6:1
1:4
- : -

Florbal Chomutov - FBC Česká Lípa 12:8
6. Adam Martin, 7. Martin Jeníček, 9. Adam Martin, 12. František Kubík, 15. Ondřej Vršata, 31. Marek Nekuda, 34. Adam Manas, 36. František Kubík, 39. Jan Ibl, 40. Adam Martin, 40. Vašek Kordulík, 50. Matěj Martinovský - 3. Ondřej Kopič, 4. Ondřej Kopič, 19. Ladislav Pekárek, 32. Ondřej Kopič, 45. Ondřej Kopič, 52. Antonín Stárek, 55. Antonín Stárek, 58. Ondřej Kopič; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Monzer; vyloučení: 1:5; využití: 2:0; diváků: 82; zásahy brankářů: Bruno Vagel 19 - Daniel Jukl 22; po třetinách: 5:3, 6:1, 1:4;
60:00
59:59
Střely po třetí třetině: Chomutov - 6, Česká Lípa - 14
59:59
Komentář trenérky hostí(Lenky Bartošové): Rychlý tvrdý zápas, ve kterém jsme bohužel udělali spoustu individuálních chyb, které soupeř využil a tím zaslouženě vyhrál. Škoda, že jsme nehráli celý zápas jako ve třetí třetině, kde se potvrdil pravidlo  -  v jednoduchosti je síla.
59:59
Komentář trenéra domácích (Martin Bocian): Velmi dobrý výkon v prvních dvou třetinách, na který jsme bohužel nedokázali navázat. Místo, abychom zápas v klidu kontrolovali a dovedli ho do vysokého vítězství, dovolili jsme soupeři lacinými brankami dostat se do utkání. Ale výhra se počítá. Děkujeme soupeři za utkání.
59:00
Hraje se poslední minuta tohoto zápasu.
57:48
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Ondřej Kopič, asistoval Oliver Brodský (12:8).
57:42
Nekuda včas zblokoval českolipskou šanci.
55:14
Hosté hrají v plném počtu.
54:12
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Antonín Stárek, asistoval Ondřej Hudík (12:7).
53:14
Vyloučen hráč Jiří Moravík družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za špatné střídání.
51:19
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Antonín Stárek, asistoval Oliver Brodský (12:6).
51:19
Stárek si skvěle odcouval za chomutovskou obranu, ta o tom ani netušila a chomutovští dostávají další lacinou branku plynoucí z lajdactví.
50:22
Vagel se stihl včas přesunout a vychytal Kopičovu střelu.
49:17
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Matěj Martinovský, asistoval Ondřej Vršata (12:5).
46:18
Kelllermann střelou z lehkého nápřahu míjí branku.
44:25
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Ondřej Kopič, asistoval Ladislav Pekárek (11:5).
44:25
Vagel se nestihl včas přesunout a nedosáhl na střelu kopiče, která skončila v síťi.
41:21
Manas v dobré šanci pálil mimo tři tyče.
40:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrál Chomutov.
40:00
40:00
39:54
Střely po druhé třetině: Chomutov - 16, Česká Lípa - 7.
39:38
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Vašek Kordulík, asistoval Jan Ibl (11:4).
39:04
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Adam Martin z trestného střílení (10:4).
39:00
Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:02
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jan Ibl, asistoval Martin Pretl (9:4).
37:07
Za brankářem hostujícího týmu zazněla tyčka po střele Adama Martina.
35:42
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil František Kubík, asistoval Martin Šnobr (8:4).
35:08
Vagel dvakrát podržel své spouhráče v podobě skvělých zákroků.
34:38
Vyloučen hráč Daniel Kellermann družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
34:38
Vyloučen hráč Ondřej Kopič družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za hrubost.
34:38
Hra se trochu přiostřuje a je vidět spoustu provokování.
33:47
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Adam Manas, asistoval Ondřej Holubář (7:4).
33:30
Vyloučen hráč Albert Kouba družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za hrubost.
33:30
Chomutov má skvělou příležitost v podobě přesilovky 5 na 3.
32:15
Vyloučen hráč Ondřej Knespl družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
31:15
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Ondřej Kopič, asistoval Antonín Stárek (6:4).
31:15
Kopič vymetl s přehledem pravý horní roh domácí svatyně a snižuje stav utkání.
30:20
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Marek Nekuda, asistoval František Kubík (6:3).
30:04
Brankář hostí vychytal chomutovskou šanci, krásným spíše fotbalovým zákrokem.
26:20
Krásnou akci na jeden dotek předvedli chomutovští hráči, chyběla tomu akorát tečka v podobě branky.
25:36
Klement na poslední chvíli zblokoval Pešírovu střelu.
24:24
Česká Lípa se snaží být lepší na balonu než v první třetině.
22:12
Ze začátku druhé třetiny je hra zatím ze strany na stranu.
18:00
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Ladislav Pekárek, asistoval Oliver Brodský (5:3).
18:00
Velké chvilkové zmatky ve hře Chomutova, dokázal opět potrestat před brankou osamocený Pekárek.
16:33
Další chybu předvedla obrana Lípy, ale Adam Martin ji nedokázal potrestat.
14:46
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Vršata, asistoval Adam Martin (5:2).
14:46
Chomutov sehrál vynikající přesilovku, kterou přesnou střelou zakončoval Vršata.
14:11
Vyloučen hráč Antonín Stárek družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:10
Chomutov si zahraje první přesilovou hru.
11:51
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil František Kubík bez asistence (4:2).
10:45
Velkou minelu vytvořila obranná dvojice hostí, ale František Kubík ji nedokázal nedokázal potrestat.
10:06
Jeníček v dobré pozici o malý kousek minul branku.
09:02
Jeníček skvěle našel Adama Martina, a ten se střelou z první nemýlil.
08:57
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Adam Martin, asistoval Daniel Kellermann (3:2).
06:51
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Martin Jeníček, asistoval Daniel Kellermann (2:2).
05:31
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Adam Martin bez asistence (1:2).
05:31
Adam Martin předvedl krásou sólo akci a snižuje stav utkání.
03:32
03:32
Pekárek zůstal na obranné polovině Chomutova zcela osamocený, získal míček a potom mu už Kopič seběhl k druhé tyčce a dává jednoduchou branku.
02:21
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Ondřej Kopič, asistoval Albert Kouba (0:1).
02:21
Chomutov se nedokázal včas po své útočné kombinaci  dostat zpátky do obrany a dostává lacinou branku.
00:01
Úvodní buly zápasy vyhrála Lípa.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Jelínek a Josef Monzer.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa: brankář: Daniel Jukl; hráči v poli: Antonín Stárek, Ladislav Pekárek, Albert Kouba, Ondřej Kopič, Oliver Brodský
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov: brankář: Bruno Vagel; hráči v poli: Daniel Kellermann, Rudolf Klement, Martin Jeníček, Adam Martin, Ondřej Vršata