1:0
0:2
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady - FB Hurrican Karlovy Vary 2:3
11. Marek Paštika, 30. Richard Kellenberger - 5. Martin Krejčí, 44. Matěj Korbel, 49. Ondřej Ančinec; rozhodčí: Filip Leibl - Filip Gaberdén; vyloučení: 2:6; využití: 0:0; diváků: 24; zásahy brankářů: Matěj Šefl 18 - Martin Mičiak 41; po třetinách: 1:1, 1:0, 0:2;
60:00
59:59
Střely na branku po 3. třetině: 43:21
59:59
Komentář trenéra hostí: 1. třetina se odehrávala podle našich představ a dokázali jsme si vytvořit spoustu šancí. Ve 2. třetině jsme ztratili nit a z našho podání byla hodně vlažná. Ve 3. třetině jsme ukázali týmový výkon a po našem tlaku jsme zaslouženě vyhráli.
59:59
Komentář trenéra domácích Miroslava Purkrábka: "V zápase jmse byli možná až moc vystrašení a v nervu. Většinu zápasu jsme byli lepším týmem, který kontroluje hru, ale bohužel jsme neproměňovali šance. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme bezproblémovou cestu domů."
59:25
Vyloučen hráč Adam Zahraj družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
56:53
Šolajova střela nesplnila parametry pro vstřelení branky.
52:40
S dorážkou Prunera si Šefl hravě poradil.
49:24
Vyloučen hráč Jonáš Obermann družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
48:52
Vyloučen hráč Filip Nevšímal družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za vysoká hokejka.
48:24
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Ondřej Ančinec, asistoval Martin Krejčí (2:3).
46:47
Útočný výpad hostí v oslabení končí v rukavicích Šefla.
46:30
Dnes excelentně chytající Mičiak vytáhl bravurní zákrok proti Kellenbergerově střele.
45:41
Vyloučen hráč Tomáš Smolka družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:17
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Matěj Korbel bez asistence (2:2).
42:31
Dvořáček se opět naskytl ve velké šanci, avšak jak je jeho dobrým zvykem, branku nevstřelil.
40:05
40:00
40:00
39:59
Střely na branku po 2. třetině: 26:16
36:52
Hosté zvládli oslabení a už hrají v plném počtu.
34:52
Vyloučen hráč Matěj Korbel družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
32:48
Domácí celek nyní kontroluje hru.
29:56
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Richard Kellenberger, asistoval František Vrňata (2:1).
28:21
Domácí ostřelují Mičiakovu branku, ten ale předvádí výborné zákroky.
19:26
Vyloučen hráč Martin Krejčí družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost.
19:05
Urbánkova střela skončila na výborně postaveném bloku hostí.
16:50
Šefl našel v oslabení skvělým výhozem Vrňatu, nekoncetrovanost při zpracování tuto slibně se rozvíjející akci zastavila.
15:19
Vyloučen hráč Vojtěch Doucha družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
13:50
Rychlý protiútok zakončoval Šťovíček, Šefl ovšem nemusel zasahovat.
10:44
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Marek Paštika, asistoval Jan Slezák (1:1).
08:11
Hostům chybělo ke skórování jen malinko, brankáře domácích zachránila konstrukce branky.
04:30
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Martin Krejčí z trestného střílení (0:1).
04:00
Domácí jsou v úvodu aktivnější.
01:16
Možnost skórovat měl nyní Dvořáček, ovšem tato střela nenadělala potíže.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Leibl a Filip Gaberdén.
00:00
00:00
Line-up hostů FB Hurrican Karlovy Vary: brankář: Martin Mičiak; hráči v poli: Ondřej Kalach, Tomáš Smolka, Matěj Korbel, Jiří Šťovíček, Adam Zahraj
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Matěj Šefl; hráči v poli: Dominik Šach, Richard Kellenberger, František Jílek, Martin Šolaja, František Vrňata