1:1
1:4
- : -

TJ Znojmo LAUFEN CZ - Bulldogs Brno 3:7
6. František Blažek, 16. František Blažek, 35. František Blažek - 10. Adam Doupovec, 15. Tomáš Macháček, 26. Jan Morávek, 31. Jan Morávek, 36. Jakub Hanzelka, 37. Adam Doupovec, 43. Anna Brucháčková; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Pavel Urbánek; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Ondřej Málek ? - Filip Prokeš ?; po třetinách: 1:2, 1:1, 1:4;
45:00
42:30
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Anna Brucháčková bez asistence (3:7).
36:40
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Adam Doupovec, asistoval Maxim Kejř (3:6).
36:39
Vyloučen hráč David Sedláček družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za hra na zemi.
35:53
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Jakub Hanzelka, asistoval Adam Doupovec (3:5).
34:11
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil František Blažek, asistoval Vilém Bednařík (3:4).
31:43
Trestné střílení družstva Bulldogs Brno neproměnil Jan Morávek.
30:29
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Jan Morávek, asistoval Richard Kalousek (2:4).
30:00
30:00
25:36
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Jan Morávek, asistoval Ondřej Fritz (2:3).
21:39
Timeout Bulldogs Brno
18:28
Vyloučen hráč Libor Kuba družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za bránění ve hře.
15:25
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil František Blažek, asistoval Daniel Málek (2:2).
15:00
15:00
14:48
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Tomáš Macháček, asistoval Adam Doupovec (1:2).
09:47
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Adam Doupovec, asistoval Jakub Poláček (1:1).
08:45
Vyloučen hráč Jiří Dorazil družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za blokování hokejky.
05:40
02:00
Vyloučen hráč Jiří Dorazil družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Fuciman a Pavel Urbánek.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno: brankář: Filip Prokeš; hráči v poli: Jakub Tesárek, Maxim Kejř, Lukáš Rada, Jakub Továrek, Lukáš Holásek
00:00
Line-up domácích TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Ondřej Málek; hráči v poli: Tomáš Hájek, František Blažek, Martin Vavřina, Vilém Bednařík, Tomáš Brabenec