1:4
4:1
0:1

ASK Orka Čelákovice - Wizards SO Praha 10 6:7p
4. Jakub Doutnáč, 26. Lukáš Zadák, 48. Jakub Doutnáč, 56. Ondřej Špalek, 58. Sebastian Jakob, 60. Václav Kramel - 15. Martin Lazárek, 21. Marek Mandler, 22. Sebastian Maxa, 32. Karel Smutný, 34. Karel Smutný, 52. Karel Smutný, 62. Martin Brhlík; rozhodčí: Petr Herman - Daniel Nejedlo; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Aleš Zetek 14, Vojtěch Nockin 5 - Lukáš Vávra 26; po třetinách: 1:1, 1:4, 4:1, 0:1;
61:28
61:28
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil Martin Brhlík, asistoval Sebastian Maxa (6:7).
61:28
Střely po prodloužení 1:1
61:28
Vyjádření trenéra hostů pana Urbance: Těžký zápas, který jsme si v závěru zkomplikovali. Děkujeme soupeři, pořadatelům a divákům
61:28
Vyjádření trenéra domácích pana Bajera: Škoda druhé třetiny, jsem rád za prokázanou sebedůvěru ve třetí třetině, kdy jsme dokázali utkání vyrovnat. Škoda, že jsme to v prodloužení nedotáhli do konce. Díky soupeři za utkání
61:06
Hostující borec roztancoval míček na čepeli až mu zmíněný míček přeskočil za mantinel. U balonku bude Orka
59:59
Poslední šanci v řádné hrací době měli hosté, avšak jejich volný hráč trefil blok
59:59
Střely po třetí třetině: Orka 10 Wizards 6
59:02
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Václav Kramel, asistoval Ondřej Špalek (6:6).
59:02
Kramel se probudil jak blanický rytíř a vyrovnává přesným projektilem hru
58:12
Timeout ASK Orka Čelákovice
58:12
Vyloučen hráč Daniel Kronďák družstva Wizards SO Praha 10 na 2 minuty za sekání.
58:12
Po faulu na Čápa se vysekal Kronďák až na trestnou lavici. Posledni šance pro Orku vyrovnat
57:35
Zápas začíná mít opět zajímavou zápletku
57:17
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Sebastian Jakob, asistoval Lukáš Zadák (5:6).
56:21
Parádní zákrok Nockina
55:30
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Ondřej Špalek z trestného střílení (4:6).
55:30
Špalek bravurním nájezdem vykřesal pro naší stranu jiskřičku naděje
55:29
Čáp po krásné indi vindi akci vybojoval nájezd
53:52
Vyloučen hráč Jan Sedlák družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
52:22
Orka na balonku, avšak nemůže se dostat ke střele
52:02
Tato branka nehraje domácím zrovna do karet
51:57
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil Karel Smutný, asistoval Martin Lazárek (3:6).
51:12
V hale začíná hrát Potkal jsem tě po letech od nejmenované kapely, na trestnou přichází Jakub Doutnáč
51:05
Vyloučen hráč Jakub Doutnáč družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
50:38
Orka se snaží dostat hosty do tzv. Papinova hrnce, avšak hosté se jen tak nenechají
50:00
Posledních 10 minutek
49:28
Wizards hrají strojově ženoucí se za úspěchem jak Bayern Mnichov v nejlepši formě
48:52
Lidé říkají, že od začátku třetí třetiny, hraje Orka na dvě formace. Bystrost není moje silná stránka
47:09
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jakub Doutnáč, asistoval Jakub Čáp (3:5).
47:03
Špalek je volný blok obrany jeho akci zmařil
45:52
Jakob rýsuje kolmici za kolmicí
44:32
Soudci drží hru zkrátka, což je dobře, jelikož oba týmy vyznávají spíše technický florbal
44:20
Dobrej tlak
43:30
Pár hezkých momentů nyní zažívá i Nockin, který chytá míček za míčkem.

43:02
Špalek pálí z každé pozice, k brance to zatím bohužel nevede

42:29
Štěstí zkusil Kramel. Jednou to dá
42:13
Zadák lítá po hřišti jak Martin Kocián do Dublinu.
41:37
Hra je nyní početně vyrovnaná a Orka se pomalu, ale jistě snaží vstřelit kontaktní branku
40:55
Taktéž na kolenou klečí v brankovišti Vojtěch Nockin. Pomůže tento impuls? Více zjistíte v následující reportáži
40:39
Orka začíná poslední periodu v pokračujícím oslabení, které se přeneslo z předchozí herní části
39:09
Vyloučen hráč Jakub Jareš družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za hrubost.
38:04
Po pár rychlých výměnách míčku mezi týmy se k míčku dostal Zadák a trefil břevno
33:17
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil Karel Smutný, asistoval Sebastian Maxa (2:5).
33:10
Na Špalkův projektil se brankář musel natáhnout jak odsouzený na skřipci
32:08
Orka reaguje na vývoj zápasu nasazením Jakuba Jareše, který hned bejčí u mantinelu
31:54
Omlouvám se za špatný humor
31:21
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil Karel Smutný, asistoval David Bouda (2:4).
30:02
Tichý teď přihrávkou ponížil obranný blok, jak má rodina mou osobu, když jsme byli pozváni na večírek na  Cielo Drive
27:50
Po krátké odmlce se střeleckým pokusem připomněli i hoši s kosatkou na hrudi
27:03
Mezi nohami soupeře protahuje míček Lazárek, být zde Robert Rosenberg, jistě by tuto dovednost ocenil
25:10
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Lukáš Zadák, asistoval Filip Kučera (2:3).
21:17
Wizards nastoupili v impozantní střelecké formě. Další utažená střela přináší soupeři dvou brankové vedení
21:15
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil Sebastian Maxa, asistoval Petr Krob (1:3).
20:34
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil Marek Mandler, asistoval Martin Lazárek (1:2).
20:34
Krásně trefená střela zapříčinila, že Orka do třetiny nevstoupila správnou nohou