2:4
- : -
F.A.T.R.

F.A.T.R. - Sokol Ivanovice na Hané 2:9
42. Libor Výleta, 59. Vladimír Jordán - 5. Jan Kramář, 15. Jakub Ondrák, 20. Dominik Papp, 30. Radim Baláž, 32. Jakub Ondrák, 44. Jakub Ondrák, 50. Lukáš Dočkal, 53. David Kramoliš, 59. Jakub Ondrák; rozhodčí: Martin Hudeček - David Vlachopulos; vyloučení: 2:4; využití: 0:1; zásahy brankářů: Lukáš Bábíček ? - Aleš Tvrdý ?; po třetinách: 0:3, 0:2, 2:4;
60:00
58:07
Branku družstva Sokol Ivanovice na Hané vstřelil Jakub Ondrák, asistoval Dominik Papp (2:9).
58:01
Branku družstva F.A.T.R. vstřelil Vladimír Jordán, asistoval Lukáš Kulla (2:8).
52:46
Branku družstva Sokol Ivanovice na Hané vstřelil David Kramoliš, asistoval Miroslav Šimoník (1:8).
49:48
Branku družstva Sokol Ivanovice na Hané vstřelil Lukáš Dočkal bez asistence (1:7).
43:53
42:23
Vyloučen hráč Tibor Taibl družstva F.A.T.R. na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
41:09
Branku družstva F.A.T.R. vstřelil Libor Výleta, asistoval Jaroslav Němec (1:5).
40:00
40:00
35:09
Vyloučen hráč Miroslav Šimoník družstva Sokol Ivanovice na Hané na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
34:52
Vyloučen hráč David Kramoliš družstva Sokol Ivanovice na Hané na 2 minuty za sekání.
31:08
Branku družstva Sokol Ivanovice na Hané vstřelil Jakub Ondrák, asistoval Jan Kramář (0:5).
29:56
Branku družstva Sokol Ivanovice na Hané vstřelil Radim Baláž, asistoval Dominik Papp (0:4).
25:01
Vyloučen hráč Marek Elbl družstva F.A.T.R. na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:00
20:00
19:59
Branku družstva Sokol Ivanovice na Hané vstřelil Dominik Papp, asistoval Jakub Ondrák (0:3).
14:54
Branku družstva Sokol Ivanovice na Hané vstřelil Jakub Ondrák bez asistence (0:2).
09:15
Vyloučen hráč Lukáš Dočkal družstva Sokol Ivanovice na Hané na 2 minuty za sekání.
05:33
Vyloučen hráč Tomáš Tauchman družstva Sokol Ivanovice na Hané na 2 minuty za vysoká hokejka.
04:02
Branku družstva Sokol Ivanovice na Hané vstřelil Jan Kramář, asistoval Jakub Ondrák (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Hudeček a David Vlachopulos.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Ivanovice na Hané: brankář: Aleš Tvrdý; hráči v poli: Vojtěch Bartošek, Jan Kramář, Dominik Papp, Radim Baláž, Jakub Ondrák
00:00
Line-up domácích F.A.T.R.: brankář: Lukáš Bábíček; hráči v poli: Marek Elbl, Marek Bábíček, Zdeněk Zemský, Libor Výleta, Lukáš Procházka