2:1
3:1
- : -

FBC Intevo Třinec - Torpedo Havířov 10:3
6. Veronika Enenkelová, 7. Veronika Enenkelová, 8. Kateřina Macigová, 16. Natálie Kawuloková, 17. Vladimíra Skalíková, 35. Denisa Gawryšová, 38. Lucie Mišúnová, 48. Anna Szücsová, 52. Veronika Enenkelová, 57. Veronika Enenkelová - 20. Marie Vandasová, 26. Vendula Šimonová, 59. Marika Marečková; rozhodčí: Patrik Mik - Viktor Kubala; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Martina Szwanczarová ? - Lucie Waloszková ?; po třetinách: 5:1, 2:1, 3:1;
59:59
Komentář hostujicího týmu Josefa Březiny: Chtěli bychom poděkovat soupeřům za zápas, bohužel nás 1. třetinu potrápilo slunce a těsíme se na odvedu. TH v srdci.
59:59
Komentář trenéra domácích Jiřího Kajfosze: "Už si ani nepamatuji, kdy jsme naposledy na zápas neměli kompletní 3 lajny. O to více jsem rád, že i přes absenci tolika hráček jsme si zápas pohlídali a zvládli vstup do sezóny. Zdravím chybějící hráčky a těsíme se na další zápasy, tak snad nás zase nezavřou."
58:32
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil Marika Marečková, asistoval Vendula Šimonová (10:3).
56:59
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Veronika Enenkelová, asistoval Adéla Šibrová (10:2).
53:25
Szücsová přihrála žabkou Šibrové, ale ta přestřeluje bránu.
51:45
Havířov ohrozil bránu po nahrávce přes celé hřiště, ale Szwanczarová skvelý zákrokem nedala šanci snížit skóre.
51:02
Timeout Torpedo Havířov
51:02
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Veronika Enenkelová, asistoval Adriana Pastvová (9:2).
51:02
Enenkelová střílí nad nohu golmanky a zvyšuje skóre.
47:02
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Anna Szücsová, asistoval Lucie Mišúnová (8:2).
47:02
Szücsová překvapivou střelou od půlky překvapila golmanku a Třinec zvyšuje svojo skóre.
45:56
Nebezpečná střela Enenkelové skončila na helmě golmanky Havířova.
44:32
Havířov se snaží střílet spoza půlky, ale marně Szwanczarová tyhle střely dobře vidí.
42:02
Szwanczarová chytá snadnou střelu Havířova.
37:34
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Lucie Mišúnová, asistoval Adéla Šibrová (7:2).
37:34
Mišúnová se obtočila kolém brány a střílí do levého růžku.
34:02
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Denisa Gawryšová, asistoval Adéla Šibrová (6:2).
34:02
Šibrová a Gawryšová v situaci 2na1 a ta stříli gól.
33:21
Vyloučen hráč Marika Marečková družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
32:48
Vyloučen hráč Lucie Mišúnová družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za blokování hokejky.
30:11
Vyloučen hráč Adriana Pastvová družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání.
28:30
Třinec si vytváři gólové šance, ale neskóruje.
25:16
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil Vendula Šimonová, asistoval Marika Marečková (5:2).
25:16
Havířov po úniku do pásma Třince  snižuje na 5:2.
19:22
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil Marie Vandasová, asistoval Lucie Giecková (5:1).
16:43
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Vladimíra Skalíková, asistoval Anna Szücsová (5:0).
15:28
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Natálie Kawuloková, asistoval Markéta Janiková (4:0).
12:33
Enenkelová nahrála mezi Mišúnovou a Šibrovou, ale ani jedna netrefila míček.
08:00
Šibrová nahravála Múšinové, ale ta netrefila míček.
07:30
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Kateřina Macigová, asistoval Tereza Martynková (3:0).
06:05
05:43
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Veronika Enenkelová, asistoval Pavla Kajfoszová (1:0).
02:23
Enenkelová trefuje blok.
01:25
Třinec se tlačí  do utočné poloviny Havířova.
00:01
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Mik a Viktor Kubala.
00:00
00:00
Line-up hostů Torpedo Havířov: brankář: Lucie Waloszková; hráči v poli: Eva Sobotová, Vendula Šimonová, Kristýna Zíková, Marie Vandasová, Lucie Giecková
00:00
Line-up domácích FBC Intevo Třinec : brankář: Martina Szwanczarová; hráči v poli: Adéla Šibrová, Pavla Kajfoszová, Lucie Mišúnová, Denisa Gawryšová, Veronika Enenkelová