1:0
- : -
FBC Hranice

FBC Hranice - Snipers Třebíč 5:4
14. Jan Grygar, 19. Jiří Vraj, 34. Lubomír Kratochvíl, 36. Tomáš Václavík, 51. Jan Kolajta - 16. Martin Žák, 16. Jaroslav Dlabač, 24. Jaroslav Dlabač, 25. Martin Žák; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Jakub Kosar 29 - Petr Brestovský 43; po třetinách: 2:2, 2:2, 1:0;
60:00
Komentář trenéra hostů Michala Kelblera: Jsme rádi, že jsme se po roce sešli na zápasu národní ligy, nepředvedli jsme špatný výkon, ale domáci byli o 1 gól lepší a děkuji za pěkný zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích Marka Hlocha: Dnes bojovný zápas plný tvrdých soubojů. Ze začátku nám to dělalo problémy a pomalu jsme se dostávali do zápasu,ale postupem času jsme byli lepším týmem na hřišti a zaslouženě vyhráli. Velká pochvala všem hráčům včetně brankáře. Dobrý start do sezóny.
60:00
58:52
Timeout Snipers Třebíč
50:54
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Jan Kolajta, asistoval Jan Grygar (5:4).
40:00
40:00
36:00
Vyloučen hráč Jan Vochyán družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za bránění ve hře.
35:21
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Tomáš Václavík bez asistence (4:4).
33:12
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Lubomír Kratochvíl, asistoval Lukáš Novosad (3:4).
24:47
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Martin Žák, asistoval Lukáš Štveráček (2:4).
24:03
Vyloučen hráč Lubomír Kratochvíl družstva FBC Hranice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:23
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Jaroslav Dlabač, asistoval Tomáš Sýkora (2:3).
20:00
20:00
18:37
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Jiří Vraj, asistoval Jan Grygar (2:2).
15:31
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Jaroslav Dlabač bez asistence (1:2).
15:21
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Martin Žák bez asistence (1:1).
13:08
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Jan Grygar, asistoval Jaroslav Král (1:0).
10:20
Vyloučen hráč Jaroslav Král družstva FBC Hranice na 2 minuty za hra rukou.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Humeňanský a Michal Minařík.
00:00
00:00
Line-up hostů Snipers Třebíč: brankář: Petr Brestovský; hráči v poli: Jan Černý, Lukáš Štveráček, Adam Benáček, Martin Žák, Tobiáš Stránský
00:00
Line-up domácích FBC Hranice: brankář: Jakub Kosar; hráči v poli: Jan Grygar, Jaroslav Král, Jan Kolajta, Jiří Vraj, Marek Hloch