2:4
0:2
- : -

PANTHERS OTROKOVICE - SOKOLI Pardubice 3:8
20. Tomáš Brázdil, 34. Martin Hadaš, 34. Martin Hadaš - 9. Matouš Sákra, 17. Adham El Walily, 23. Martin Kršek, 27. Matouš Sákra, 27. Tomáš Macháček, 31. Martin Fuňk, 47. Martin Kršek, 59. Lukáš Drahný; rozhodčí: Broněk Bryson - Jakub Cigl; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Filip Doležal 11 - Matěj Denemark 7; po třetinách: 1:2, 2:4, 0:2;
60:00
Komentář trenéra hostů Ladislava Štancla: Jsem rád, že jsme potvrdili výborný vstup do kvalifikace a i dnešní zápas dotáhli ke třem bodům. Věděli jsme, že nás nečeká nic lehkého, ale orbrannou taktiku domácích se nám podařilo překonávat. Náročný program pokračuje a my se jdeme připravovat na další těžké zápasy.
60:00
Komentář trenéra domácích Miroslava Koníčka: Druhy zapas sezóny a podruhé příšerný vstup do druhé třetiny. Když se takových výpadků vyhneme a dokážeme se koncentrovat celých 60 minut, budeme bodovat. Pardubice byly po většinu zápasu lepším týmem, čímž gratuluji ke třem bodům a predvedene hře. My jdeme začít makat a těšíme se na další zápasy.
60:00
58:48
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Lukáš Drahný, asistoval Kryštof Hajník (3:8).
58:48
Střely ve třetí - Otrokovice: 3, Pardubice 6
55:00
Pardubice opět u balónu.
52:26
Pšenčík střílí z půlky. Obrana střelu zastavuje.
51:38
Pardubice nepouští Otrokovice ze sevření. Střelou před bránou zasahují horní tyč a gól se nekoná
50:43
Otrokovice se dostali k balónu. Při vytváření útoku je Pardubice opět obrali.
50:02
U balónku opět Pardubice.
49:42
Otrokovice střílí a Pardubice blokují
48:41
Otrokovice se dostali rychlým únikem k bráně soupeře. Brankář Pardubic se nenechal překvapit a byl přesně tam kde měl.
48:03
Pardubice stále u balónu. Točí Otrokovice před jejich bránou.
47:20
Pardubice ukazují svou dominanci na hřišti.
46:40
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Martin Kršek, asistoval Max Malátek (3:7).
44:47
Otrokovice střílí na bránu, ale neúspěšně.
43:21
Hosté hrají v plném počtu. Otrokovice přesilovku nevyužili.
41:50
Domácí si dnes zkusí svou první přesilovku.
41:18
Pardubice střílí z půlky, Doležal chytá.
40:47
Domácí hrají v plném počtu.
40:00
40:00
Střely ve druhé - Otrokovice: 4, Pardubice 6
40:00
Třetí třenu začínají Otrokovice v oslabení.
40:00
38:45
Vyloučen hráč Petr Kopecký družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
38:41
Domácí hráč Kopecký dostává trest za sekání.
33:49
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Martin Hadaš, asistoval Martin Malůš (3:6).
33:49
Otrokovice dávají další gól. Špatně odražený balón za brankou zachytává Malůš a rychlou přihrávkou na Hadaše zabezpečil gól. Hadaš z střílí z první a neomylně trefuje!
33:12
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Martin Hadaš, asistoval Petr Pšenčík (2:6).
33:12
Pšenčík se dostává k balónu a nahrává na Hadaše. Je z toho gól!
32:44
Hra je opět nahoru dolů.
30:51
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Martin Fuňk, asistoval Adam Cibere (1:6).
30:51
Pardubice střílí další gól. Před bránou byl volný hráč Prdubic, který situace využil a vytěžil z ní maximum...
29:12
Domácí jsou v plném počtu. Hosté přesilovku nevyužili.
28:42
Otrokovice vyráží balón a snaží se přejít do útoku. Snaha byla Pardubicemi zastavena a vrácena zpět před bránu Otrokovic
28:28
Útočná akce končí střelou nad bránu.
28:09
Pardubice rotují útočnou akci před bránou Otrokovic
27:12
Vyloučen hráč Jan Fijalík družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hrubost.
27:12
Fijalík postavil strom Pardubickému hráči. Je z toho další oslabení Otrokovic
26:37
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Tomáš Macháček bez asistence (1:5).
26:37
Pšenčík padá a Macháček z Pardubic jej obral o balón a rychlou střelou dává gól.
26:03
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Matouš Sákra, asistoval David Strnádek (1:4).
26:03
Pardubice získávají balón a rychle a rychlou akcí dávají gól.
24:54
Otrokovice se snaží nepřijít o balón u své brány.
24:24
Pardubice mají volný úder z rohu u naší brány.
24:11
Hra na hřišti se přelévá nahoru a dolů.
23:43
Akce domácích končí střelou mimo hřiště.
23:32
Domácí tým na své polovině začíná akci.
22:44
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Martin Kršek, asistoval Petr Kvasil (1:3).
22:44
Chvilku po skončení oslabení hostující tým vstřílí gól...
21:55
Domácí v plném počtu.
21:21
Vyloučen hráč Jan Kubec družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:55
Vyloučen hráč Petr Kopecký družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:27
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Tomáš Brázdil, asistoval Filip Horák (1:2).
19:27
Otrokovice získaly balón a rychlou akcí započali útok ukončený úspěšně! Brázdil střílí gól.
19:00
Právě začala poslední minuta a Pardubice drží Otrokovice v šachu.
18:31
Pardubice rozehrávají novou útočnou akci.
18:00
Boj o míček mezi Pardubicemi a Otrokovicemi v domácím obranném pásmu.
16:14
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Adham El Walily, asistoval Martin Fuňk (0:2).
16:14
Opakovaný útok Pardubic byl ovšem zakončen v síti. Pardubice odskakují na dvoubrankové vedení.
15:50
Střela Pardubic končí zachycena brankářem.
14:42
Volný úder hostů před domácí brankou končí nezdarem.
13:22
Útok končí nezdarem a hráč s balónem zabíhá za bránu.