1:0
6:1
- : -

Prague Tigers Nehvizdy - SK BIVOJKY LITVÍNOV 8:1
20. Nikola Červená, 31. Eliška Horáková, 51. Dominika Steinbachová, 52. Petra Šebestová, 53. Dominika Steinbachová, 55. Petra Šusterová, 59. Dominika Steinbachová, 60. Nikola Hamerníková - 47. Laura Vytrhlíková; rozhodčí: Jakub Kantor - Daniel Kyndl; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Martina Pilšáková 17 - Aneta Švátorová 19; po třetinách: 1:0, 1:0, 6:1;
60:00
Trenér domácích: Točando celý zápas. Střelecká potence je stále stejná. Stále se sehráváme. Věřím, že v únoru budeme plně připraveni.
60:00
Trenér hostí:Tranice s tímto týmem. Kompletní jsme na něj jedině na play-off. Takže v této setavě naprosté absolutorium do 54 minuty. Baví mě ty tahy těch kolegů a jsem rád, že jsme hodně potrápili extraligový tým. Bohužel obranu pick and roll jsme netrénovali a proto 2 fíky. Míru zdar a dej si jablíčko.

60:00
59:59
Tigers vstupují do sezony vysokým vítězstvím!
59:02
Timeout SK BIVOJKY LITVÍNOV
59:02
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Nikola Hamerníková, asistoval Petra Šebestová (8:1).
59:02
Mojža zametá přihrávku od Šebest do prázdné branky!
58:09
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Dominika Steinbachová bez asistence (7:1).
58:09
Štajnby kompletuje hattrick! Sama na branku,vykoupala brankářku :)
54:32
Timeout Prague Tigers Nehvizdy
54:08
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Petra Šusterová bez asistence (6:1).
54:08
Šusty nekompromisně zvyšuje na 6:1!
52:01
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Dominika Steinbachová, asistoval Petra Šusterová (5:1).
51:37
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Petra Šebestová, asistoval Martina Lamblová (4:1).
51:37
Šebest z půlky!
50:56
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Dominika Steinbachová, asistoval Eliška Horáková (3:1).
50:26
Luxusní příhra z otočky a Štajnby zvyšuje na 3:1!
46:11
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Laura Vytrhlíková, asistoval Klára Svobodová (2:1).
40:00
40:00
39:27
Litvínov brání vysoko, ale i tak si holky vytvořily několik velmi pohledných šancí!
37:24
Vyloučen hráč Anna Rumlová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
37:24
A máme tu první přesilovku!
30:04
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Eliška Horáková, asistoval Dominika Steinbachová (2:0).
30:04
Hogy zvyšuje na 2:0!
20:00
20:00
19:57
Na závěr ještě jedna prazdná brána Zelené :) Příště už to půjde!
19:08
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Nikola Červená, asistoval Jana Prokšanová (1:0).
19:08
Je to tady!! Třetí lajna otevírá díky banánové standardce skore!
17:06
Bivojky vs. podlaha 0:1
12:53
Zelená netrefuje prázdnou branku. Taková škoda!
11:30
Výborně, do akce se dostává i třetí lajna domácích :)
08:20
Akcí spoustu, na tyčky 1:1. Ani jeden tým se toho dnes nebojí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Kantor a Daniel Kyndl.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJKY LITVÍNOV: brankář: Aneta Švátorová; hráči v poli: Klára Svobodová, Michaela Poštová, Karolína Slavíková, Laura Vytrhlíková, Petra Prosná
00:00
Line-up domácích Prague Tigers Nehvizdy: brankář: Martina Pilšáková; hráči v poli: Kristýna Viktorová, Petra Šebestová, Martina Lamblová, Eliška Mrázková, Michaela Neubergerová
00:00
Krásný dobrý večer všem u internetových obrazovek! Vítejte u prvního (a snad ne posledního) zápasu letošní sezóny.