0:1
0:2
- : -

FBC LETOHRAD Orel Orlice - Florbal Náchod 0:3
32. Jonáš Mědílek, 55. David Kaválek, 57. František Donaj; rozhodčí: Daniel Jireček - Filip Neumann; vyloučení: 1:4; využití: 0:1; diváků: 27; zásahy brankářů: Daniel Jiruška 29 - Vlastimil Skalický 22; po třetinách: 0:0, 0:1, 0:2;
60:00
Komentář trenéra hostí Tomáše Třešňáka: Povedené utkání, které jsme zaslouženě vyhráli díky herní disciplíně. Po mnoha letech se tak můžeme těšit na 4.kolo poháru. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
Komentář trenér domácích Petra Adamce: tvrdé defenzivní utkání, rozhodly lépe připravené šance hostů. Naše hra po celý zápas perfektně fungovala, ale pár detailů rozhodlo že postoupil soupeř. Děkuji celému týmu z všechna pohárová utkání a se vztyčenou hlavou můžeme směle vstoupit do ligové sezony. Gratuluji soupeři k postupu.
60:00
59:35
Timeout Florbal Náchod
58:06
Vyloučen hráč Ondřej Macháček družstva Florbal Náchod na 2 minuty za sekání.
56:59
Branku družstva Florbal Náchod vstřelil František Donaj, asistoval Daniel Kříž (0:3).
54:09
Branku družstva Florbal Náchod vstřelil David Kaválek, asistoval Ondřej Bachtík (0:2).
53:06
Vyloučen hráč Matouš Faltus družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:09
Vyloučen hráč Ondřej Macháček družstva Florbal Náchod na 2 minuty za hrubost.
40:00
40:00
31:58
Branku družstva Florbal Náchod vstřelil Jonáš Mědílek, asistoval Ondřej Bachtík (0:1).
26:24
Vyloučen hráč Dan Kazda družstva Florbal Náchod na 2 minuty za hrubost.
24:46
Trestné střílení družstva Florbal Náchod neproměnil Daniel Kříž.
20:00
20:00
08:29
Vyloučen hráč Matěj Hnízdil družstva Florbal Náchod na 2 minuty za bránění ve hře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Jireček a Filip Neumann.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Náchod: brankář: Vlastimil Skalický; hráči v poli: Jiří Vlček, Jonáš Mědílek, Ondřej Macháček, Matěj Hnízdil, Ondřej Bachtík
00:00
Line-up domácích Orel Orlice: brankář: Daniel Jiruška; hráči v poli: Jan Skalický, František Majvald, Vojtěch Marek, Ondřej Pokorný, Matouš Hrdina