0:0
2:1
- : -

KM automatik FBK Jičín - Orel Rtyně v Podkrkonoší 2:3
41. Tomáš Valkoun, 42. Tomáš Valkoun - 4. Miroslav Kábrt, 12. Rostislav Verner, 57. Adam Petera; rozhodčí: Aleš Jansa - Martin Volf; vyloučení: 3 + Bohumil Plíšek 5:1 + Jakub Téra 5; využití: 2:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Jan Kraus 17 - Jan Beneš 15; po třetinách: 0:2, 0:0, 2:1;
60:00
59:59
Střely na branku ve 3. třetině: 10 Domácí - 3 Hosté
59:59
Komentář trenéra domácích: Kluci nechali na hřišti všechno, bohužel ani to nestačilo. Děkujeme soupeři za zápas a budeme se těšit na odvetu.
59:59
Komentář trenéra hostí: První dvě třetiny jsme předváděli skvělý výkon a zápas byl v naší režii. Kvůli zbytečným trestům jsme si ale zápas málem nechali ujít, ale podržel nás skvělý výkon golmana. Soupeři děkujeme za krásný zápas.
58:12
Timeout KM automatik FBK Jičín
56:35
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Adam Petera, asistoval Vojtěch Bureš (2:3).
41:53
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Tomáš Valkoun bez asistence (2:2).
40:34
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Tomáš Valkoun, asistoval Bohumil Plíšek (1:2).
40:00
Vyloučen hráč Dominik Hebelka družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
39:59
Střely v 2. třetině: 1 Domácí - 10 Hosté
37:35
Vyloučen hráč Jakub Téra družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 5 minut za sekání.
31:35
Domácí v plném počtu.
26:35
Vyloučen hráč Bohumil Plíšek družstva KM automatik FBK Jičín na 5 minut za hrubost.
25:21
Vyloučen hráč Michal Schreier družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:26
21:26
Vyloučen hráč Adam Florian družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
19:59
Střely v 1. třetině: 6 Domácí - 7 Hosté
11:43
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Rostislav Verner, asistoval Adam Petera (0:2).
10:11
08:11
Vyloučen hráč Bohumil Plíšek družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
03:40
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Miroslav Kábrt, asistoval Dominik Hebelka (0:1).
00:01
Úvodní buly ve prospěch hostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Aleš Jansa a Martin Volf.
00:00
00:00
Line-up hostů Orel Rtyně v Podkrkonoší: brankář: Jan Beneš; hráči v poli: Kamil Hebelka, Filip Geisler, Vojtěch Bureš, Dominik Hebelka, Aleš Bednář
00:00
Line-up domácích KM automatik FBK Jičín: brankář: Petr Líbal; hráči v poli: Michal Schreier, Bohumil Plíšek, Daniel Taneček, Tomáš Valkoun, Tomáš Ouhrabka