3:4
1:3
- : -

SK Domaslavice - 1. FBK Eagles Orlová 5:12
1. Adam Langer, 27. Martin Chmiel, 29. Filip Górny, 38. Adam Langer, 59. Lukáš Zaslavskij - 6. Lukáš Louda, 12. Lukáš Louda, 16. Denis Smilovský, 17. Filip Kryštof, 19. Michal Starostka, 21. Lukáš Louda, 27. Tomáš Bečka, 36. Denis Smilovský, 37. Lukáš Milerský, 44. Václav Procházka, 45. Martin Tököly, 60. Filip Kryštof; rozhodčí: Patrik Mik - Viktor Kubala; vyloučení: 9:5; využití: 1:3; diváků: 40; zásahy brankářů: Patrik Szczypka ? - Filip Kloza ?; po třetinách: 1:5, 3:4, 1:3;
60:00
Komentář trenéra hostů Lukáše Loudy: Tento zápas byl opravdu za trest. Bohužel někteří hřáčí soupeře si to spletli ze zápasem MMA ke konci a skončili to zraněním dvou našich opor. Dnes to nebyl vůbec zápas pro diváky nedalo se to na to vůbec dívat. Důležité jsou, ale 3 body a ty máme. Takže všem děkuji.
60:00
Komentar domacich: Skvely uvod, pak ovsem prislo nezavinene zraneni, ktere souper trochu nesportovne dokazal vyuzit na srovnani. Od te doby se nase hra v prvni tretine rozsypala, nedokazali jsme si pokryt predevsim stred hriste. Proti takovemu souperi si nemuzeme dovolit tolik vyloucenich, ktere byly po zasluze potrestana. Tretii tretina pak uz nemela s florbalem nic spolecneho! Gratulujeme Orlove k dnesnim 3 bodu, priste musime byt lepsi.
60:00
59:59
Střely: Domaslavice 8 - Orlová 14
59:50
Orlová v samotném závěru utkání přidává i 12. gól, Domaslavice se ještě snaží o poslední akci
59:48
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Filip Kryštof, asistoval Lukáš Milerský (5:12).
58:26
Domaslavice nyní úspěšnější v situaci 4 na 4. Snižují stav na 5:11
58:25
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Lukáš Zaslavskij, asistoval Václav Procházka (5:11).
57:18
Vyloučen hráč Filip Górny družstva SK Domaslavice na 2 minuty za hrubost.
57:18
Vyloučen hráč Michal Starostka družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hrubost.
57:17
Nyní ostrý střet hráčů. Bude se vylučovat.
57:11
Dnešní utkání sleduje 38 diváků.
55:24
Další vyloučení, další sekání z řad Domaslavic. Musí tak bránit další výhodu Orlové.
55:23
Vyloučen hráč David Bojda družstva SK Domaslavice na 2 minuty za sekání.
53:21
Peterek podruhé vyloučen za sekání. Uvidíme tak poprvé dnes situaci 4 na 4.
53:20
Vyloučen hráč Vojtěch Peterek družstva SK Domaslavice na 2 minuty za sekání.
52:54
Domaslavice přečkaly oslabení a následně dostávají výhodu v podobě přesilovky.
52:49
Vyloučen hráč Radek Jantoš družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání.
50:36
Zákroky se stále více přiostřují, další vyloučený na straně Domaslavic.
50:35
48:44
Hráči Orlové se dostávají stále více do střel. Szczypka však chytá, co může.
46:09
Samostatná akce hráče hostí si vynutila faul a Orlová půjde do další přesilovky.
46:08
44:15
Po smolném vlastním gólu přidává Orlová i další gól a zvyšuje náskok na 11:4
44:14
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Martin Tököly, asistoval Tomáš Kříž (4:11).
43:44
Vlastní branku družstva SK Domaslavice vstřelil Václav Procházka (4:10).
40:01
Započala poslední třetina dnešního utkání. Stále dobíhá trest Domaslavského hráče za hrubost.
40:00
40:00
39:59
Střely: Domaslavice 10 - Orlová 17
39:26
Vyloučen hráč Václav Procházka družstva SK Domaslavice na 2 minuty za hrubost.
38:37
Oba týmy nyní udržují rychlé tempo zápasu, ač se blíží konec třetiny.
37:10
Adam Langer přesnou střelou přibližuje skóre Domaslavic.
37:09
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Adam Langer, asistoval Vojtěch Peterek (4:9).
36:15
Orlová po proměněné přesilovce přidává další gól. Milerský pálil opravdu přesně.
36:08
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Lukáš Milerský, asistoval Michal Starostka (3:9).
