1:2
- : -
TJ Turnov

Florbal Ústí - TJ Turnov 2:4
39. Barbora Gabrielová, 42. Kateřina Šímová - 12. Adéla Kyselová, 27. Lucie Brabcová, 41. Adéla Kyselová, 58. Karolína Bittnerová; rozhodčí: Josef Kubát - Zdeněk Kamínek; vyloučení: 6:1; využití: 0:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Martina Zajícová 27 - Natálie Hassová 32; po třetinách: 0:1, 1:1, 1:2;
60:00
59:59
střely ve 3 třetině 13-12 pro Ústí
59:59
Vyjádření trenéra domácích:Dnes nám do celé mozaiky nezapadlo pár kamínků. Na zítra se musíme z výsledku oklepat a jít do utkání od nuly. Děkuji soupeři za zápas a lekci z produktivity.
59:59
Vyjádření trenéra hostí: Na první zápas jsme bohužel nebyli v kompletní sestavě, ale i přes to jsme s velkou dávkou štěstí dokázali zvítězit, děkujeme soupeři
59:35
Vyloučen hráč Kateřina Šímová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za špatné střídání.
57:25
kousek po skončení Ústecké přesilovky se Turnov dostává do dvou brankového vedení
57:15
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Karolína Bittnerová, asistoval Dominika Hančová (2:4).
55:32
Přesilovku teď dostalo Ústí a na 100% se bude snažit o to vyrovnat dnešní zápas
55:08
Vyloučen hráč Adéla Kyselová družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
54:45
5 minut do konce a stále je to o jednu branku pro hostující hráčky Turnova
53:14
zatím se brání odvážně a úspěšně, dokonce si hráčky Ústí vytvářejí šance
52:41
a Ústí hraje dokonce ve třech
52:30
Vyloučen hráč Natálie Neumanová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost.
52:08
Ústí jde hrát další oslabení, a čas na vyrovnání se zkracuje
51:54
Timeout TJ Turnov
51:54
Vyloučen hráč Barbora Gabrielová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
51:13
Ústí úspěšně ubránilo oslabení a může se tak znovu pokusit vyrazit na cestu k vyrovnání
49:40
Půlka přesilovky hostů je za námi a zatím se Ústí drží
48:50
Šímová hasila brejk hostí na poslední chvíli a musela faulovat
48:49
Vyloučen hráč Kateřina Šímová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za blokování hokejky.
47:35
obraz zápasu napovídá že tohle bude boj do posledních minut
45:05
Bratscheadlová se trefuje pouze do spojnice dvou tyček hostující branky, ale vyrovnání je blízko!!

41:38
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Kateřina Šímová, asistoval Eliška Poláková (2:3).
41:23
Ústí se po obdržené brance opět usilovně snaží
40:33
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Adéla Kyselová, asistoval Lucie Brabcová (1:3).
40:33
ani jsem nestačil nic napsat a Turnov odskakuje o 2 branky Ústí se bude muset hodně snažit aby vyrovnalo
40:00
40:00
39:59
na střely ve druhé třetině vyrovnáno 9-9
38:20
psal jsem o smůle Ústeckých  vypadá to že se jich smůla už nedrží a snižují na rozdíl jedné branky
38:07
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Barbora Gabrielová bez asistence (1:2).
36:58
Poláková míjí prázdnou branku, to je škody, Ústí teď provází strašná smůla na florbalkách
36:18
Krytá střela Zavadilové vylekala hostující brankářku a málem z toho byla branka
35:14
Egermaierové se před čepelí z ničeho nic objevil míček a tak zkusila střelu, která skončila opět na tělu brankářky hostí
34:22
Kročáková měla před sebou úplně prázdnou branku, bohužel pro Ústecké její střela končí pouze na levé tyči
32:00
Egermaierová střílela nádherně ale míček se odrazil pouze od břevna, to je velká škoda pro Ústí
29:08
Vyloučen hráč Eliška Poláková družstva Florbal Ústí na 2 minuty za bránění ve hře.
28:21
po brance hostí jakoby začal bobřík mlčení, a v zápase se nic zajímavého neděje
26:21
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Lucie Brabcová, asistoval Šárka Veselá (0:2).
26:21
nedáš dostaneš, tohle pravidlo platí asi skoro pořád, a teď se jen potvrdilo
25:52
Bratscheadlová byla úplně sama před hostující brankářkou ale její střela minula branku o dobrý metr
25:22
Ústí se snaží ale ne a ne prostřelit hostující brankářku
23:34
střela Kociánové pouze do brankářky hostí
22:35
Po pár nepřesnostech na obou stranách se hra kouskuje a přelévá ze strany na stranu
21:16
Opakuje se nám situace ze začátku prvni třetiny, Ústí se snaží držet míček seč jen to jde
15:24
Zavadilová poslala míček mezi nohama hostující obránkyně ale střela neměla takovou razanci a tak brankářka hostí neměla problém chytit střelu