3:0
2:1
- : -

1. FBK Sršni Rožnov p/R - FBC Vikings Kopřivnice 5:4
25. Pavel Barabáš, 33. Vladislav Chmelař, 39. Patrik Hegar, 53. Patrik Pícha, 53. Ondřej Smékal - 14. Jan Toman, 15. Vítězslav Križ, 18. Vítězslav Križ, 59. Jakub Kostelník; rozhodčí: Radek Vybíhal - Jiří Večerek; vyloučení: 2:4; využití: 0:0; diváků: 132; zásahy brankářů: Marek Obšivač 17 - Jakub Strakoš 31; po třetinách: 0:3, 3:0, 2:1;
60:02
Komentář asistenta trenéra domácích Pavla Barabáše:
"Dnes jsem spokojen "jen" se třemi body a tím, že jsme to dokázali otočit a věřili v to. Jinak nefungovalo spoustu věcí. První třetina byla tristní, v těch dalších to bylo lepší, ale i tak naše hra postrádala věci, které vím, že umíme. Chce to více pracovat (běhat, chtít hrát souboje atd.) a nečekat, že to přijde samo. Děkuji soupeři za hru a fanouškům za podporu a atmosféru."
60:01
Komentář trenéra hostů Libora Fojtíka:
V první třetině jsme byli aktivnější a produktivnější. Dařily se nám kombinace, jen škoda neproměněných tutovek. Ve druhé třetině jsme soupeře pustili do hry našimi fauly a následnými vyloučeními. Ve třetí třetině jsme zpočátku ještě drželi krok, ale v koncovce zápasu jsme zbytečnými a nesmyslnými fauly soupeři darovali tři body. Soupeři děkujeme za utkání a přejeme hodně štěstí do dalších bojů.
60:00
Střely ve třetí třetině - Rožnov 16, Kopřivnice 9 - celkově v utkání domácí přestříleli hosty 36:21.
60:00
59:52
Zátopek nahazuje rameno, asistuje záchranná služba, není to pěkný pohled, jen pro silné nátury.
59:10
Krhut prázdnou svatyni přes celé hřiště netrefil, drama pokračuje.
58:11
Kopřivnice se prosazuje při hře bez brankáře a máme tu další zápletku.
58:07
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jakub Kostelník, asistoval Vojtěch Zátopek (5:4).
57:14
Timeout FBC Vikings Kopřivnice
56:48
Viktořík vypustil 2 kvalitní střely, ovšem Strakoš předvedl ještě kvalitnější zákroky.
55:13
Hostům tečou nervy a přitvrdili. Teď budou muset čelit dvojnásobnému oslabení.
55:12
Vyloučen hráč Jan Toman družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hrubost.
54:42
Vyloučen hráč Lukáš Michna družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
53:44
Najvar si zkušeně pokryl míček a vybojoval přesilovku pro Rožnov.
52:29
Dva rychlé góly v rozmezí 20 vteřin možná rozhodly o osudu dnešního utkání. Ale nepředbíhejme.
52:28
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil Ondřej Smékal, asistoval Richard Plandor (5:3).
52:11
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil Patrik Pícha, asistoval David Friedel (4:3).
51:00
Smékal vymetl zadní šibenici, ale rozhodčí branku neuznávají. VAR by se hodil.
50:23
Smékal smetl v plné rychlosti v obranném zákroku Križe, ještě teď se mu motá hlava.
49:24
Knebl předvedl důležitý obranný zákrok a spokojeně odfukuje na střídačce.
47:38
DJ hraje kvalitní vypalovačky, jen špatně artikuluje...
47:12
Mladé rožnovské pušky teď zatápí hostům, stále mají energie na rozdávání,
45:45
Viktořík vypálil, ale střela neměla sílu, už si rovná čepel, teď to půjde.
44:50
Hraje se nahoru dolů, atraktivní valašský souboj o Pindulu musí diváky bavit.
43:57
Hegar zkusil opět od mantinelu, tentokráte mimo.
41:05
Vávra si nedá říct a nedá, pátý únik a zase bez gólu, už by toho mohl nechat.
40:00
40:00
Střely domácí 13. Střely hosté 4.
40:00
39:51
Vávra počtvrté tváří v tvář Obšivačovi a opět neúspěšný.
38:29
Hegar vypustil  nepříjemný projektil od mantinelu na zadní tyč a Strakoš jen bezmocně rozpažil, asi to chytlo faleš.
