3:1
3:4
- : -

TJ Slovan Havířov - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 8:7
12. Patrik Charvát, 18. Filip Kočí, 29. František Kyc, 34. František Kyc, 35. Filip Kočí, 48. Matěj Hecl, 51. Quang Mink Nguyen, 59. Matěj Hecl - 13. Ondřej Valeš, 20. Martin Kadlec, 22. Martin Malý, 44. Milan Jedlička, 45. Michal Konrád, 55. Martin Kadlec, 60. Ondřej Kos; rozhodčí: Tomáš Brus - Roman Sladký; vyloučení: 5:6; využití: 3:2; diváků: 76; zásahy brankářů: Lukáš Vernarský 34 - Daniel Hampl 22; po třetinách: 2:2, 3:1, 3:4;
60:00
Komentář trenéra hostů Petra Sekaniny: Dnes jsme neustále tahali za kratší konec a doháněli zápas až v poslední třetině. Havířov hrál dobře a tvrdě. Těšíme se na ně u Nás doma.
60:00
Komentář trenéra domácích Erbse Matěje: Začátek utkání se nevyvíjel vůbec dobře, první třetina bez bojovnosti, nasazení a naší hry, kterou trénujeme. Od poloviny druhé třetiny, jsme se dali odhromady, začli hrát to co máme a jezdit po prdeli. Utkání nahoru dolů, však víme, že my brankové hody týmům dávat nebudeme. Jsme rádi za tři body, užíváme první výhru v extralize a budeme snažit ve Zlíně přidat další. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
59:58
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Ondřej Kos z trestného střílení (8:7).
59:41
Vyloučen hráč František Kyc družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za zdržování hry.
59:15
Velice zajímavý závěr utkání.
59:14
Vyloučen hráč Michal Konrád družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za opakované přestupky.
58:42
Do brázdné branky zametl Hecl.
58:41
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Matěj Hecl, asistoval Quang Mink Nguyen (8:6).
58:00
Probíhají poslední 2 minuty třetí třetiny.
57:23
Vrána mohl navýšit rozdíl, ale míček mu bohužel nesednul na čepel.
56:46
Domácí v plném počtu.
54:47
Naprosto zbytečný faul od Hlouška.
54:46
Vyloučen hráč Jakub Hloušek družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
54:21
Kadlec dostal míček krásně do prázdné branky.
54:20
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Martin Kadlec, asistoval Ondřej Valeš (7:6).
53:35
Vernanský opět krásně zasahuje.
52:30
Charvát se pokusil vystřelit, ale trefil pouze Rubera.
50:09
Využitá hra 5 na 3 rozděluje stav o dvě branky.
50:08
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Quang Mink Nguyen, asistoval František Kyc (7:5).
50:01
Dvojité vyloučení. Odložený trest na Kadlece přerušil až Novotného nedovolený faul.
50:00
Vyloučen hráč Radek Novotný družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
50:00
Vyloučen hráč Martin Kadlec družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
49:20
Další odložené vyloučení. Tentokrát výhoda pro domácí.
48:23
Ruber trefil horní tyč z velice malého úhlu.
47:05
Kyc stál pár okamžiků na místě a čekal až mu naběhne Hecl. Po přihrávce krásně vymetl pravý horní roh a posílá svůj tým opět do vedení.
47:04
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Matěj Hecl, asistoval František Kyc (6:5).
45:54
Vernanský vytasil krásně ruku proti střele Valeše.
45:18
Kravčík mohl střílet. Bohužel se mu podlomila kolena po nedovoleném kontaktu protihráče.
44:09
Polzer prvně netrefil branku. Míček se odrazil od zadního mantinelu, kde ho Kos nasměroval na Konráda.
44:08
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Michal Konrád, asistoval Ondřej Kos (5:5).
43:23
Chvilková hra bez jednoho domácího hráče zmátla celý tým.
43:22
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Milan Jedlička, asistoval Ondřej Kos (5:4).
42:30
Vernanský vycítil crossovou nahrávku a podle toho se taky přesunul.
41:29
Hronek šel sám na brankáře. Bohužel mu míček nesednul na čepel a střela míří mimo.
40:45
Nguyen se pokusil na Kyce, ale míček dostal na špatnou stranu.
37:46
Nguyen předběhl obránce hostí a mohl zvýšit náskok. Hampl hezky vyjel a nohou odkopl míček od své branky.
36:16
Sporné rozhodnutí rozhodčích oslabuje domácí tým na 2 minuty.
36:15
Vyloučen hráč Jakub Molin družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání.
34:37
Už se zdálo, že Hampl míček zachytil. Pro smůlu Gulliverů míček prošel mezi nohama.
34:36
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Filip Kočí, asistoval Jakub Hloušek (5:3).
