0:3
5:2
1:0

S.K. P.E.M.A. OPAVA - FBK Spartak Hluk 7:6p
18. Karel Boželník, 47. Marek Klečka, 51. Jan Rabinský, 52. Petr Pavelek, 57. Filip Kocur, 58. Oldřich Sova, 65. Filip Kocur - 10. Vojtěch Duda, 21. Vojtěch Duda, 36. Marek Šimíček, 39. Ondřej Bartoš, 43. Vojtěch Duda, 59. Vojtěch Duda; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 4:3; využití: 2:2; diváků: 55; zásahy brankářů: Kryštof Bezděk 16 - Erik Hauerland 23; po třetinách: 1:1, 0:3, 5:2, 1:0;
65:00
Komentář domácího trenéra, pana Michala Trunkáta: V první třetině se nám dařilo více méně plnit taktické pokyny. Druhá třetina z naší strany byla velmi tragická a podle toho vypadal i výsledek. Ve třetí třetině se nám podařilo rychle vstřelit branku, na to druhou a soupeř znejistil. Škoda té koncovky, Olda mohl být ještě slavnější. Děkujeme soupeři.
65:00
Komentář trenéra hostů, pana Davida Vlachopulose: Dnes jsme věděli, že dnes náš výkon nebude moc florbalový, jelikož nám chybělo hodně hráčů zakladní sestavy. Každopádně až do poloviny 3. třetiny se nám dařilo držet taktické pokyny a domácí měli velký problém přejít přes naší obranu. 1/2
65:00
Bohužel nám pak došly síly a poslední desetiminutovka pro nás byla velké utrpení. Každopádně jsme se nesložili a vybojovali jsem alespoň bod. Domácím děkujeme a přejeme jim hodně štěstí do dalších zápasů. 2/2
65:00
Střely na branku v prodloužení: Opava 2 - Hluk 1
64:06
64:06
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Filip Kocur, asistoval Patrik Posselt (7:6).
63:02
Kuklu našel před brankou volného Gebauera, ten z otočky trefuje nohy ležícího brankáře.
61:32
Klečka se prodral přes hráče hostů, položil si brankáře, ale už nestihl míček zasunout do branky.
58:59
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Vojtěch Duda, asistoval Radim Jílek (6:6).
58:44
Vyloučen hráč Oldřich Sova družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení.
58:27
Vyloučen hráč Daniel Šimera družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
57:38
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Oldřich Sova, asistoval Kryštof Bezděk (6:5).
57:38
Bezděk vysunul Sovu a ten z dálky propaluje vše co mu stálo v cestě.
56:17
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Filip Kocur, asistoval Karel Boželník (5:5).
56:17
Krásná střela Kocura 20 nad led a máme srovnáno!
55:55
Vyloučen hráč Pavel Rochovanský družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání.
53:54
Vyloučen hráč Daniel Šimera družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za sekání.
51:35
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Petr Pavelek, asistoval Oldřich Sova (4:5).
50:38
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Jan Rabinský, asistoval Filip Kocur (3:5).
50:38
Filip Kocur napálil z modré na branku, brankář míček vyrazil jen k volnému Rabinskému, který doraží míček za jeho záda.
49:30
Timeout FBK Spartak Hluk
48:10
K Pavelkovi se odrazil skákavý míček, který ze vzduchu trefuje, ale jen mimo branku.
47:20
Sova luxusně našel na středu volného Gebauera, který byl tak překvapen, až střelu zamířil jen do nohou Hauerlanda.
46:08
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Marek Klečka, asistoval Filip Kocur (2:5).
46:08
Kocur našel chvilku volného Klečku, který propálil kolem těla brankáře hostů.
45:27
Kombinaci po ose zakončil Kocur, brankář hostů vyráží.
44:31
Timeout S.K. P.E.M.A. OPAVA
44:31
Vyloučen hráč Pavel Krchňáček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání.
43:24
Duda elegantně z otočky vystřelil tahem, Bezděk natáhl ruku a vyráží míček mimo.
42:05
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Vojtěch Duda, asistoval Marek Šimíček (1:5).
41:08
Kukla šel nebojácně přes hráče a ještě stihl vystřelit. Brankář hostů chytá.
38:39
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Ondřej Bartoš bez asistence (1:4).
