1:2
0:1
- : -

Kanonýři Kladno - 1. FBC DDM Děčín IV 5:7
1. Michal Dvořák, 6. Dominik Horák, 10. Jakub Veselý, 13. Michal Douša, 26. Štěpán Vlček - 2. Matěj Macák, 5. Kryštof Loubek, 6. Adam Zikmund, 8. Kryštof Loubek, 25. Kryštof Loubek, 25. Matěj Macák, 34. Petr Slánský; rozhodčí: Šimon Kořínek - Tomáš Cimrman; vyloučení: 0 + Dominik Horák 5:3; využití: 0:2; zásahy brankářů: Jiří Ostrák 2, Tobiáš Nováček 20 - Jan Ruml 21; po třetinách: 4:4, 1:2, 0:1;
45:00
42:07
Timeout Kanonýři Kladno
33:54
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Petr Slánský, asistoval Roman Rathousky (5:7).
32:12
Vyloučen hráč Richard Mašek družstva 1. FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:12
Trestné střílení družstva 1. FBC DDM Děčín IV neproměnil Kryštof Loubek.
30:00
30:00
25:37
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Štěpán Vlček, asistoval Michal Dvořák (5:6).
24:45
Vyloučen hráč Lukáš Plechatý družstva 1. FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za blokování hokejky.
24:41
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Matěj Macák, asistoval Kryštof Loubek (4:6).
24:06
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Kryštof Loubek, asistoval Matěj Macák (4:5).
22:05
Trestné střílení družstva Kanonýři Kladno neproměnil Jakub Kabourek.
21:46
Vyloučen hráč Dominik Horák družstva Kanonýři Kladno na 5 minut za hrubost.
18:25
Timeout 1. FBC DDM Děčín IV
15:00
15:00
12:09
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Michal Douša, asistoval Hynek Špaček (4:4).
09:28
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jakub Veselý bez asistence (3:4).
07:48
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Kryštof Loubek bez asistence (2:4).
07:48
Střídání brankáře. Nový brankář Tobiáš Nováček družstva Kanonýři Kladno
06:38
Vyloučen hráč Petr Slánský družstva 1. FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za sekání.
05:13
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Adam Zikmund, asistoval Petr Slánský (2:3).
05:04
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Dominik Horák, asistoval Hynek Holakovský (2:2).
04:37
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Kryštof Loubek, asistoval Petr Slánský (1:2).
01:49
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Matěj Macák, asistoval Roman Rathousky (1:1).
00:55
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Michal Dvořák bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Kořínek a Tomáš Cimrman.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBC DDM Děčín IV:
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno: brankář: Jiří Ostrák; hráči v poli: Dominik Horák, Jakub Kabourek, Martin Čermák, Hynek Holakovský, Matěj Půček