2:3
- : -
FD Teplice

FD Teplice - Kanonýři Kladno 3:5
25. Tobiáš Tychler, 35. Šimon Rabel, 39. Tobiáš Tychler - 14. Michal Dvořák, 23. Martin Čermák, 33. Michal Dvořák, 35. Petr Burgr, 39. Hynek Holakovský; rozhodčí: Šimon Kořínek - Tomáš Cimrman; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Zdeněk Pošík 10 - Martin Procházka 7; po třetinách: 0:1, 1:1, 2:3;
45:00
38:33
Branku družstva FD Teplice vstřelil Tobiáš Tychler, asistoval Zdeněk Pošík (3:5).
38:05
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Hynek Holakovský, asistoval Karel Frýba (2:5).
34:56
Branku družstva FD Teplice vstřelil Šimon Rabel, asistoval Matěj Josef Kopřiva (2:4).
34:01
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Petr Burgr, asistoval Dominik Horák (1:4).
32:50
Vyloučen hráč Tobiáš Tychler družstva FD Teplice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:15
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Michal Dvořák, asistoval Jakub Kabourek (1:3).
30:46
Vyloučen hráč Hynek Holakovský družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
24:33
Vyloučen hráč Matěj Mach družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
24:32
Branku družstva FD Teplice vstřelil Tobiáš Tychler, asistoval Ondřej Duben (1:2).
22:52
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Martin Čermák bez asistence (0:2).
20:52
Vyloučen hráč Vojtěch Bratschaedl družstva FD Teplice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
15:00
13:22
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Michal Dvořák, asistoval Štěpán Vlček (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Kořínek a Tomáš Cimrman.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno: brankář: Martin Procházka; hráči v poli: Dominik Horák, Karel Frýba, Petr Burgr, Martin Čermák, Hynek Holakovský
00:00
Line-up domácích FD Teplice: brankář: Zdeněk Pošík; hráči v poli: Stepan Pronin, Tobiáš Tychler, Martin Dudek, Vojtěch Bratschaedl, Ondřej Duben