38:39
Kukla fauloval na mantinelu Bartoše, který ihned rozehrál střelou na bližší tyč a Bezděk nestačil reagovat.
35:47
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Marek Šimíček, asistoval Vojtěch Duda (1:3).
35:47
Duda našel volného Šimíčka na malém brankovišti, který míček lehce doklepnul za Bezděka.
34:19
Boželník procedil křižně míček na Kuklu, toho v leže vychytal Hauerland.
33:02
Vyloučen hráč Pavel Krchňáček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za bránění ve hře.
31:35
Domácí Šimera byl zdvojen, míček mu vypíchl Duda, který nic nevymýšlel a vypálil, bohužel pro něj netrefuje branku.
31:00
Filip Kocur v akci 2 na 2 netrefuje prostor branky...
28:50
Pavelek to zkusil bekhendem, Hauerland nohou vyráží.
27:40
Duda v těžké pozici našel Krchňáčka, Bezděk chytá.
25:20
Sova přešel přes Dudu a střelou na bližší tyč nechal vyniknout hostujícího brankáře.
24:30
Opavský Posselt měl nabito ale vůbec netrefil branku hostů.
24:00
Zdravíme do hlediště útočníka FBC Ostrava Vojtu Repčeka :P
23:00
I s následnou střelou hostujícího Rochovanského si Bezděk poradil.
22:51
Berana obehrál Duda a střelou trefuje rameno Bezděka.
20:48
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Vojtěch Duda, asistoval Ondřej Bartoš (1:2).
20:48
Protiútok hostů zužitkoval Duda, kterého sice blokoval hráč Opavy, ale míček zaplaval tak nešťastně, že skončil za Bezděkem.
20:01
Vhazování vyhrál Klečka a Opava zakládá útok.
20:00
20:00
Střely na branku v 1. třetině: Opava 5 - Hluk 6
20:00
17:31
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Karel Boželník, asistoval Petr Pavelek (1:1).
17:31
Boželník si připravil pozici na středu a bombou srovnává stav utkání na 1:1.
15:49
Šimera nabil Rabinskému, ten trefuje pouze mimo branku.. nicméně pochvala 1. lajny za tlak v tomto střídání.
14:40
Výjezd a střelu hostů vyráží Bezděk.
12:30
Opavská 1. lajna vybojoval míček, střely Rabinského a Klečky se bohužel neujali.
11:00
Hra se nám přiostřuje...
09:10
09:10
Duda mířil přesně mezi nohy Bezděka, tomu míček nešťasně propadl až za brankovou čáru.
08:13
Vyloučen hráč Martin Hybner družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za sekání.
08:12
Hybner musel zastavit útok hostů jen za cenu dvouminutového trestu.
07:45
Olda Sova si vyjel oblouk na modrou a bombou do víka nechal vyniknout brankáře hostů.
07:05
Opavský Klečka si prohodil Rochovanského, který ho bránil ve hře. Dle rozhodčích to bylo v pořádku.
06:10
Dlouhá křižná nahrávka našla Rabinského, ten v těžké pozici trefuje míček, ale střela neměla razanci a brankář hostů si ji pohlídal.
03:09
Kombinace domácích... po nahrávce Kocura střílel Klečka, míček vyráží brankář Hauerland nohou.
02:44
Šimera zakládá útok, vyloženě?
01:31
Olda Sova se snažil prokličkovat středem, byl faulován. Následnou rozehrávkou se snažil překvapit brankáře hostů Beran, bohužel zamířil jen vedle branky.
01:05
Oba týmy střídají.
00:50
Filip Kocur si zabíhal na malé brankoviště, míček mířící na něj bohužel o pár decimetrů nestihl.
00:13
První střelu utkání zaznamenali hosté, Bezděk si připisuje 1. zákrok,
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Hála a Vladimír Hála.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Spartak Hluk: brankář: Erik Hauerland; hráči v poli: Pavel Rochovanský, Pavel Krchňáček, Radim Jílek, Adam Cileček, Martin Kelíšek
00:00
Line-up domácích S.K. P.E.M.A. OPAVA: brankář: Kryštof Bezděk; hráči v poli: Daniel Šimera, Jan Rabinský, Filip Kocur, Marek Klečka, Patrik Posselt