1:2
2:1
- : -

Florbalová akademie MB - Floorball Club FALCON 5:3
3. Jiří Krouský, 17. Michal Stehlík, 26. Zdeněk Vyhnánek, 56. Hieu La Ngoc, 60. Aleš Tůma - 25. David Janáček, 27. Jakub Ších, 56. Daniel Budáč; rozhodčí: Lukáš Polanský - Jakub Tázler; vyloučení: 9 + Michal Stehlík 5 + Jan Ulman 5 + ČK3:5; využití: 0:1; diváků: 17; zásahy brankářů: Radovan Kopuletý 37 - Michal Novák 22; po třetinách: 2:0, 1:2, 2:1;
60:00
Střely na bránu ve 3. třetině: FA MB 7, FC Falcon 14.
60:00
Komentář trenéra hostů Vojtěcha Šícha: Do sezóny jsme nevstoupili dobrým výkonem, soupeři jsme některé branky darovali. I přes tlak, který jsme vytvářeli, jsme se nedokázali do zavřené obrany soupeře prosadit. Velice mě mrzí rasistické výroky hráčů domácích, které směřovaly vůči některým hráčům Falconu i celé střídačce. Děkujeme za zápas a pořádatelskou službu.
60:00
Komentář domácího trenéra: Občas smůla v koncovce. Další dobrý výkon našeho brankáře R.Kopuletého. Někdy pomohla šťastně umístěná branková konstrukce. Úvodní tři body do tabulky bereme. Proč ne?
60:00
59:52
Kopuletý předvádí perfektní výkon v samém závěru utkání.
59:39
Vyloučen hráč Petr Machač družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za bránění ve hře.
59:17
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Aleš Tůma, asistoval Zdeněk Vyhnánek (5:3).
58:15
Hosté v šesti, přesilovka pokračuje.
57:13
Hosté se snaží využít přesilovky ve svůj prospěch za každou cenu. Snad to náš gólman přežije ve zdraví...
56:01
Vyloučen hráč Jan Ulman družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nesportovní chování.
56:01
Vyloučen hráč Jan Ulman družstva Florbalová akademie MB na 5 minut za nesportovní chování.
56:01
Vyloučen hráč Jan Ulman družstva Florbalová akademie MB do konce utkání.
55:44
Timeout Floorball Club FALCON
55:44
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Hieu La Ngoc, asistoval Tadeáš Lang (4:3).
55:44
Domácí teď alespoň trochu napravili situaci a znovu se ujímají vedení. I tak si ale vše komplikují více než je zdrávo.
55:28
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Daniel Budáč, asistoval Patrik Koníček (3:3).
55:28
Hosté využívají přesilovku.
55:04
Vyloučen hráč Zdeněk Vyhnánek družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
52:51
Zdá se, že se teď hra trochu zklidnila, tak snad to alespoň chvíli vydrží.
51:32
Vyhnánek Nováka nakonec nepřekonal, i když to vypadalo nadějně.
50:31
Přestože přesilovku hrají hosté, teď se do gólové šance dostal Machač. Novák si však s touto střelou poradil.
49:53
Vyloučen hráč Aleš Tůma družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za hrubost.
48:18
Hosté hrají razantně a snaží se z přesilovky vytěžit maximum. Zatím jim však domácí gólman všechny pokusy o vstřelení gólu překazil.
45:26
Domácí při hře čtyři na čtyři trefují pouze horní tyč.
45:09
Vyloučen hráč Michal Stehlík družstva Florbalová akademie MB na 5 minut za hrubost.
45:09
Vyloučen hráč Jan Korbel družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:38
Langovi se podařilo překazit rozehrávku hostů a u míčku je FA.
42:50
Střela na boleslavskou bránu byla tečována vysoko nad horní tyč.
42:32
Machač blokuje další střelecký pokus hostů.
41:44
Hráči FA neproměňují vyložené šance, což by je mohlo na konci utkání mrzet.
41:03
Domácí se pokusili překvapit Nováka střelou na bližší tyč.
40:01
Začala nám poslední třetina. Domácí mají krátkou početní výhodu, pak se bude hrát v plném počtu.
40:00
40:00
Střely na bránu ve 2. třetině: FA MB 8, FC Falcon 15.
40:00
39:28
Než si domácí vůbec stačili všimnout, že hosté už rozehráli, tak je máme přímo před bránou.
38:49
Perfektní zákrok Nováka.
38:07
Vyloučen hráč Miloš Beer družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za bránění ve hře.
36:29
Domácí obětavě brání a zatím hostům skórovat nedovolili.
35:44
Viděli jsme několik nebezpečných střel v podání hostujícího celku, avšak gólman FA se žádnou z nich zaskočit nenechal.
34:53
Vyloučen hráč Aleš Tůma družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:55
Vyloučen hráč David Sgall družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání.
32:55
Vyloučen hráč Petr Machač družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za držení.
32:55
Domácí mohli mít k dispozici další přesilovku, ale nakonec se bude vylučovat na obou stranách po naprosto zbytečném faulu ze strany jednoho z boleslavských hráčů.
32:30
Odložené vyloučení, domácí hrají v šesti.
32:05
Zblokovaná střela hostů končí za mantinelem.
