2:1
1:0
- : -

Spartak Pelhřimov - S.K. P.E.M.A. OPAVA 5:2
17. Václav Fučík, 17. Maxmilián Škoda, 27. Maxmilián Škoda, 36. Viktor Vlach, 42. Ladislav Běhounek - 20. Tomáš Kocián, 30. Marek Klečka; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 4:3; využití: 2:1; diváků: 153; zásahy brankářů: Martin Domanský 14 - Kryštof Bezděk 15; po třetinách: 2:1, 2:1, 1:0;
60:00
Pozápasové vyjádření trenéra hostí MIchala Trunkáta: Kdybychom dnes trefovali bránu. Určitě bychom dnes neodjížděli domů bez bodu. Předvedená hra nebyla špatná, ale ta koncovka to je věc! Gratuluji soupeři. Ahoj Čau.
60:00
Pozápasové vyjádření trenéra domacích Jana Kotena: V utkání jsme dokázali proměnit více gólových příležitostí a před vynikající diváckou kulisou jsme získali další body. Klíčový byl gól na 5:2 v úvodu závěrečné třetiny. Bohužel jsme se během utkání nevyvarovali řady chyb v obraně. Na tom musíme stále pracovat. Děkuji soupeři za kvalitní a férové utkání a ještě jednou velké dík našim divákům.
53:34
Výborný výkon v oslabení předvádí Patrik Mynařík.
52:24
Vyloučen hráč Michal Šulc družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání.
46:53
Dlouho připravovaná střela hostí, končí jen za mantinelem.
45:39
Vyloučen hráč Václav Fučík družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za vražení zády.
43:50
Krásný zákrok Domanského udržuje Pelhřimov ve vedení o tři branky.
41:01
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Ladislav Běhounek, asistoval Kryštof Smejkal (5:2).
41:01
Na uplně osamoceného Ladislava Běhounka přišel dlouhý míček, po kterém střílí gól.
35:19
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Viktor Vlach, asistoval Ladislav Běhounek (4:2).
35:19
Další vydařená střela z hole Viktora Vlacha posouvá opět Pelhřimov do vedení o dvě branky.
32:34
Pelhřimov tlačí svého soupeře a připisuje si jednu sřelu za druhou.
29:06
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Marek Klečka, asistoval Petr Pavelek (3:2).
29:06
Opava využívá presilovku a snižuje na rozdíl jedné branky.
28:53
Vyloučen hráč Patrik Mynařík družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za blokování hokejky.
26:06
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Maxmilián Škoda, asistoval Jan Knězů (3:1).
26:06
Krásné zakončení Maxmiliána Škody posouvá Pelhřimov do vedení o dva góly.
25:12
Hru přerušuje druhý míček na hřišti.
23:55
Vyloučen hráč Denis Kukla družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za vražení zády.
22:24
Rychlá protiakce Pelhřimova skončila jen pod kontrolou opavského golmana.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: 7:4
20:00
19:26
Vlastní branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Tomáš Kocián (2:1).
17:37
Vyloučen hráč Ladislav Běhounek družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání.
16:29
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Maxmilián Škoda, asistoval Václav Fučík (2:0).
16:29
Pelhřimov využívá obě dvě přesilovky.
16:00
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Václav Fučík, asistoval Jan Knězů (1:0).
16:00
Vyloučen hráč Petr Pavelek družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za blokování hokejky.
15:44
Vyloučen hráč Marek Klečka družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za sekání.
15:33
Pelhřimov hraje ve výhodě.
13:53
Míček je v režii domacího týmu.
10:08
Hra je zatím vyrovnaná. Oba dva týmy mají své šance.
04:20
Oba dva týmy udržují velmi rychlé tempo.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Ležák a Martin Ležák.
00:00
00:00
Line-up hostů S.K. P.E.M.A. OPAVA: brankář: Kryštof Bezděk; hráči v poli: Daniel Šimera, Jan Rabinský, Filip Kocur, Marek Klečka, Patrik Posselt
00:00
Line-up domácích Spartak Pelhřimov: brankář: Martin Domanský; hráči v poli: Tomáš Kocián, Michal Šulc, Jan Knězů, Václav Fučík, Patrik Mynařík