4:1
2:2
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady - Florbal Ústí 7:4
10. František Urbánek, 25. Theodor Huber, 35. Richard Kellenberger, 37. Jan Pinkas, 40. Denis Dvořáček, 50. Matěj Šaroch, 60. Marek Paštika - 7. Šimon Secký, 28. Jan Dobosz, 41. Theodor Huber, 46. Jan Dobosz; rozhodčí: Jan Čadek - Jan Strnad; vyloučení: 4:2; využití: 1:1; diváků: 36; zásahy brankářů: Matěj Šefl 10 - Jan Štěpánek 18; po třetinách: 1:1, 4:1, 2:2;
60:00
59:59
Střely na branku po 3. třetině: 25:14
59:59
Komentář trenéra hostí: Dnes jsme odehráli velmi vyrovnané utkání, i když jsme hráli celý zápas pouze na dvě lajny. V poslední třetině se nám podařilo snížit na rozdíl jednoho gólu a měli jsme šance na vyrovnání zápasu, ale bohužel jsme se nedokázali prosadit a soupeř ke konci zápasu vstřelil dvě branky a rozhodl. Každopádně si kluci zaslouží pochvalu za předvedený výkon po celý zápas. Gratuluji soupeři k vítězství.
59:59
Komentář trenéra domácích: Po dobrém vstupu do utkání nás obdržený gól trochu zaskočil. Následovala zbytečná vyloučení, které soupeř potrestal. Druhá třetina kvalitně odehraná a díky náskoku, který jsme si dokázali vytvořit jsme zápas zvládli.
Děkujeme soupeři za utkání.
59:39
Vyloučen hráč Richard Kellenberger družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hra na zemi.
59:04
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Marek Paštika, asistoval Jan Pinkas (7:4).
55:20
Secký vybojoval balon při rozehrávce Vinohrad, brankář domácích už byl ale nad jeho síly.
52:30
Hosté hledají jakoukoliv střeleckou pozici, tuto snahu jim hatí dobře postavený blok domácích.
50:10
Dvořáček byl poslán do samostatného úniku, tuto šanci ale trestuhodně zahodil.
49:22
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Matěj Šaroch, asistoval Tadeáš Doucha (6:4).
48:48
Vyloučen hráč Filip Šedivý družstva Florbal Ústí na 2 minuty za vysoká hokejka.
47:07
Vyloučen hráč Jan Pinkas družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře.
45:58
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jan Dobosz, asistoval Jan Vondruška (5:4).
42:21
Trestné střílení družstva TJ Sokol Královské Vinohrady neproměnil Marek Paštika.
40:55
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Theodor Huber, asistoval Filip Šedivý (5:3).
40:00
40:00
39:59
Střely na branku po 2. třetině: 16:7
39:47
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Denis Dvořáček, asistoval Jan Pinkas (5:2).
38:58
Ústí zvládlo oslabení na výbornou a již hraje v plném počtu.
36:58
Vyloučen hráč Jan Dobosz družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
36:37
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jan Pinkas, asistoval Tadeáš Doucha (4:2).
35:40
Brankáře hostí nyní od inkasování zachránila tyč.
34:18
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Richard Kellenberger, asistoval Denis Dvořáček (3:2).
28:48
Po chybě v rozehrávce hostí se dostal do samostatného úniku Pinkas, ovšem Štěpánek neměl s jeho střelou větší potíže.
27:10
26:52
Vyloučen hráč František Jílek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost.
25:27
Vyloučen hráč Jakub Pekárek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:01
Vlastní branku družstva Florbal Ústí vstřelil Theodor Huber (2:1).
24:01
Smolný odraz od Hubera končí za zády Štěpánka.
11:15
Vyrovnávací gól Vinohrady nakopl a Ústí nemůže najít cestu ze zámku ve kterém ho domácí celek drží.
09:50
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil František Urbánek, asistoval Denis Dvořáček (1:1).
06:14
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Šimon Secký, asistoval Jan Dobosz (0:1).
06:14
Fatální chybu v rozehrávce Vinohrad nekompromisně potrestal Secký
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Čadek a Jan Strnad.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí: brankář: Jan Štěpánek; hráči v poli: Theodor Huber, Filip Šedivý, Jan Vondruška, Šimon Secký, Jan Dobosz
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Matěj Šefl; hráči v poli: František Jílek, Martin Šolaja, František Vrňata, Dominik Šach, Richard Kellenberger