1:3
- : -
FbC Plzeň

FbC Plzeň - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 2:7
2. Josef Váchal, 48. Jan Baštýn - 6. Matěj Netrefa, 13. Matěj Netrefa, 19. Matěj Netrefa, 31. Antonín Votava, 53. Jakub Dufek, 55. Lukáš Kafka, 60. Tomáš Josefovič; rozhodčí: Luděk Franc - Václav Patera; vyloučení: 4:1; využití: 0:2; diváků: 55; zásahy brankářů: Jindřich Bejm 38 - Josef Šedivý 11; po třetinách: 1:3, 0:1, 1:3;
60:00
Shrnutí zápasu z pohledu trenéra domácích Václava Michálka: Dnešní zápas jsme si prohráli nedůrazem v našem brankovišti a ve speciálních situacích. V první třetině jsme psychicky nezvládli soupeřovo jméno. Ve druhé jsme začali hrát náší hru a v poslední části jsme opět odešli v nasazení. Děkuji všem divákům a soupeři přeji šťastnou cestu domů.
60:00
Shrnutí zápasu z pohledu trenéra hostí Ondřeje Lupoměcha: Po včerejším velmi dobrém výkonu a nasazení jsme dnes lehce polevili. Herní převaha byla relativně vysoká, nicméně nedokázali jsme využít velké množství stoprocentních šancí. Úkol jsme ale splnili, dokázali jsme zvítězit a za o určitě pro kluky pochvala. Děkujeme soupeři a rozhodčím za zápas.
60:00
59:59
Střely v třetí třetině - 6:14
59:59
Střely celkem - 13:45
59:10
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tomáš Josefovič, asistoval Adam Pospíchal (2:7).
57:49
Hráč Chodova střílel z bezprostřední blízkosti, domácí brankář ale předvedl další skvělý zákrok.
54:16
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Lukáš Kafka, asistoval Marek Šmíd (2:6).
54:16
Po přesné střele v přesilovce vedou hráči Chodova již o čtyři branky.
52:54
Vyloučen hráč Štěpán Kaas družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
52:54
Po faulu hráče Plzně, mají hosté již čtvrtou možnost přesilovky.
52:03
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jakub Dufek, asistoval Matyáš Borek (2:5).
49:56
Po zmatku před brankou domácí se ke střele dostal hráč Chodova, branku ale minul.
48:04
Ke střele se dostal hráč hostujícího týmu, trefil však tyčku.
47:40
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Jan Baštýn, asistoval Matyáš Ehm (2:4).
47:40
Po rozehrávce z rohu se nádhernou střelou prosadili domácí.
46:59
K dobré střele se dosta hráč hostí, domácí brankář ovšem předvedl skvělý zákrok.
44:56
Hráči Plzně měli rozehrávku z nadějné pozice, nic z ní však nevytěžili.
44:18
Po souboji, kdy míček vypadl ze hřišě rozhodčí nařídil buly.
43:46
Hráči Plzně se ve své první přesilovce dostali jen do jedné šance, mířili však mimo branku.
41:46
Vyloučen hráč Martin Škorpa družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
41:46
Hráč hostí byl vyloučen za sekání, a domácí tak mají k dispozici první přesilovku.
40:01
První buly třetí třetiny vyhráli domácí, kteří pokračují v oslabení.
40:00
40:00
39:59
Střely v druhé třetině - 2:13
38:23
Vyloučen hráč Tomáš Páník družstva FbC Plzeň na 2 minuty za držení.
35:08
Po tvrdém zákroku bude rozehrávat Plzeň ze své obrané poloviny.
33:30
Plzeň po odehraných 13 minutách druhé třetiny poprvé vystřelila na brankáře.
32:05
Hráči Plzně se opět dostali do přečíslení, hosté se však stačili vrátit a získali míček pod svoji kontrolu.
30:02
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Antonín Votava, asistoval Jakub Dufek (1:4).
30:02
Po delší pomlce se opět prosazují hráči hostí, a zvyšují tak svůj náskok už o tři branky.
29:04
Hráč domácích se dostal ke střele, mířil ale nad branku.
28:36
Hráč týmu Chodov se dostal ke střele, domácí ho však stihli zablokovat.
27:28
Po faulu hostí se v klidu dostávají na míček domácí.
26:15
Domácí přecházejí do přečíslení, ovšem neřesnou nahrávkou se dostává na balónek Chodov.
25:10
Na polovině hřiště se faulem provinil hráč Plzně, oba týmy využívají přerušení a střídají.
24:20
Hráči Plzně po faulu před vlastní brankou budou rozehrávat.
23:50
Hráči Chodova teď delší dobu kontrolují míček.
22:30
Hráč Chodova se pokušel z rohu vytočit, byl však zastaven faulem.
21:15
Hráči Plzně kontroují míček a střídají.
20:27
Po tvrdém souboji v rohu budou rozehrávat domácí.
20:00
20:00
19:59
Střely v první třetině - 5:18
19:04
Hráči Plzně vstřelili gól, rozhodčí ho ovšem neuznal kvůli předcházejícímu faulu.
18:06
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Matěj Netrefa, asistoval Lukáš Kafka (1:3).
18:06
Po kombinaci na straně Plzně se dostal hráč hostů ke střele a zvýšil na tři jedna.
14:37
Hráči Chodova měli rozehrávku z rohu, nic z ní ovšem nevytěžili.
12:49
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Matěj Netrefa, asistoval Matěj Kolář (1:2).
12:49
Po náběhu při přesilovce se prosadil hráč týmu Chodova, a překlopil tak skóre na stranu hostí.
11:30
Vyloučen hráč Václav Hajšman družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
11:30
Hráč Plzně byl vyloučen za sekání, a jeho spoluhráči tak brání již druhé oslabení.
09:58
Hráč Chodova se snažil nahrát před bránu svému spoluhráči, ten se ale ke střele nedostal.
06:12
Vyloučen hráč Vít Pešek družstva FbC Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
06:12
Po několika minutách klidné hry byl vyloučen hráš FBC Plzeň.
05:34
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Matěj Netrefa, asistoval Marek Šmíd (1:1).
01:36
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Josef Váchal, asistoval Jan Táborský (1:0).
01:36
Po rychlém přečíslení se jako první v zápase prosadil domácí tým.
00:01
Úvodní buly zápasu vyhrál hráč týmu Fbc Plzeň
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Luděk Franc a Václav Patera.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Josef Šedivý; hráči v poli: Marek Šmíd, Tomáš Josefovič, Adam Pospíchal, Lukáš Kafka, Matěj Netrefa
00:00
Line-up domácích FbC Plzeň: brankář: Jindřich Bejm; hráči v poli: Vojtěch Řeřicha, Václav Hajšman, Václav Jankovec, Vít Pešek, Marek Weber