1:1
1:1
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady - Kanonýři Kladno 2:3
29. Tadeáš Doucha, 57. Richard Kellenberger - 12. Ferdinand Tomášek, 37. Ferdinand Tomášek, 53. Matěj Čika; rozhodčí: Petr Herman - Daniel Nejedlo; vyloučení: 2:4; využití: 1:1; diváků: 80; zásahy brankářů: Matěj Šefl 13 - Jakub Janoušek 8; po třetinách: 0:1, 1:1, 1:1;
60:00
Komentář trenéra domácích (Jan Otta): Celý zápas jsme dotahovali proti lépe připravenému soupeři, gratulejeme a děkujeme za utkání.
60:00
Komentář trenéra hostí (Martin Hovořák): Konečně se nám sešli věci v utkání na kterých pracujeme v tréninku. Dnes velmi bojovné utkání, které jsme v roli outsidera byli schopni dovést ke 3 bodům, děkujeme souopeři za utkání a jdeme se připravit na další víkend.
56:57
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Richard Kellenberger bez asistence (2:3).
56:57
Chybu v rozehrávce hostí trestá Kellenberger a využívá tím početní výhodu.
55:38
Vyloučen hráč Ferdinand Tomášek družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
55:38
Přehnaná agrese hostí v posledních minutách končí dalším trestem.
53:36
Vyloučen hráč Hugo Hübner družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
52:11
Timeout Kanonýři Kladno
52:11
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matěj Čika, asistoval Matěj Zíka (1:3).
50:20
Vyloučen hráč Marek Paštika družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost.
46:53
Skvělým zákrokem Šefl podržel svůj tým.
41:39
Kellenberger chyboval v rozehrávce, ovšem skvělým blokem následně svoji chybu odčinil.
40:00
40:00
39:59
Střely na branku ve 2. třetině: 3:4.
39:40
Štrobach po křižné přihrávce branku přestřelil.
36:30
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Ferdinand Tomášek bez asistence (1:2).
33:33
Vyloučen hráč Lukáš Spurný družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
33:33
Vyloučen hráč Jakub Pekárek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost.
33:33
Vyhrocená situace před brankou domácích končí vyloučením na obou stranách.
32:47
Čikova střela od mantinelu neměla potřebné parametry ke vstřelení branky.
28:34
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Tadeáš Doucha, asistoval Vojtěch Doucha (1:1).
28:34
Bratrská souhra zafungovala na výbornou a je srovnáno.
24:23
Od inkasování nyní Janouška zachránila tyč.
18:30
Domácí tahají za kratší konec provazu, dle toho také vypadá obraz hry.
17:30
Kladenský únik zlikvidován brankářem domácích.
13:30
Domácí marně ostřelují branku hostí.
11:44
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Ferdinand Tomášek, asistoval Tomáš Hájek (0:1).
09:58
Do první větší šance utkání se dostal Štrobach, brankář domácích už byl nad jeho síly.
06:50
Hosté nyní kontrolují hru, ovšem obrana domácích odolává.
03:00
Začátek utkání je zatím klidný, oba týmy vyčkávají co soupeř předvede.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Herman a Daniel Nejedlo.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno: brankář: Jakub Janoušek; hráči v poli: Filip Molhanec, Filip Sochor, Jakub Svoboda, Dominik Prudil, Lukáš Spurný
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Matěj Šefl; hráči v poli: Dominik Šach, Richard Kellenberger, František Jílek, Martin Šolaja, František Vrňata