2:4
0:3
- : -

Hippos Žďár n/S. - FLORBAL LITOMYŠL 3:7
5. Filip Dvořák, 32. Tomáš Hrubý, 40. Ondřej Dvořák - 24. Michal Háp, 31. Martin Štarman, 33. Michal Háp, 36. Michal Háp, 47. Matěj Gregor, 60. Ondřej Ryšavý, 60. Petr Kučera; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Pavel Urbánek; vyloučení: 3:2; využití: 0:2; diváků: 12; zásahy brankářů: Tomáš Růžička 15 - Tomáš Doubek 18; po třetinách: 1:0, 2:4, 0:3;
60:00
59:59
Počet střel ve 3. třetině: domácí - 7, hosté - 5.
59:59
Počet střel v zápase: domácí - 21, hosté - 20.
59:59
Komentář trenéra hostů: Děkujeme soupeři za tvrdou, ale naprosto férovou hru. Těšíme se příští týden na zápas u nás.
59:59
Komentář trenéra domácích: Děkujeme soupeři a těšíme se na další společná utkání.
59:34
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Petr Kučera, asistoval Martin Štarman (3:7).
59:12
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Ondřej Ryšavý bez asistence (3:6).
59:00
Domácí zvolili pro poslední okamžiky hry hru bez brankáře.
58:24
Timeout Hippos Žďár n/S.
56:50
Tlustošova střela zblokována, Litomyšl na míčku.
56:20
Tlustoš se snaží slovně zklidnit a podpořit spoluhráče při přesilovce, funguje i dobrá komunikace mezi hráči.
55:33
Vyloučen hráč Dominik Novák družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za blokování hokejky.
55:13
Šancí Hipposu teď přibývá, hráči se neostýchají jít do soubojů a bojovat o zisk míčku. Také akce v útoku mají velmi nadějný poddtón.
53:42
Fanoušci s předpoklady pro bolesti krční páteře by měli 3. třetinu sledovat z pohodlí domova prostřednictvím online zápisu, aneb jak praví klasik - hra se přelévá ze strany na stranu.
50:33
Lukeš se plánovanou vracečkou nezvládl prodrat bránějícími protihráči, ztrácí míček. Hosté jsou nyní v obraně důrazní.
49:15
Litomyšl nepřestává dravě hrát, dvougólový náskok jim nestačí.
47:39
Hrubý T. se dostal do zajímavé situace, kterou ale nezvládl proměnit. Důvodem byl perfektní a rychlý zásah gólmana.
46:39
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Matěj Gregor, asistoval Ondřej Ryšavý (3:5).
40:00
40:00
39:59
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Dvořák, asistoval Petr Tlustoš (3:4).
39:59
Počet střel ve 2. třetině: domácí - 4, hosté - 7.
39:07
Vyloučen hráč Filip Lněnička družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání.
36:00
Vyloučen hráč Marek Dočekal družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za sekání.
36:00
Dočekal, zvaný dlouhoručka, svým nedovoleným zákrokem a usednutím na tresnou lavici přivádí tým do oslabení. AJAJAJ. Pozitivní je, že neprotestuje.
35:12
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Michal Háp, asistoval Tomáš Boštík (2:4).
32:18
Michal Háp dostává krutou střelou z první hosty do vedení.
32:09
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Michal Háp, asistoval Marek Lamplot (2:3).
31:35
Lukeš posílá vybojovaný míček před bránu Tlustošovi, který bez váhání střílí nad bránu.
31:05
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Tomáš Hrubý, asistoval Lukáš Zeisel (2:2).
30:43
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Martin Štarman, asistoval Michal Háp (1:2).
29:35
Vyloučen hráč Ondřej Dvořák družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za sekání.
29:30
Hosté se v posledních minutách spíše brání, než hrajou. Šancí měli opravu pomálu, Hroši jsou více hladoví pomíčku.
28:35
Přísně dlouho přihrávku Hrubého M. už Dvořák F. nestihl před bránou doběhnout. Škoda.
27:05
Denkův dlooouhý nához zamířil až k bráně, nikdo neměl rychlost k dorážce.
26:20
Dorážečka skákajícího míčku v podání Lukeše nadějná, avšak bez změny skóre.
23:51
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Michal Háp, asistoval Martin Štarman (1:1).
23:51
Moc hezká přesilovka hostů s famózním zakončením do odkryté brány Růžičky. V hlavní roli klid a rozvaha.
23:34
Litomyšl je na míčku v přesilovce jistější, po minutě bez sebemenší ztráty míčku.
22:28
Vyloučen hráč Libor Denk družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za sekání.
22:23
I Litomyšl se snaží koncentrovat více na hru než na rychlost, přihrávky jsou nyní konečně přesnější.
21:05
Dvořák F. se snaží uklidnit hru, poklízí míček do domácího rohu.
20:01
Úvodní bully 2. třetiny pro hrochy.
20:00
20:00
19:59
Počet střel v 1. třetině: domácí - 5, hosté - 8.
18:42
Trestné střílení družstva Hippos Žďár n/S. neproměnil Petr Tlustoš.
17:25
Míček momentálně na pozici ,,horký brambor", nikdo nedoáže míček přenést zpět na hru při zemi Sekaná na polovině domácích.
16:15
Na Denkův sympatický nához nebyl nikdo z domácích nasměrován.
14:25
Zeisel sám na Doubka, ten je ale ve hře dobře přítomen a vychytává.
13:02
Přítomní fanoušci mají přehlednou ukázku překombinovaných akcí s nešťastnými konci.
07:45
Hráči v 1. třetině překvapují svou aktivitou, hra je poměrně rychlá, avšak občas nerozvážná.
06:11
Dvořák F. nyní zabránil rozehrávce hostů, na míčku Hippos.
04:36
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Filip Dvořák, asistoval Lukáš Zeisel (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Fuciman a Pavel Urbánek.
00:00
00:00
Line-up hostů FLORBAL LITOMYŠL: brankář: Tomáš Doubek; hráči v poli: Tomáš Novák, Filip Lněnička, Dominik Novák, Martin Štarman, Petr Kučera
00:00
Line-up domácích Hippos Žďár n/S.: brankář: Tomáš Růžička; hráči v poli: Filip Dvořák, Libor Denk, Vojtěch Haman, Marek Dočekal, Michal Hrubý
00:00
Vážení fanoušci florbalu, dobrý večer. Vítáme Vás o online zápisu utkání mezi domácím celkem Hippos Žďár nad Sázavou a týmem FLORBAL LITOMYŠL. Přejeme Vám příjemnou zábavu.