30:27
Oba týmy hrají v plném počtu. Uvidíme, jak dlouho tento stav vydrží.
29:51
Krouský v gólové šanci trefuje pouze hostujícího gólmana.
29:00
I v menším počtu hráčů na hřišti se nám hra začíná přiostřovat.
28:15
Vyloučen hráč David Janáček družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání.
28:15
Chvíli se bude hrát čtyři na čtyři, a pak bude následovat krátká přesilovka domácích.
27:54
Další tyč a Boleslav je teď v problémech.
27:32
Vyloučen hráč Tomáš Malý družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
26:46
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Jakub Ších, asistoval Matěj Nezbeda (3:2).
26:46
Parádní střela pod horní tyč a hosté snižují na rozdíl jednoho gólu.
25:49
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Zdeněk Vyhnánek, asistoval Aleš Tůma (3:1).
25:49
Domácí odskakují do vedení o dva góly po akci Vyhnánka a Tůmy.
25:11
Hráčům FA se podařilo dostat míček od vlastní brány jen na pár vteřin, pak se ke slovu opět dostali hosté a Kopuletý si připisuje parádní zákrok.
24:37
Domácímu gólmanovi teď vypadl míček z ruky, ale hosté toho nedokázali využít.
24:19
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil David Janáček, asistoval Vojtěch Horák (2:1).
23:46
Dlouhá přihrávka před boleslavskou bránu a střela vysoko nad ni.
22:46
Hosté ostřelují bránu FA, zatím neúspěšně.
21:53
Machač se marně hlásil o přihrávku. Míček získávají hosté.
20:54
20:54
Vánoce jsou sice ještě daleko, ale domácí teď hostům nadělili druhou přesilovku.
20:01
Na začátku druhého dějství jsou u míčku domácí.
20:00
20:00
Střely na bránu v 1. třetině: FA MB 11, FC Falcon 11.
20:00
18:55
Machač se pokusil dostat míček co nejdál od vlastní brány, ale hosté byli proti.
17:55
Kopuletý likviduje nebezpečnou šanci hostů.
17:30
Vyloučen hráč Jiří Krouský družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za hra na zemi.
16:19
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Michal Stehlík, asistoval Hieu La Ngoc (2:0).
16:02
Valíček mohl klidně střílet, rozhodl se ale přihrát ještě Langovi a šance byla promarněna.
14:42
Tůma obehrál dva hráče a nakonec se dostal i k zakončení. Novák střelu bez větších problémů chytá.
13:54
Novák si připisuje další úspěšný zákrok a posílá míček zpět do hry.
13:22
Valíček znovu trefuje prvního bránícího hráče.
12:52
První dnešní přesilovka gól nepřinesla a bude se pokračovat ve hře pět na pět.
12:38
Ulmanova dělovka od mantinelu jde úplně mimo.
12:28
Vyhnánek přestřeluje.
12:04
Hosté zatím úspěšně brání.
11:28
Vyhnánek mohl střílet do prázdné brány, ale promáchl.
10:51
Vyloučen hráč Vojtěch Řádek družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za bránění ve hře.
10:23
Valíček trefuje prvního hráče, který mu stál v cestě.
09:39
Hosté nejprve trefují tyč, následuje pokus o dorážku - taktéž neúspěšný.
07:49
Tůma se pokusil najít Vyhnánka, který by mohl zakončovat do prázdné brány, ale přihrávka neprošla přes bránícího hráče.
06:44
Další úspěšný zákrok hostujícího gólmana.
06:03
Ulman posílá dlouhou přihrávku na Korolevyče, tomu se ale nepodařilo míček zpracovat.
05:43
Hosté v gólové šanci přestřelují bránu.
05:15
Rychlá rozehrávka domácí na chvíli překvapila, nakonec však byli u míčku v rohu dříve než soupeři.
04:42
Jeden z domácích hráčů trefuje pouze boční síť.
04:01
Domácí úspěšně napadají rozehrávku hostů, následuje ale faul a rozehrávat budou hráči hostujícího celku.
03:20
Hra se teď přelévá ze strany na stranu a týmy se v držení míčku střídají.
02:30
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Jiří Krouský, asistoval Zdeněk Vyhnánek (1:0).
02:30
Nakonec se však jako první prosazují domácí po krásné kombinaci Vyhnánka a Krouského.
02:09
Hosté si v soubojích u mantinelu počínají celkem razantně, což našim hráčům občas činí problémy.
01:37
Akce dva na jednoho gól nepřinesla. Gólman FA si připisuje důležitý zákrok.
01:13
Machač se propracoval až k bráně hostů. Po odpískaném faulu budou rozehrávat domácí.
00:32
Po faulu Valíčka začínají kombinovat hosté a hned z toho byla zajímavá šance.
00:01
V úvodu utkání získávají míček domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Polanský a Jakub Tázler.
00:00
00:00
Line-up hostů Floorball Club FALCON: brankář: Michal Novák; hráči v poli: Daniel Budáč, Vojtěch Horák, Matěj Nezbeda, Jakub Ších, David Janáček
00:00
Line-up domácích Florbalová akademie MB: brankář: Radovan Kopuletý; hráči v poli: Hieu La Ngoc, Tadeáš Lang, Petr Machač, Jiří Krouský, Tadeáš Korolevyč