4:1
0:0
- : -

S.K. P.E.M.A. OPAVA - 1. FBK Sršni Rožnov p/R 5:3
7. Marek Vylegala, 26. Daniel Gebauer, 33. Filip Kocur, 36. Marek Klečka, 38. Patrik Posselt - 6. Jakub Štůsek, 12. Richard Plandor, 24. Petr Kittel; rozhodčí: Tomáš Brus - Roman Sladký; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 70; zásahy brankářů: Kryštof Bezděk 27 - Jiří Škrobák 16; po třetinách: 1:2, 4:1, 0:0;
60:00
Střely na branku v 3. třetině: Opava 7 - Rožnov 12
60:00
Komentář hrajícího asistenta trenéra, pana Pavla Barabáše: Obrazem hry jsme vyhráli 2:1 na třetiny. Bohužel florbal se hraje na branky, těch dal soupeř více, kdy 3 z toho jsme mu darovali sami a bohužel přes závěrečný tlak jsme se nedokázali přiblížit. Díky soupeři za hru a skvělým divákům v hale za skvělou atmosféru.
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Michala Trunkáta: První třetina ve prospěch hostů. Druhou třetinu jsme ovládli my a třetí třetina bitva u Waterloo. Soupeři děkujeme za utkání. Ahoj. čau.
60:00
58:30
Plandor pálí, Bezděk chytá.
57:45
Najvar z úhlu pálí, Bezděk se stačil přesunout.
53:56
Rychý to vzal na sebe a za půlkou pálí, Škrobák vyráží na roh.
52:28
Smékal nebojácně mezi dva obránce, následně posunul míček na volného Plandora, ten trefuje trestuhodně jen tyč.
51:06
Odražený míček získal Rabinský, potáhnul míček a pálí mimo.
50:00
10 minut do konce třetiny? Utkání?
47:39
Barabáš si sběhl na střed a bombou tahem posílá míček jen za mantinel.
45:30
Smékal nikým neblokován si objel branku a střílí do připraveného Bezděka.
45:30
Gebauer v úniku, kdy si obhodil obránce, položil brankáře a už chtěl zamést míček do branky, kdy na poslední chvíli mu tam dal brankář nohu a vyráží míček mimo tři tyče. Škoda no.
44:50
Barabáš rozehrál na Kittela, který byl v dobré pozici, střela byla zblokována na roh. Uf.
41:40
Opava dobře brání a Rožnov vyčkává na šanci.
40:00
40:00
Střely na branku v 2. třetině: Opava 7 - Rožnov 6
40:00
37:11
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Patrik Posselt, asistoval Marek Klečka (5:3).
36:00
Plandor v úniku sám proti Bezděkovi, střela míjí pravou branku.
35:29
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Marek Klečka, asistoval Patrik Posselt (4:3).
34:00
Klímek vyvezl míček a posunul ho do běhu Pavlíkovi, ten pálí, ale bohužel mimo branku.
32:20
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Filip Kocur, asistoval Jan Rabinský (3:3).
32:20
Rabinský našel volného Kocura, který si sběhl na velké brankoviště a propálil Škrobáka kolem těla.
28:23
Vyloučen hráč Vojtěch Klímek družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za bránění ve hře.
28:00
Kittel vyprášil beton Bezděkovi, rozehrává Opavu.
27:28
Gebauer podržel míček a počkal si na naběhnutého Vylegalu, který rychlý míček neusměrnil mezi tři tyče.
25:32
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Daniel Gebauer, asistoval Marek Vylegala (2:3).
25:32
Bezděk rychle rozehrál na Vylegalu, ten poslal centr na Gebauera, který se prosadil přes obránce a bombou nedal Škrobákovi šanci.
23:14
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil Petr Kittel, asistoval Richard Plandor (1:3).
23:14
Rychlá akce hostů v předbrankovém prostoru nahrál Plandor volnému Kittelovi a ten se propaluje bezmocného Bezděka.
22:36
Střelu Klosse z velkého brankoviště Bezděk vyráží.
21:25
Střela Rabinského z velkého úhlu se do branky hostů nevlezla.
20:20
Střelu Posselta vyráží Škrobák zpátky k Posseltovi, ten další střelou posílá míček na tribunu.
19:30
Střelu Najvara opět chytá Bezděk do rukou a ihned rozehrává.
19:00
Střelu Smékala luxusně vychytal Bezděk.
18:00
Střelu Kosteleckého vyrazil Bezděk nohou nad sebe a následně míček chytá do rukou.
16:16
Třetí opavská lajna celkem tekla, ale zvládli to a střídají...
12:42
Střela Rabinského z modré postrádala razanci a přesnost.
11:24
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil Richard Plandor, asistoval Ondřej Smékal (1:2).
09:32
Závar před brankou domácích končí rozehrávkou hostů z rohu hřiště.
06:26
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Marek Vylegala bez asistence (1:1).
06:26
Nováček v opavském dresu Vylegala vybojoval míček na levém mantinelu a střelou kolem těla srovnává stav utkání na 1:1
05:51
Střelu Klosse do víka vytahuje rukou Bezděk mimo branku.
05:17
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil Jakub Štůsek, asistoval Ondřej Smékal (0:1).
04:30
Rabinský pod tlakem sice rozehrál na rozběhnutého Klečku, ale ten byl okraden o míček hráči hostů.
04:15
Dvě střely hostů byly zblokované, Bezděk bez práce. :)
01:51
První střelu na branku si připisují hosté, kdy z blízka musel zasahovat Bezděk.
01:42
Pokus Rychlého z půlky byl zblokován a míček získavají hosté.
00:57
Klečka s Posseltem vybojovali míček, ale v útočné fázi ho zase ztratili a hosté drží míček na polovině Opavy.
00:20
Hosté na míčku...
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Brus a Roman Sladký.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Sršni Rožnov p/R: brankář: Jiří Škrobák; hráči v poli: Pavel Barabáš, Jiří Kloss, Richard Plandor, Jakub Štůsek, Ondřej Smékal
00:00
Line-up domácích S.K. P.E.M.A. OPAVA: brankář: Kryštof Bezděk; hráči v poli: Daniel Šimera, Jan Rabinský, Patrik Posselt, Filip Kocur, Marek Klečka