2:1
- : -
FBC Liberec

Předvýběr.CZ Florbal MB - FBC Liberec 9:8
20. Jakub Šourek, 21. Ondřej Pužman, 23. Jakub Šourek, 26. Jakub Seibert, 30. Ondřej Pužman, 31. Jakub Seibert, 35. Ondřej Pužman, 47. Jakub Šourek, 55. Marek Korych - 11. Daniel Sedláček, 13. Vojtěch Janeček, 16. Vojtěch Janeček, 21. Vojtěch Janeček, 23. Jonáš Rais, 27. Vojtěch Janeček, 28. Filip Kapitán, 51. Šimon Stránský; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Ondřej Tomšík 9 - Mikuláš Futschik 16; po třetinách: 1:3, 6:4, 2:1;
60:00
Střely po třetí třetině: Boleslav - 6; Liberec - 5
60:00
Komentář trenéra domácích: Do zápasu jsme vstoupili hodně nesebevědomě a dělali jsme velké množství chyb, které kvalitní soupeř trestal. Naštěstí se nám dařilo držet gólově celkem krok a díky tomu jsme zůstali v zápase. Kluci zaslouží pochvalu za zvládnutý závěr ve fyzicky náročném utkání. Díky soupeři za zápas.
60:00
Komentář trenéra hostí: S lehkostí jsme hráli pouze do půle druhé třetiny. V době, kdy jsme vedli o 3 branky  jsme se bohužel nechali strhnout k hektické hře a úplně zapoměli na své defenzivní povinnosti.  Bolka ze 3 brejků srovnala a kluci se dostali do nějakého psychobloku a branky přestali padat. V závěru jsme neproměnili řadu přílržitostí a tím pádem zaslouženě prohráli. Věřím ale, že následujících zápasech zabereme.
57:00
Hra začíná být možná až zbytečně vyhrocená.
55:52
Tomšík teď podržel svůj tým - Bolka 4 minuty před koncem stále ve vedení.
54:39
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Marek Korych, asistoval Jan Zoufalý (9:8).
54:39
Rozházenou hru, která se přelévala z jedné strany na druhou, přerušuje devátou brankou Korych.
50:43
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Šimon Stránský, asistoval Filip Kapitán (8:8).
50:43
A je opět vyrovnáno.
46:40
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jakub Šourek bez asistence (8:7).
46:40
Boleslav jde poprvé v zápase do vedení.
46:12
Přesilovka se Bolce vůbec nevyvedla a Liberec opět v plném počtu.
44:12
Vyloučen hráč Milan Sucharda družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
43:40
Rozhodčí zvedají ruce nad hlavu - Boleslav má výhodu.
41:56
Dvojice Korych, Zoufalý na úvod poslední třetiny potrápili obranu hostí.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Boleslav - 12; Liberec - 7
40:00
39:20
Bolka zatím nepustila hosty k balonku a spíše to vypadá, že přesilovku hrají domácí.
38:37
Vyloučen hráč Tomáš Volovik družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání.
38:37
Liberec si zahraje přesilovku.
34:44
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Ondřej Pužman, asistoval Jakub Seibert (7:7).
34:44
Bolka nakonec využívá přesilovku 11 sekund před jejím koncem.
32:55
Vyloučen hráč Šimon Stránský družstva FBC Liberec na 2 minuty za nesportovní chování.
32:55
Boleslav si zahraje hru 5 proti 3, Smutného na trestné doplnil Stránský.
31:55
Vyloučen hráč Filip Smutný družstva FBC Liberec na 2 minuty za opakované přestupky.
31:55
Máme tu první vyloučení dnešního zápasu - Boleslav si zahraje přesilovku.
30:24
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jakub Seibert bez asistence (6:7).
29:55
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Ondřej Pužman bez asistence (5:7).
29:55
Pužman v krásné individuální akci vyvezl balonek, stejně jako před chvílí Korych, a je z toho 5. gól domácích.
29:24
Korych vyvezl míček sám až na útočnou polovinu, bohužel branku přestřeluje.
27:26
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Filip Kapitán, asistoval Tomáš Urban (4:7).
27:26
Liberec dnes zatím v koncovce téměř 100%.
26:22
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Vojtěch Janeček, asistoval Vojtěch Wiener (4:6).
26:22
V hale jsme momentálně svědky jednoho gólu za druhým.
25:50
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jakub Seibert, asistoval Jonáš Kudrna (4:5).
25:50
Seibert po nahrávce Kudrny teď v krásné akci vymetl branku soupeře.
25:17
Zmatlík nezazmatkoval před vlastní brankou a zachraňuje situaci.
22:46
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jonáš Rais bez asistence (3:5).
22:46
Už to vypadalo nadějně, jenže Rais opět posílá svůj tým do dvoubrankového vedení.
22:42
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jakub Šourek, asistoval Ondřej Pužman (3:4).
22:42
Boleslav vstoupila do druhé třetiny mnohem lépe a přidává další gól.
21:56
Korych před brankou se snažil dotlačit míček za záda brankáře, z otočky trefil jen horní tyčku.
20:34
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Ondřej Pužman, asistoval Martin Feigl (2:4).
20:34
Boleslav však nenechává nic náhodě a v zápětí odpovídá a snižuje náskok Liberce opět jen na 2 branky.
20:19
20:19
První akce druhé třetiny a hned je z toho navýšení vedení.

19:31
Mezitím, co je Fišera ošetřován mimo hrací pole, Boleslav střílí první gól.
19:02
Hraje se poslední minuta první třetiny.
18:23
Fišera se Stránským se teď střetli a hra musela být přerušena.
16:43
Boleslav teď neproměnila obrovskou šanci, hosty opět podržel brankář.
15:34
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Vojtěch Janeček, asistoval Šimon Stránský (0:3).
15:34
Na druhé straně je to ovšem jiná, Liberec v koncovce téměř nechybuje a přidává již 3.dnešní gól.
13:50
Domácí jsou sice velmi často na míčku, bohužel koncovka lehce vázne a Futschik se zdá prozatím nepřekonatelný.
12:44
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Vojtěch Janeček, asistoval Filip Smutný (0:2).
12:44
Domácí inkasují druhý gól během 2 minut.
10:36
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Daniel Sedláček, asistoval Lukáš Macháč (0:1).
10:36
Liberec jde zásluhou Sedláčka do vedení.
08:00
Domácím se daři dusit Liberec na jejich obranné polovině.

06:31
Rozhodčí zatím musí velmi často přerušovat, protože můžeme vidět spoustu zbytečných chyb na hřišti.
04:05
Korych teď běžel sám na branku a měl obrovskou šanci dostat domácí do vedení. Futschik však zatím bezchybný.
01:45
Oba týmy vstoupily do zápasu ve vysokém tempu a snaží se každé tažení na branku zakončit střelou. Zatím však obě družstva úspěšně míří mimo ní.

00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Rousek a Ondřej Sochůrek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec: brankář: Mikuláš Futschik; hráči v poli: Vojtěch Janeček, Lukáš Dolejš, Vojtěch Wiener, Šimon Stránský, Filip Smutný
00:00
Line-up domácích Předvýběr.CZ Florbal MB: brankář: Ondřej Tomšík; hráči v poli: Michal Fišera, Štěpán Hendrych, Tomáš Červinka, Marek Korych, Jan Zoufalý
00:00
Krásné sobotní odpoledne, vítejte u online přenosu zápasu CE soutěže juniorů, která znovu startuje po roční pauze. Mezi sebou se dnes utkají domácí hráči Mladé Boleslavi a hráči Liberce. Zápas začne za necelých 30 minut.