38:28
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil Patrik Hegar, asistoval Tomáš Knebl (3:3).
36:51
Vávra:Obšivač 0:3. Další samostatný nájezd zlikvidován.
35:23
Obšivač si po dlouhé době sáhnul na míček, trošku nám zchládnul, Rožnov teď lepším týmem.
32:53
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil Vladislav Chmelař, asistoval Josef Viktořík (2:3).
32:25
Friedel vybojoval, proletěl celé hřiště, naservíroval Viktoříkovi, ale jeho střela z první neměla šťávu, tréninkové jednotky asi chybí.
30:51
Pícha v přesilovce minul ve vyložené šanci. Ale bere to sportovně.
29:13
Začíná se nám přiostřovat. Rozhodčí mají vše pod kontrolou a trestné lavice nenechávají vychladnout.
29:12
Vyloučen hráč Vítězslav Križ družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za blokování hokejky.
28:10
Vyloučen hráč Patrik Hegar družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za opakované přestupky.
27:21
Vyloučen hráč Jakub Kostelník družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za bránění ve hře.
26:15
Friedel vypálil jedovatou pumelici z dálky, Barabáš dorážel, ale byl lehce přistrčen, takže mu selhala pistole.
25:30
Agilní Križ opět sám na Obšivače, ale ten jeho hattrick jednoznačně odmítl.
24:44
Nešlo to do plných, zadařilo se v oslabení. Barabáš se prosmýkl celým hřištěm, nabil Smékalovi a jeho jedovatou střelu si pohodově dorazil.
24:43
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil Pavel Barabáš, asistoval Ondřej Smékal (1:3).
22:50
Vyloučen hráč Patrik Pícha družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za bránění ve hře.
20:00
20:00
Střely domácí: 7. Střely hosté 8.
20:00
19:37
Obšivač předvedl těžký zákrok, do šaten se jde s tříbrankovým mankem. Mladíci z Kopřivnice slušne zatápí.
17:50
Rožnov ztratil po drobném faulu, nepíská se a Križ svůj úprk využil beze zbytku.
17:49
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Vítězslav Križ, asistoval Jan Toman (0:3).
16:30
Další propad a další zákrok rožnovského brankáře. Takhle to nepůjde, pánové.
16:01
Vávra šel sám na Obšivače, ale ten jeho blafák zlikvidoval.
14:15
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Vítězslav Križ, asistoval Václav Štefánek (0:2).
14:15
Tváří v tvář Obšivačovi udržel pevné nervy Križ a ležícího gólmana překonal střelou pod víko.
13:10
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jan Toman, asistoval Jakub Kostelník (0:1).
13:10
Přečíslení 2 na 1 zužitkoval Toman mezi nohy Obšivače.
12:14
Plandorova dalekonosná střela, ale opět do připraveného Strakoše.
10:18
Hegar jen do hrudi Strakoše.
09:23
Smékal ztratil, ale co čert nechtěl, byl v obranném pásmu dříve než útočník Kopřivnice z třímetrovým náskokem.
08:37
Hraje se ve vysokém tempu, až z toho jdou oči kolem.
07:35
Knebl využil své proporce a vyčistil brankový prostor, o dorážce nemůže být řeč.
05:55
Kopřivnice točí Rožnov po obvodu obranného pásma, po přihrávce zpoza brány se z bezprostřední vzdálenosti neprosadil Toman.
03:45
Krhut zkusil na zadní tyč, ale těsně minul, své selhání už konzultuje s trenérem.
03:10
Obšivač podruhé a znovu bezchybně.
02:15
První těžký zákrok si také připsal Obšivač po chybné rozehrávce domácích.
01:05
Vysoké napadání domácích přineslo první ovoce, vypíchnutý míček vypálil Pícha mezi nohy Kopřivnického gólmana, ten ale scvaknul stehna pevně k sobě jako do svěráku.
00:01
Úvodní buly pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Vybíhal a Jiří Večerek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Jakub Strakoš; hráči v poli: Lukáš Michna, Václav Štefánek, Vojtěch Zátopek, Lukáš Vávra, Ondřej Kubátko
00:00
Line-up domácích 1. FBK Sršni Rožnov p/R: brankář: Marek Obšivač; hráči v poli: Pavel Barabáš, Ondřej Smékal, Richard Plandor, Jakub Štůsek, Jiří Kloss