4:2
3:1
- : -

1. FBK Sršni Rožnov p/R - S.K. P.E.M.A. OPAVA 8:3
3. David Friedel, 27. Adam Burýšek, 28. Petr Kittel, 31. Daniel Prašivka, 38. Patrik Hegar, 51. Petr Kittel, 52. Jakub Štůsek, 60. David Friedel - 24. Filip Kocur, 26. Marek Vylegala, 55. Oldřich Sova; rozhodčí: Pavel Hála - Roman Sladký; vyloučení: 4:3 + Marek Vylegala OS; využití: 1:1; diváků: 147; zásahy brankářů: Jiří Škrobák 10 - Kryštof Bezděk 19; po třetinách: 1:0, 4:2, 3:1;
Komentář domácích Barabáš Pavel (Asistent trenéra):
Jsem rád, že jsme dali tolik branek. Opava je jeden z nejlépe bránicích týmů. I když mám výhrady k tomu jak jsme bránili, tak obržet jen tři branky je také dobré. Rozhodla tedy hlavně naše produktivita. Děkuji soupeři za utkání a divákům za podporu.
Komentář hostů Černín Vladimír (Vedoucí):
Dnes to mělo kvalitu do poloviny zápasu a pak už to byla bramboračka. Jedeme dál, cíl je jasný. Díky soupeři za utkání a přeji pěknou valašskou oslavu.
60:00
V závěrečné části domácí trestali střelecky hosty v poměru 13:6... celkově v zápase střelecká převaha domácích 27:13.
60:00
59:36
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #8 David Friedel, asistoval #46 Marek Polášek (8:3).
59:36
Situaci 3 na 1 řeší Polášek náhrávkou na stříbrném podnose pro Friedela, který tímto uzavírá brankový zápis.
57:24
Závěr utkání plný emocí a vyloučení, na které jsme čekali v úvodních dvou částech. Uvidíme po šedesáti minutách, kolik využitých přesilovek tu nakonec dnes budeme mít.
57:21
Vyloučen hráč #34 Petr Kittel družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za nedovolené vrážení.
56:07
Fandit přijely i rožnovské legendy z řad žen, zdravíme Vendy a Zuz.
54:49
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #7 Oldřich Sova, asistoval #62 Filip Kocur (7:3).
54:49
Jiskřičku naděje vykřesal opavský Sova, ale Rožnov si vedení zřejmě pohlídá.
53:30
Vyloučen hráč #11 Patrik Hegar družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za nedovolené vrážení.
53:30
Hegy už nevydržel to napětí a splnil zápasovou kvótu vyloučení, píšeme za dvě.
51:35
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #70 Jakub Štůsek, asistoval #9 Patrik Pícha (7:2).
50:56
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #34 Petr Kittel, asistoval #73 Pavel Barabáš (6:2).
50:25
Vyloučen hráč #8 David Friedel družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za bránění ve hře.
49:31
Vyloučen hráč #75 Denis Kukla družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za sekání.
48:30
Hráči jezdí po hřišti jako v první třetině, kompletní tři pětky na obou stranách dávají zdát divákům, že síly rozhodně do konce zápasu chybět nebudou.
45:34
Vyloučen hráč #44 Marek Vylegala družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za nesportovní chování.
45:34
Vyloučen hráč #44 Marek Vylegala družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA - osobní trest.
45:24
Vyloučen hráč #9 Patrik Pícha družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za hrubost.
45:24
Vyloučen hráč #36 Marek Klečka družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za hrubost.
45:24
Wrestlingová vložka, oba aktéři jdou na chvíli do chládku,.
42:24
Opava tlačí a snaží se stáhnout tříbrankové manko.
40:20
Hosté ještě rozhodně nic nevzdávají, jejich nástup do třetí části je výkonem impozantní, branky zatím naštěstí nepřicházejí.
40:00
40:00
39:59
Střely 8:5 pro Rožnov
37:50
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #11 Patrik Hegar, asistoval #86 Daniel Prašivka (5:2).
37:50
Hegar předvedl kelečský důraz před bránou a nekompromisně zavěsil.
36:45
Opava kouše, škrábe, ale domácí drží obrannou linii zajištěnou skvěle chytajícím Škrobákem.
35:59
Prašivka zraněný na zemi, ale obstřik dvou sympatických zdravotnic ho postavil na nohy.
35:30
Škrobák předvedl dva těžké zákroky, zatím je pevný jako Čínská zeď.
35:00
Zdravíme k Murymu druhou část výpravy.
33:02
Zápas vyhrocený, jak už to s Opavou bývá, ale to diváky baví.
32:02
Staňa Barabáš nám uvízl zamčený v šatně a propásl polovinu třetiny. Již je vysvobozen.
30:10
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #86 Daniel Prašivka, asistoval #11 Patrik Hegar (4:2).
30:10
Hegar dlouhým obloučkem vybídl Prašivku a ten obětavě v pádu skóruje.
27:16
26:51
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #77 Adam Burýšek, asistoval #70 Jakub Štůsek (2:2).
25:24
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #44 Marek Vylegala, asistoval #75 Denis Kukla (1:2).
25:24
Staňa plný adrenalinu zbrousil protihráče u mantinelu a rychlá překvapivá rozehrávka znamená otočku ve skóre.
23:18
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #62 Filip Kocur, asistoval #36 Marek Klečka (1:1).
23:18
Přečíslení 2 na 1 a máme srovnáno.
22:29
Svižná střela zasáhla blokujícího Staňu Barabáše do hrudi, ten ani nemrknul, nezná bolest.
20:00
20:00
19:59
Střely na branku domácí 6, hosté 2.
16:33
Škrobákovi pomohla tyč, Prašivka pálí tutovku, playlist je špatný - hrozí stávka dýdžejů...
16:11
Navrátilec Polášek hraje s velkou chutí a vyslal nepříjemný pozdrav do opavské branky.
13:20
Opavský Klečka proletěl kolem mantinelu jako vítr, ale z úhlu rožnovskou svatyni netrefil.
11:25
Domácí jsou více na míčku, tvoří hru, ale pokud někdo blokuje stejně dobře střely jako Rožnované, pak jsou to kluci ze Slezska. Dnes na každou branku se tým nadře.
09:18
Prašivka tváří v tvář Bezděkovi, ale bekhendový blafák neproměnil.
08:05
Zrychlený expres Smékal - Plandor se řítil do přečíslení, ale zakončit se nepodařilo. Nicméně efektní šipka Plandora sklidila potlesk.
05:45
No není to úplně lahodná podívaná, od záčátku to oba týmy řežou od podlahy, nicméně k vyloučením zatím nedošlo.
02:30
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #8 David Friedel, asistoval #73 Pavel Barabáš (1:0).
02:30
Friedel -. střela sjela.... Friedel podruhé - vymetená levá šibenice!
02:10
Škrobák musel vytáhnout první těžký zákrok.
00:01
Úvodní buly pro Opavu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Hála a Roman Sladký.
00:00
00:00
Line-up hostů S.K. P.E.M.A. OPAVA: brankář: Kryštof Bezděk; hráči v poli: Karel Boželník, Jan Rabinský, Filip Kocur, Marek Klečka, Patrik Posselt
00:00
Line-up domácích 1. FBK Sršni Rožnov p/R: brankář: Jiří Škrobák; hráči v poli: Pavel Barabáš, David Friedel, Ondřej Smékal, Richard Plandor, Petr Krhut