1:5
3:5
- : -

FAT PIPE Start98 Kunratice - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 7:14
9. Aleš Weigner, 16. Albert Kulík, 20. Albert Kulík, 29. Filip Bezpalec, 48. Tomáš Kuzma, 54. Tomáš Kuzma, 57. Tomáš Kuzma - 5. Karel Petrák, 5. Peter Steller, 12. Matěj Vosátka, 15. Karel Petrák, 23. Matěj Vosátka, 25. Karel Petrák, 29. David Veleba, 40. Šimon Taraba, 40. Sebastian Rod, 42. Sebastian Rod, 43. Ondřej Valenta, 46. Sebastian Rod, 49. Ondřej Valenta, 58. Peter Steller; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 14; zásahy brankářů: Ondřej Hnátek ? - Miroslav Kovařík ?; po třetinách: 3:4, 1:5, 3:5;
60:00
Komentář trenér hostí:dnes lepší nasazení a pojetí  hry jako včera. Děkujeme soupeři  za zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích: Polovinu zápasu jsme se soupeřem, díky naší bojovnosti, byli schopni držet krok. Poté jsme celkově odpadli. Věřím, že se v dalších zápasech poučíme a budeme lepší.
60:00
57:15
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Peter Steller, asistoval Karel Petrák (7:14).
56:25
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil Tomáš Kuzma, asistoval Kilián Hejtmánek (7:13).
53:14
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil Tomáš Kuzma, asistoval Ondřej Peterka (6:13).
48:07
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Ondřej Valenta, asistoval Sebastian Rod (5:13).
47:14
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil Tomáš Kuzma, asistoval Albert Kulík (5:12).
45:48
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Sebastian Rod, asistoval Ondřej Valenta (4:12).
43:39
Vyloučen hráč Karel Petrák družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
43:19
Vyloučen hráč Filip Bezpalec družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za hra rukou.
42:42
41:01
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Sebastian Rod, asistoval Karel Petrák (4:10).
40:00
40:00
39:53
39:20
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Šimon Taraba, asistoval Adam Balík (4:8).
28:51
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil Filip Bezpalec, asistoval Kilián Hejtmánek (4:7).
28:04
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil David Veleba, asistoval Lukáš Vašíček (3:7).
24:22
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Karel Petrák, asistoval Peter Steller (3:6).
22:29
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Vosátka bez asistence (3:5).
20:00
20:00
19:45
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil Albert Kulík, asistoval Tomáš Kuzma (3:4).
15:48
Vyloučen hráč Filip Bezpalec družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání.
15:24
14:08
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Karel Petrák, asistoval David Veleba (1:4).
11:22
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Vosátka, asistoval Štěpán Straka (1:3).
08:35
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil Aleš Weigner, asistoval Albert Kulík (1:2).
08:23
Trestné střílení družstva FAT PIPE Start98 Kunratice neproměnil Albert Kulík.
04:25
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Peter Steller, asistoval Šimon Batkovič (0:2).
04:04
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Karel Petrák, asistoval Ondřej Valenta (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Benačan a Patrik Šaroch.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Miroslav Kovařík; hráči v poli: Adam Balík, David Veleba, Ondřej Valenta, Karel Petrák, Sebastian Rod
00:00
Line-up domácích FAT PIPE Start98 Kunratice: brankář: Ondřej Hnátek; hráči v poli: Tomáš Kuzma, Ondřej Peterka, David Vondra, Albert Kulík, Aleš Weigner