4:1
3:2
- : -

FBC ROKYCANY - TJ Centropen Dačice 8:4
11. Jakub Košař, 22. Lukáš Bendek, 25. Jakub Košař, 34. Martin Štván, 38. Lukáš Bendek, 48. Lukáš Bendek, 49. Martin Štván, 50. Martin Fiala - 13. Filip Šlápota, 36. Jan Morávek, 48. Jakub Nový, 53. Radovan Kubek; rozhodčí: Jaroslav Němeček - Filip Oberta; vyloučení: 3:5; využití: 2:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Jan Barna 50 - Lukáš Vacuška 27; po třetinách: 1:1, 4:1, 3:2;
60:00
Střely po 3. třetině: domácí - 8, hosté - 11.

60:00
Komentář trenéra TJ Centropen Dačice (David Černý): Náš největší soupeř byl dnes míček. Nicméně soupeř využil víc ze svých šancí, a proto zaslouženě vyhrál. Blahopřejeme.
60:00
Komentář vedoucího družstva FBC ROKYCANY (Martin Štván): Dnes to od nás nebyl ideální výkon. Po vydařených utkáních v poháru jsme si mysleli, že to půjde samo. Naštěstí jsme ve druhé třetině zabrali a vytvořili si slibný náskok. Třetí třetina byla rozkouskována mnohými vyloučeními, takže to ke kráse florbalu příliš nepřidalo. Jsme rádi za 3 body a přejeme soupeři šťastnou cestu domů.
60:00
57:31
Timeout FBC ROKYCANY
55:48
Vyloučen hráč David Kozelka družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za blokování hokejky.
53:19
Vyloučen hráč Daniel Holeček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za hrubost.
53:19
Vyloučen hráč David Kozelka družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za hrubost.
52:22
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Radovan Kubek, asistoval Oldřich Pecha (8:4).
49:56
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Martin Fiala bez asistence (8:3).
48:50
Timeout TJ Centropen Dačice
48:50
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Martin Štván, asistoval Jakub Svejkovský (7:3).
47:41
Vyloučen hráč Filip Šlápota družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
47:31
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Lukáš Bendek, asistoval Jakub Svejkovský (6:3).
47:12
Vlastní branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Jakub Nový (5:3).
44:47
Vyloučen hráč Jan Morávek družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání.
42:56
Barna dneska v brance  ze sebe tahá vynikající zákroky.
40:00
40:00
Střely po 2. třetině: domácí - 13, hosté - 19
40:00
38:08
Štván našel v náběhu volného Kozelku přihrávkou přes celé hřiště a tak Kozelka běžel sám na golmana, kterého chtěl překvapit nějakou kličkou, ale míček mu bohužel sjel z hokejky.
37:14
35:03
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Jan Morávek, asistoval Petr Stejskal (4:2).
35:03
Hra 4 na 4 přineslo Dačicím snížení stavu na 4:2.
34:31
Vyloučen hráč Jiří Levý družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za sekání.
34:31
33:33
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Martin Štván, asistoval Jakub Nový (4:1).
33:33
Teď jsme viděli krásnou a přesnou kombinaci domácích, která končí za zády golmana Dačic.
30:00
Kozelka vybojoval balon a mířil do levého horního rohu branku. Golman hostí svou ruku vymrštil a střelu zneškodnil.
24:53
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Jakub Košař, asistoval Jakub Boháč (3:1).
22:21
Domácí se ocitli v přečíslení dva na jednoho, kdy Kozelka nahrával na volného Fialu před brankou. Fiala branku minul.
21:43
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Lukáš Bendek, asistoval Jakub Boháč (2:1).
20:46
Vyloučen hráč Daniel Holeček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání.
20:01
Dačice začaly od záčátku agresivně napadat.
20:00
20:00
Střely po 1. třetině: domácí - 14, hosté - 24
20:00
19:30
Kozelka viděl volného Krále, který ale branku minul.
15:00
Boháč vystřelil z výběhu, míček se roloval těsně u brankové čáry. Golman hostí se stačil ještě vymrštit a zabránit tak jednobrankovému rozdílu.
12:27
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Filip Šlápota, asistoval Kryštof Kůs (1:1).
10:01
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Jakub Košař, asistoval Jakub Svejkovský (1:0).
09:11
Dačice měly rozehrávku z rohu domácích. Dačice zkusily překvapit střelou z rozehrávky, míček propadl mezi nohama Barny a poskakoval po brankové čáře, ale Rokycany situaci zachránily.
08:00
Bendek už se 2x ocitl sám na okraji brankoviště hostů, ale jeho střela zatím mířila jen do golmana.
01:00
Oba týmy zatím hrajou opatrně a vyčkávají na chyby soupeře.
00:01
Vyhrané první buly pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Němeček a Filip Oberta.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Centropen Dačice: brankář: Lukáš Vacuška; hráči v poli: Oldřich Pecha, Petr Stejskal, Jan Morávek, Jakub Šimánek, Radovan Kubek
00:00
Line-up domácích FBC ROKYCANY: brankář: Jan Barna; hráči v poli: Jakub Košař, Jakub Boháč, Lukáš Bendek, Jakub Svejkovský, Denis Vitouš
00:00
Dobrý den vážení diváci online zápisu, vítám Vás na 1. kole zápasu FBC ROKYCANY vs TJ Centropen Dačice.