1:4
1:2
- : -

FB Hurrican Karlovy Vary - TJ Sokol Královské Vinohrady 4:7
14. Marian Geťko, 18. Martin Prokopec, 28. Martin Prokopec, 42. Ondřej Ančinec - 15. Martin Šolaja, 25. Vojtěch Doucha, 35. Jan Pinkas, 35. Tadeáš Doucha, 37. Denis Dvořáček, 51. Marek Paštika, 53. Richard Kellenberger; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 0:2 + Tadeáš Doucha OS; využití: 1:0; diváků: 54; zásahy brankářů: Tomáš Heimerle 16, Jan Kolínek 3 - Matěj Šefl 19; po třetinách: 2:1, 1:4, 1:2;
60:00
Komentář trenéra hostí (Jan Otta) : Do zápasu jsme vstoupili dobře, drželi jsme taktiku, první třetina i po obdržených gólech nás nakopla, tým si začal věřit. Ve druhé třetině jsme vypadli z naší hry, po stažení na dvě lajny jsme se do hry opět dostali. Do příště se musíme vyvarovat zbytečných vyloučení. Zraněnému hráči domácích přejeme brzké uzdravení. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme hodně štěstí do dalších zápasů.
60:00
Komentář trenéra domácích (Patrik Horák): V první řadě bychom chtěli za celý realizační tým poděkovat Mírovi Závorovi, ke skvěle připravenému týmu a pogratulovat mu k jeho dnešním narozeninám. K samotnému zápasu, první třetinu jsme zahráli podle našich představ, což se odrazilo na výsledku.
60:00
Pokračování trenéra domácích (Patrik Horák): Do druhé části jsme vstoupili nabuzeni, otevřeli jsme zbytečně hru a soupeř nás začal přehrávat. ​Ve třetí třetině jsme i přes velkou snahu nebyli schopni zahrát naši hru a dotáhnout výsledek. Gratulujeme soupeři a přejeme mu šťastnou cestu domů
60:00
58:26
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
54:46
Ančinec přestřeluje
54:19
Vyloučen hráč Jakub Pekárek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře.
52:44
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Kolínek družstva FB Hurrican Karlovy Vary
52:44
Další hrubka za domácí brankou, po které Vinohrady skórují posedmé
52:43
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Richard Kellenberger, asistoval František Vrňata (4:7).
52:09
Domácím se nedaří ohrozit branku VInohrad
50:57
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Marek Paštika z trestného střílení (4:6).
42:00
Tři desetiny před koncem přesilové hry Vary snižují, po přesné přihrávce Korbela skóruje Ančinec
41:59
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Ondřej Ančinec, asistoval Matěj Korbel (4:5).
40:00
Vyloučen hráč Tadeáš Doucha družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nesportovní chování.
40:00
Vyloučen hráč Tadeáš Doucha družstva TJ Sokol Královské Vinohrady - osobní trest.
36:30
Heimerle teď nezvládl zkrotit skákavý míček, čehož využívá Dvořáček a Vinohrady poprvé v zápase vedou o dvě branky
36:29
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Denis Dvořáček, asistoval Jonáš Obermann (3:5).
34:58
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Tadeáš Doucha, asistoval Jan Pinkas (3:4).
34:02
Domácí špatně vystoupili díky čemuž zůstal zcela volný Pinkas na levé straně a máme opět srovnáno
34:01
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jan Pinkas, asistoval Denis Dvořáček (3:3).
31:50
Ančinec z dobré pozice vysoko nad
29:58
Povedená akce Vinohrad končí stejně povedeným zákrokem Heimerleho
27:39
Vary opět vedou, Maaz nahodil míček před branku, kde ho efektně mezi nohama umístil přesně Prokopec
27:38
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Martin Prokopec, asistoval Štěpán Maaz (3:2).
25:12
Slibně se rozvíjející akce hostů končí vysokou holí
24:05
Heimerle měl teď zakrytý výhled a střela Douchy končí až za jeho zády
24:04
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Vojtěch Doucha, asistoval Matěj Šaroch (2:2).
17:08
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Martin Prokopec bez asistence (2:1).
16:25
Zahraj se vytáčel do středu, jen těsně netrefil branku
14:41
Domácí nepřesně rozehráli, míček získal Šolaja a střelou nad ruku Heimerleho srovnává
14:40
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Martin Šolaja bez asistence (1:1).
13:02
Domácí se poprvé prosazují, Smolka našel na malém brankovišti Geťka, který nekompromisně skóruje
13:01
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Marian Geťko, asistoval Tomáš Smolka (1:0).