1:1
2:3
- : -

Panthers Praha - PSN Tatran Střešovice 5:6
1. Michael Petráň, 3. Vojtěch Wojnar, 35. David Mašát, 47. Michael Kočandrle, 54. Michael Kočandrle - 9. Filip Eliáš, 18. Matěj Čelakovský, 32. Matěj Havlas, 43. Matěj Havlas, 50. Filip Eliáš, 50. Vojtěch Panuška; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 3:2; využití: 1:2; diváků: 155; zásahy brankářů: Kristián Ulrych 19 - Tomáš Týc 17; po třetinách: 2:2, 1:1, 2:3;
60:00
Vyjádření trenéra hostí:
Velmi těžké utkání. Soupeř byl na nás tradičně nahecovaný a připravený na rychlé protiútoky. Důležité body do tabulky, nicméně budu šťastný až tohle poloviční řešení juniorské ligy skončí.
60:00
Vyjádření trenéra domácích:
Velmi vyrovnané utkání až do samotného konce, bohužel se šťastnějším výsledkem pro soupeře. Kluci odvedli výborný výkon. Musíme pochválit i naše diváky, kteří zápasu vytvořily neopakovatelnou atmosféru. Děkujeme soupeři za zápas a načim klukům přejeme hodně štěstí do dalších bojů v kvalifikaci.
60:00
59:56
Timeout PSN Tatran Střešovice
59:07
Timeout Panthers Praha
57:32
Brankář Panthers drží stále naděje na vyrovnání.
56:13
Famózní zákrok brankáře Panthers.
53:43
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Michael Kočandrle bez asistence (5:6).
53:43
Individuální akce Michaela Kočandrleho končí za zády brankáře Tatranu.
51:28
O emoce je tu postaráno.
49:46
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Vojtěch Panuška, asistoval Lukáš Macháček (4:6).
49:20
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Filip Eliáš, asistoval Adam Kučera (4:5).
49:20
Pěkná akce Tatranu končí za zády golmana Panthers.
47:54
Fanoušci podporují Panthers k výhře.
46:54
Střela Tatranu letěla nad branku.
46:09
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Michael Kočandrle, asistoval Michael Petráň (4:4).
46:09
Důraz Panthers se vyplatil a máme tu gól.
45:32
Oba týmy předvádí krásnou hru.
43:40
Tatran si bere zpět vedení.
42:42
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Matěj Havlas, asistoval Tomáš Kuchyňa (3:4).
41:30
Vyloučen hráč Lukáš Vejlupek družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:50
Brankář Tatranu musel předvést skvělý zákrok, aby balónek neprošel za jeho zády.
40:00
40:00
39:50
Tatran trefil pouze konstrukci.
38:45
Tatran si připravil pěkné šance, ale brankář Panthers bez chyby.
36:45
Panthers mají zatím více ze hry.
35:15
A máme tu zase vyrovnané skóre.
34:47
Branku družstva Panthers Praha vstřelil David Mašát, asistoval Filip Hajžman (3:3).
34:10
Skvělý zákrok brankáře Panthers.
31:37
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Matěj Havlas z trestného střílení (2:3).
29:40
Panthers teď zachránilo břevno.
26:19
Pěkná akce Panthers.
23:33
Pěknou akci Tatranu zachránil brankář Panthers.
17:30
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Matěj Čelakovský, asistoval Tomáš Kuchyňa (2:2).
17:22
Vyloučen hráč Jaroslav Petrák družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:11
Vyloučen hráč Lukáš Macháček družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
09:59
Zblokovaná střela Tatranu.
09:12
Vidíme první přesilovku Tatranu.
08:29
Vyloučen hráč Filip Hajžman družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
08:21
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Filip Eliáš, asistoval Tomáš Kuchyňa (2:1).
07:47
Panthers si tvoří další šance.
03:42
Panthers jsou od začátku aktivnější.
02:40
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Vojtěch Wojnar, asistoval Jaroslav Petrák (2:0).
01:45
Vyloučen hráč Marek Hozman družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
00:30
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Michael Petráň, asistoval Michael Kočandrle (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora.
00:00
00:00
Line-up hostů PSN Tatran Střešovice: brankář: Tomáš Týc; hráči v poli: Jiří Procházka, Vojtěch Panuška, Lukáš Macháček, Matěj Havlas, Martin Čermák
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Kristián Ulrych; hráči v poli: Kryštof Novotný, Antonín Ježek, Michael Kočandrle, Michael Petráň, Jaroslav Petrák