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
42:20
Vyloučen hráč Lukáš Rada družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hra rukou.
30:00
30:00
28:53
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Tomáš Jančařík, asistoval Matěj Němec (2:5).
26:21
Timeout Bulldogs Brno
26:21
24:55
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Richard Kalousek, asistoval Lukáš Rada (2:3).
24:12
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Michal Horák, asistoval Tomáš Ondřejka (1:3).
21:43
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Tomáš Ondřejka, asistoval Michal Horák (1:2).
21:06
Vyloučen hráč Richard Kalousek družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:15
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jakub Vařecha z trestného střílení (1:1).
15:00
15:00
11:19
Vyloučen hráč Michal Horák družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
02:13
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Jan Morávek, asistoval Anna Brucháčková (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Dolíhal a Daniel Galanský.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno:
00:00
Line-up domácích Bulldogs Brno: brankář: Daniel Kříčka; hráči v poli: Jan Morávek, Tomáš Macháček, Jiří Dorazil, Anna Brucháčková, Vojtěch Kutý