34:09
Hosté v plném počtu.
33:09
Hra 5 na 3 dopomohla domácím opět k vedení.
33:08
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil František Kyc, asistoval Patrik Charvát (4:3).
32:10
Dvě vyloučení za sebou. Domácí mají necelé dvě minuty na hru proti třem hráčům.
32:09
Vyloučen hráč Patrik Synek družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za opakované přestupky.
31:39
Vyloučen hráč Martin Malý družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:34
Hampl přeskočil od tyče k tyči a zabránil Heclové střele.
29:45
Pawlas nešťastně odrazil míček na Vernanského, který mu šel do protipohybu. Naštěstí Vernanský vytáhl nohu a odrazil míček do rohu.
28:08
Hecl našel Kyce. I když to měl František přes ruku, dokázal míček dostat za záda Hampla.
28:07
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil František Kyc, asistoval Matěj Hecl (3:3).
26:40
Domácí servírují míček brnu přesně na čepele. Vernanský svůj tým drží.
26:00
Jedlička měl naprosto volnou branku. Jeho střela skončila za mantinelem.
25:30
Hampl neskutečným zákrokem vychytal kličku Kyce.
24:40
Synek se pokusil vstřelit branku z výjezdu.
23:40
Domácí se občas dostanou do přečíslení. Bohužel chybí koncovka.
23:20
Kyc poslal Bílka na mantinel za vlastní brankou.
21:05
Poprvé v dnešním utkání se hosté ujímají vedení díky již 2. využité přesilové hře.
21:04
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Martin Malý, asistoval Michal Konrád (2:3).
20:22
Hned z kraje 2. třetiny dostává hostující tým příležitost v přesilové hře.
20:21
Vyloučen hráč Matěj Hecl družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:01
20:00
20:00
Střely na branku po 1. třetině. Slovan - Brno. 5:11
20:00
19:27
Hosté velice rychle využívají přesilovou hru po faulu Kyce a opět dorovnávají.
19:26
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Martin Kadlec, asistoval Ondřej Kos (2:2).
19:01
Vyloučen hráč František Kyc družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání.
19:00
Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:15
Ruka rozhodčích stoupá vzhůru. Pokud brno nevstřelí branku, domácí půjdou do oslabení.
17:08
Kočí byl volný na středu kde ho Hloušek šikovně našel.
17:07
17:00
Schwesig podrazil při svém průchodu Molina.
15:28
Chvilková nepozornost dovolila Jedličkovi vystřelit z otočky. Vernanský opět připraven.
14:25
Valeš se pokusil backhandovou střelou překonat Vernanského. Ten byl připraven. Míček se mu mezi nohama nedostal do branky.
12:19
Rychlá odpověď na inkasovanou branku. Stav opět vyrovnaný.
12:18
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Ondřej Valeš, asistoval Radek Novotný (1:1).
11:53
Využitá přesilovka domácího týmu
11:52
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Patrik Charvát, asistoval František Kyc (1:0).
10:30
Polzer odpálil míček po odpískání hry. Domácí si zahrají dnešní první přesilovou hru.
10:29
Vyloučen hráč Matyáš Polzer družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za zdržování hry.
09:42
Synek se pokusil překvapit Vernanského. Ten se nedal a drží si dále čisté konto.
08:22
Nálada na domácí střídačce je ponurá. Erbs se zlobí za dosavadní přístup svých svěřenců k zápasu.
07:50
Polzer nahodil Krušberského na mantinel.
07:00
Moudrý v částečném pádu zastavil míček mířící na volného hráče Brna.
06:36
Heclova střela těsně minula branku.
06:00
Nguyenovi se při pádu vyzula bota a nemohl dále zasáhnout do obrany.
05:00
Vrána zamezil přihrávce Bílka, která mohla ohrozit Vernanského branku.
02:40
Heclova crossová nahrávka skončila u obrany gulliverů. Pohotový Kyc se rychle vrátil a zamezil hostům v útoku.
01:20
Pawlas si projel celé hřiště, ale při kontaktu s Polzerem fauloval a musel se vrátit zpět.
00:45
Vernanský neměl vůbec přehled o situaci. Naštěstí střela Gulliverů mířila mimo.
00:01
Úvodní buly začala rozehrávkou pro Brno.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Brus a Roman Sladký.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Daniel Hampl; hráči v poli: Jan Zouhar, Martin Malý, Ondřej Kos, Mathias Schwesig, Michal Konrád
00:00
Line-up domácích TJ Slovan Havířov: brankář: Lukáš Vernarský; hráči v poli: Patrik Charvát, František Kyc, Tomáš Hodulík, Matěj Hecl, Quang Mink Nguyen
00:00
Vítáme Vás u dnešního 1. kola CE soutěže juniorů kde Slovan bude hostit Gullivery.