1:4
1:2
- : -

1.MVIL Ostrava - 1. FBK Sršni Rožnov p/R 4:7
8. Adam Tesárek, 9. Radim Valigůra, 38. Jan Lacina, 50. Adam Tesárek - 5. Pavel Barabáš, 24. Ondřej Smékal, 34. Marek Polášek, 34. Jakub Štůsek, 36. Ondřej Smékal, 54. Ondřej Smékal, 59. Ondřej Smékal; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 1:5; využití: 1:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Vojtěch Kořínek 19 - Jiří Škrobák 10; po třetinách: 2:1, 1:4, 1:2;
60:00
59:59
Hráč hostů: Ondřej Smékal
Hráč domácích: Adam Tesárek
59:59
Komentář asistenta trenéra hostů P. Barabáše: Dnes jsme domácí zaskočili. Musím hráče pochválit. Předvedli jsme 50 minut poctivého výkonu a díky tomu jsme zaslouženě vyhráli. Jediné negativum jsou zbytečné vyloučení, které mohly soupeře vrátit do hry. Děkuji soupeři za dobrou hru a divákům za dobrou kulisu.
59:59
Komenrář trenéra domácích V. Kořínka: Dneska jsme utkání odbojovali, soupeř hrál dobré oslabení, my jsme neměli za utkání pořádnou střelu . Těšíme se do Křenovic. Děkuji hráčům a divákům za podporu.
59:20
Timeout 1.MVIL Ostrava
59:01
Domácí tlačí soupeře.
58:22
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil Ondřej Smékal, asistoval Richard Plandor (4:7).
53:05
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil Ondřej Smékal, asistoval David Friedel (4:6).
52:25
Domácí aktivnější.
49:42
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Adam Tesárek, asistoval Jan Lacina (4:5).
49:31
Vyloučen hráč Patrik Hegar družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:06
Vyloučen hráč Marek Polášek družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za špatné střídání.
45:29
Standartka domácích.
43:20
Hosté tlačí domácí v obranném pásmu.
40:01
Do třetí třetiny vstupujeme se čtyřmi hráči na obou stranách.
40:00
40:00
38:48
Vyloučen hráč Petr Kittel družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za hrubost.
38:48
Vyloučen hráč Jan Lacina družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za hrubost.
37:43
Velén Hlavatý neproměnil krásné sólo.
37:02
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Jan Lacina, asistoval Adam Tesárek (3:5).
35:45
Matěj Sokol míjí branku.
35:41
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil Ondřej Smékal, asistoval Jakub Štůsek (2:5).
33:24
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil Jakub Štůsek, asistoval Richard Plandor (2:4).
33:09
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil Marek Polášek, asistoval Petr Krhut (2:3).
23:35
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil Ondřej Smékal, asistoval Marek Polášek (2:2).
16:22
Vyloučen hráč David Friedel družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
14:12
10:00
Vyloučen hráč David Friedel družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za bránění ve hře.
09:50
Výborný zákrok Vojty Kořínka.
08:35
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Radim Valigůra, asistoval David Štirba (2:1).
08:35
Po nádherné nahrávce od Davida Štirby, vstřelil gól hráč s číslem 44 Radim Valigůra.
07:11
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Adam Tesárek, asistoval Marek Gaščík (1:1).
04:56
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil Pavel Barabáš z trestného střílení (0:1).
04:07
První střela pro hosty.
00:01
Úvodní buly pro hosty.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Prouza a Petr Rogowski.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Sršni Rožnov p/R: brankář: Jiří Škrobák; hráči v poli: Tomáš Knebl, Marek Polášek, Jakub Štůsek, Ondřej Smékal, Richard Plandor
00:00
Line-up domácích 1.MVIL Ostrava : brankář: Vojtěch Kořínek; hráči v poli: Adam Tesárek, Marek Gaščík, Velen Hlavatý, Filip Krčmář, Vojtěch Valigůra