3:3
1:0
- : -

FBC Česká Lípa - Florbal Chomutov 9:4
15. Ondřej Kopič, 17. Jiří Moravík, 18. Antonín Stárek, 19. Ondřej Kopič, 20. Oliver Brodský, 31. Ondřej Kopič, 35. Albert Kouba, 39. Antonín Stárek, 56. Albert Kouba - 16. Daniel Kellermann, 27. Adam Manas, 32. Ondřej Vršata, 39. Ondřej Vršata; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 4:0; využití: 0:0; diváků: 64; zásahy brankářů: Daniel Jukl 25 - Bruno Vagel 20; po třetinách: 5:1, 3:3, 1:0;
65:00
Komentář trenéra hostí: Nepovedlo se nám dnes navázat na výkony z předchozích zápasů. Rozhodl závěr první třetiny, kdy soupeř využil našeho nedůrazu a herních chyb a odskočil do rozhodujícího stavu. V dalším průběhu jsme se nedokázali dostat do herní pohody. Zasloužená výhra domácích.
65:00
Komentář trenérky domácích: Dnešní zápas se nám docela povedl, byla opravdu vidět naše týmová hra a dobrá hra na balonku. Podařilo se nám dobře začít to, v čem bychom chtěli pokračovat do budoucna. Díky soupeři, divákům i rozhodčím.
60:00
Střely po třetí třetině. 12-9.
60:00
55:35
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Albert Kouba z trestného střílení (9:4).
53:27
Domácí znovu ubránili oslabení.
51:26
Vyloučen hráč Jan Petříček družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře.
50:43
Domácí kombinují na vlastní polovině,
46:25
Vyloučen hráč Albert Kouba družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
46:17
Timeout Florbal Chomutov
43:23
Domácí skoro celé oslabení hráli na míčku.
41:22
Vyloučen hráč Jan Petříček družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
38:38
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Vršata, asistoval Martin Jeníček (8:4).
38:11
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Antonín Stárek, asistoval Ladislav Pekárek (8:3).
34:57
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Albert Kouba bez asistence (7:3).
34:47
Domácí přežili  oslabení.
32:37
Vyloučen hráč Zdeněk Petrák družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
31:35
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Vršata, asistoval Marek Nekuda (6:3).
30:10
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Ondřej Kopič, asistoval Jan Petříček (6:2).
29:27
Domácí kombinují na útočné polovině.
26:32
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Adam Manas, asistoval František Kubík (5:2).
24:41
Kouba střílí z poloviny hřiště.
21:42
Kopič vybojoval balon a žene se do útoku.
20:01
První bully druhé třetiny vyhrávají domácí.
20:00
20:00
Střely po první třetině: 9-12.
20:00
19:52
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Oliver Brodský, asistoval Antonín Stárek (5:1).
18:44
Domácí obstřelují branku hostí.
18:31
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Ondřej Kopič, asistoval Ladislav Pekárek (4:1).
17:11
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Antonín Stárek, asistoval Ondřej Kopič (3:1).
16:56
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Jiří Moravík, asistoval Oliver Brodský (2:1).
16:24
Výborný zákrok Jukla.
15:48
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Daniel Kellermann bez asistence (1:1).
14:30
13:21
Obrannou chybu Pešíra musel zachránit Jukl.
12:03
Pěkná kombinace Kopiče a Stárba bohužel brankou nekončí.
11:53
Hosté rozehrávají v útočném rohu.
09:08
Kopič sám proběhl celé hřiště, ale zakončit nedokázal.
06:03
Jukl předvedl krásný zákrok a vyhazuje na Drahoše.