1:2
3:4
- : -

1. FBC DDM Děčín IV - SK BIVOJ LITVÍNOV 7:9
6. Kryštof Loubek, 6. Kryštof Loubek, 14. Adam Zikmund, 30. Matěj Macák, 32. Petr Slánský, 37. Petr Slánský, 45. Petr Slánský - 3. Erik Kocur, 8. Jan Vokáč, 15. Erik Kocur, 23. Josef Leština, 25. Josef Leština, 39. Jakub Zeman, 40. Jan Vokáč, 43. Josef Leština, 44. Dominik Kokš; rozhodčí: Lukáš Mucha - Tomáš Šedivý; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Jiří Novák 11 - Lukáš Vostárek 13; po třetinách: 3:3, 1:2, 3:4;
44:00
Timeout 1. FBC DDM Děčín IV
44:00
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Petr Slánský, asistoval Matěj Macák (7:9).
43:20
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Dominik Kokš bez asistence (6:9).
42:00
Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV
42:00
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Josef Leština, asistoval Erik Kocur (6:8).
39:36
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jan Vokáč bez asistence (6:7).
38:48
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jakub Zeman, asistoval Erik Kocur (6:6).
36:44
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Petr Slánský, asistoval Kryštof Loubek (6:5).
32:26
Vyloučen hráč Jan Vokáč družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:05
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Petr Slánský, asistoval Adam Zikmund (5:5).
30:00
30:00
29:10
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Matěj Macák, asistoval Roman Rathousky (4:5).
24:11
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Josef Leština, asistoval Jan Vokáč (3:5).
22:26
21:36
Vyloučen hráč Roman Rathousky družstva 1. FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
15:00
14:32
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Erik Kocur, asistoval Lukáš Balín (3:3).
13:26
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Adam Zikmund, asistoval Kryštof Loubek (3:2).
07:33
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jan Vokáč, asistoval Jakub Zeman (2:2).
05:36
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Kryštof Loubek, asistoval Adam Zikmund (2:1).
05:02
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Kryštof Loubek, asistoval Petr Slánský (1:1).
02:14
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Erik Kocur, asistoval Lukáš Dittrich (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Mucha a Tomáš Šedivý.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Lukáš Vostárek; hráči v poli: Jáchym Chalupný, Jakub Zeman, Matěj Hruštinec, Josef Leština, Jan Vokáč
00:00
Line-up domácích 1. FBC DDM Děčín IV: brankář: Jiří Novák; hráči v poli: Jakub Zvěřina, Vojtěch Duda, Lukáš Plechatý, Kryštof Loubek, Richard Mašek