35:46
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Denis Smilovský, asistoval Lukáš Louda (3:8).
34:40
Hra nyní opravdu nabírá na rychlosti. Vyústilo to v další vyloučení, tentokrát na straně domácích.
34:39
Vyloučen hráč Adam Langer družstva SK Domaslavice na 2 minuty za sekání.
33:40
Domaslavice se v přesilovce dostávají k perfektním šancím, zatím bez gólu.
32:18
Orlová nyní měla opravdu povedené střely, nicméně tlak si ukončili vyloučením po hře rukou.
32:13
Vyloučen hráč Radek Jantoš družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hra rukou.
30:33
Nyní se Domaslavice těžce dostávali z tlaku, Szczypka je však podržel.
28:52
A byla! Po krásném horním rohu branky Domaslavice korigují náskok Orlové.
28:51
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Filip Górny, asistoval Vojtěch Peterek (3:7).
28:06
Po zjevném sekání Domaslavice dostávají přesilovku. Uvidíme, zda bude úspěšnější, než předchozí.
28:05
Vyloučen hráč Josef Březina družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání.
26:51
Nyní po perfektní kombinaci snižuje Chmiel na 2:7.
26:50
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Martin Chmiel, asistoval Filip Górny (2:7).
26:24
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Tomáš Bečka, asistoval Adam Kučera (1:7).
25:50
Míček mají nyní v držení především hosté, ti ale s rozehrávkou nikam nespěchají.
23:20
Hra se nyní rychle přesouvá po chybách obou týmů. Příležitosti teď vidíme na obou stranách.
21:00
Hosté otevírají druhou třetinu gólem, z postupného tlaku proměnil Louda.
20:59
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Lukáš Louda, asistoval Radek Jantoš (1:6).
20:00
20:00
19:59
Střely: Domaslavice 12 - Orlová 16
18:56
Vyloučení po dohraném souboji a následná přesilovka dává Orlové vedení již o 4 góly.
18:55
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Michal Starostka, asistoval Radek Jantoš (1:5).
18:05
Vyloučen hráč Martin Chmiel družstva SK Domaslavice na 2 minuty za hrubost.
16:32
Po neodpískaném faulu nyní Orlová zvyšuje na 4:1.
16:31
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Filip Kryštof, asistoval Lukáš Rada (1:4).
15:54
Szczypka držel Domaslavice při sérii několika střel, v pořadí třetí střelu už však nezvládl.
15:53
14:48
Domaslavice přesilovku neproměňují, ač si vytvořili opravdu povedené šance.
13:37
Nebezpečná střela nyní prolítla nad brankářem hostí. Domaslavice i nadále kombinují na polovině soupeře.
12:44
Nyní mají Domaslavice příležitost dorovnat, na 2 minuty si nyní odpočine jeden z Orlové.
12:43
Vyloučen hráč Matyáš Pleva družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání.
11:49
Orlová v přesilovce dává gól na 2:1. Na střelu Loudy Szczypka nedosáhl.
11:48
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Lukáš Louda, asistoval Filip Matějka (1:2).
11:24
Vyloučen hráč Filip Górny družstva SK Domaslavice na 2 minuty za blokování hokejky.
10:40
Orlová nám také ukazuje, že umí kombinovat. Krásnou kombinaci však uzemňuje Szczypka.
09:25
Právě zazvonila tyč hostí. Střela Górného znejistila brankáře Orlové.
07:20
Domaslavice si nyní vytváří opravdu ukázkové střelecké pozice. Zatím střílí však pouze mimo bránu.
05:17
Nyní máme krátkou pauzu z důvodu zranění domácího hráče.
05:17
Orlová z protiakce střílí gól. Po první chybě v obraně tak hosté otevírají střelecký účet.
05:16
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Lukáš Louda, asistoval Adam Kučera (1:1).
03:55
Pěkná kombinace hostujícího týmu nyní skončila vyražením domácím gólmanem. Hra se zatím nyní odvíjí hlavně ve středu hřiště.
02:15
Domácí si vytváří postupný tlak a kombinují zatim téměř bezchybně.
00:26
Viděli jsme krásný úvodní gól domácího týmu! Střelcem je Adam Langer.
00:25
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Adam Langer, asistoval David Bojda (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Mik a Viktor Kubala.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Eagles Orlová: brankář: Filip Kloza; hráči v poli: Lukáš Louda, Radek Jantoš, Tomáš Bečka, Denis Smilovský, Adam Kučera
00:00
Line-up domácích SK Domaslavice: brankář: Patrik Szczypka; hráči v poli: David Bojda, Adam Langer, Václav Procházka, Vojtěch Peterek, Jan Szmek