0:1
1:2
- : -

FAT PIPE Start98 Kunratice - Florbal Primátor Náchod 2:6
12. Jakub Kýr, 56. Aleš Weigner - 13. Lukáš Rázl, 16. Lukáš Rázl, 19. Filip Čáp, 39. Daniel Kříž, 46. David Cejnar, 50. Lukáš Rázl; rozhodčí: Jakub Tázler - Lukáš Polanský; vyloučení: 4:2; využití: 1:3; diváků: 18; zásahy brankářů: Ondřej Hnátek 18 - Šimon Sedláček 28; po třetinách: 1:3, 0:1, 1:2;
60:00
Komentář trenéra hostů Jana Čečetky: První dvě třetiny ve hře 5 na 5 jsme hráli pod naše možnosti, kdy nám k vedení pomohly nestandartní situace. Ve třetí třetině se ve hře vyskytovaly světlé okamžiky, kterých musí být do dalších zápasů daleko více, abychom mohli pomýšlet na postup dále. Díky soupeři ze férové utkání.
60:00
Komentář trenéra domácích Tomáše Matoulka: První zápas v sezoně byl z naší strany nervózní a ukázal nám spoustu nedostatků, které ve hře máme. Musíme se do příštích zápasů odpíchnout od naší týmovosti a soudržnosti, kterou jsme se prezentovali v přípravě. Víme, že dokážeme odehrát kvalitnější utkání. Díky Náchodu za zápas a přeji šťastnou cestu domů.
60:00
59:16
Hejtmánek by přestřelil i fotbalovou bránu, po třetí.
58:10
Domácí hrajou v šesti, střílí, však jen do helmy golmana Náchoda.
56:37
MONSTERSAVE v podání Ondřeje Hnátka.
55:57
Před bránou hostů to vypadá jak v zápasnické aréně.
55:10
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil Aleš Weigner, asistoval Albert Kulík (2:6).
54:49
Vyloučen hráč Lukáš Jirásek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
53:26
Přiostřuje se, emoce pracují.
52:15
4. přesilová hra pro hosty, zvoní tyč domácích.
51:05
Vyloučen hráč Aleš Weigner družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za blokování hokejky.
50:49
Start dnes trápí produktivita.
49:38
Timeout FAT PIPE Start98 Kunratice
49:38
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Lukáš Rázl, asistoval Filip Čáp (1:6).
49:38
Rézl zametl po zemi do brány a navyšuje náskok.
47:14
Weigner starší zalehl Langpaula.
45:58
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil David Cejnar bez asistence (1:5).
45:58
První branku při hře 5 na 5 vstřelil hráč David Cejnar. Gratulujeme Davide.
45:32
Kuzma starší sděluje spoluhráčům aby presovali.
43:51
Bezpalec nádherně obehrál obránce z Náchoda, bohužel skončil s míčkem za bránou.
42:30
Krásná střela hostí končí v rukavicích golmana Hnátka.
41:51
Kuzma starší zdemoloval hráče Náchoda v rohu, nikomu se naštěstí nic nestalo.
40:42
Přečíslení 2 na 1 neskončilo gólem pro domácí.
38:41
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Daniel Kříž, asistoval David Špaček (1:4).
36:51
Vyloučen hráč David Cejnar družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
36:13
Odložený trest, Start hraje v šesti.
34:53
Bezpalec sportovně přiznal teč, rozehrávají hosté. Potom se hned napil ze svého proteinového shakeru s vodou.
34:20
Hejtmánek by přestřelil i fotbalovou bránu, opět.
33:24
Zlesák čistě složil hráče hostí, ten se po něm ohnal. Vylučovat se nebude.
32:08
Bezpalec si křikl o přihrávku přes celou halu, ovšem balónek nedostal.
31:03
Trenér Matoulek nervózně přechází po střídačce.
30:34
Hejtmánek by přestřelil i fotbalovou bránu.
30:05
Pozemní střela Kýra nedělala brankáři hostí problém.
28:16
Geniální nahrávka od Weignera mladšího na Vondru, ten míjí.
27:14
Kuzma starší bežel po mantinelu, avšak netrefil bránu hostů.
26:54
Hejtmánkovi se vybarvuje beruška.
25:55
Ondřej Peterka nastavil svá ňadra střele a zachránil tím potencionální gól.
24:41
Obě družstva si vytváří nadějné šance.
20:00
20:00
18:47
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Filip Čáp bez asistence (1:3).
17:00
Vyloučen hráč Ondřej Peterka družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za vražení zády.
15:23
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Lukáš Rázl, asistoval Daniel Kříž (1:2).
15:23
Start se nechává opět zbytečně vyloučit a Náchod navyšuje.
14:41
Vyloučen hráč Albert Kulík družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání.
12:15
12:15
Náchod se nenechal zahanbit a máme vyrovnáno.
11:10
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil Jakub Kýr, asistoval Filip Bezpalec (1:0).
11:10
Domácí využívají vlastní oslabení a dávají první branku tohoto zápasu.
10:21
Vyloučen hráč David Weigner družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za hra na zemi.
09:10
Valenta se prodral skrz obránce Náchoda, byl odpískán faul.
07:40
Po chybě obránce Náchodu se Kýr dostal ke střele. Skončila pouze v rukách golmana hostí.
06:50
Nadějná střela Startu, ovšem před bránou nebyl nikdo, kdo by ji dorazil.
06:24
Marek Matoušek nezvládá obsluhu časomíry.
04:15
Ondřej Peterka zastavil hráče Náchodu, bohužel ne v rámci pravidel.
02:36
Na balónku Náchod, snaží si vytvořit šance.
01:31
Zatím klidná hra, nikdo se do ničeho nežene.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Tázler a Lukáš Polanský.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod: brankář: Šimon Sedláček; hráči v poli: Filip Čáp, Matěj Hnízdil, David Špaček, Daniel Kříž, David Cejnar
00:00
Line-up domácích FAT PIPE Start98 Kunratice: brankář: Ondřej Hnátek; hráči v poli: Ondřej Peterka, Aleš Weigner, Ondřej Zlesák, David Vondra, Albert Kulík