3:2
3:3
0:0

FBC Vikings Kopřivnice - 1. FBK Sršni Rožnov p/R 7:6pn
24. Ondřej Kubátko, 25. Jakub Kostelník, 28. Daniel Opatřil, 41. Lukáš Vávra, 41. Jan Toman, 43. Jan Toman, N Lukáš Vávra - 15. Ondřej Smékal, 28. Petr Krhut, 34. Richard Plandor, 48. Daniel Prašivka, 48. Petr Kittel, 50. Richard Plandor; rozhodčí: Tomáš Brus - Roman Sladký; vyloučení: 1:3; využití: 0:1; diváků: 150; zásahy brankářů: Jakub Strakoš 46 - Jiří Škrobák 40; po třetinách: 0:1, 3:2, 3:3, 0:0;
Komentář domácích:
Dnes velmi vyrovnaný a atraktivní zápas pro diváky. V základní hrací době jsme měli o pár vyložených šancí více, ale skvělý brankář Rožnova nám je pochytal. V prodloužení nás podržel domácí brankář a tak rozhodly nájezdy, které jsou o štěstí. Děkuji soupeři za kvalitní zápas, který může naše hráče posunout dál.
Komentář hostů Barabáš Pavel (Asistent trenéra):
Dobré utkání. Je vidět, že soutěž je vyrovnaná a blíží se play of. Bylo dobře vidět, co nám fungovalo a naopak, když jsme něco udělali nedůsledně, že to soupeř potrestal. Děkuji soupeři za kvalitní zápas a dívákům za atmasféru.

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R hráč #69 Richard Plandor , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R hráč #73 Pavel Barabáš , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R hráč #17 Petr Krhut a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Vikings Kopřivnice hráč #5 Jakub Kostelník a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Vikings Kopřivnice hráč #14 Daniel Opatřil , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Vikings Kopřivnice hráč #13 Lukáš Vávra a vstřelil rozhodující gól (7:6).
61:10
Krásná šance Honzy tomana, ale končí na zemi.
51:30
Tedˇ naopak zvoní maska hostujícího golmana.
49:55
A zvoní břevno domácí branky.
49:00
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #69 Richard Plandor z trestného střílení (6:6).
47:56
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #34 Petr Kittel, asistoval #8 David Friedel (6:5).
47:53
Hra se přenáší ze strany na stranu.
47:06
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #86 Daniel Prašivka, asistoval #3 Ondřej Smékal (6:4).
44:40
Kostelník střílí ale minul.
42:06
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #8 Jan Toman bez asistence (6:3).
41:58
Domácí nastavují vysoké tempo.
40:39
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #8 Jan Toman, asistoval #5 Jakub Kostelník (5:3).
40:08
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #13 Lukáš Vávra, asistoval #14 Daniel Opatřil (4:3).
36:30
Vyloučen hráč #11 Patrik Hegar družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za opakované přestupky.
35:54
Strakoš vyráží.
34:37
Krásná střela Michny.
33:31
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #69 Richard Plandor, asistoval #73 Pavel Barabáš (3:3).
33:31
Hosté využívají přesilovku.

31:38
Od vyloučení k vyloučení. Tentokrát domácí.
31:37
Vyloučen hráč #16 Lukáš Herblich družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hra na zemi.
29:50
Domácí trpělivě tlačí.
29:38
Vyloučen hráč #8 David Friedel družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za bránění ve hře.
29:37
Bude se vylučovat. Na trestnou jde rožnov.
27:26
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #14 Daniel Opatřil, asistoval #13 Lukáš Vávra (3:2).
27:23
Hra se dostala do tempa.
27:03
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #17 Petr Krhut, asistoval #73 Pavel Barabáš (2:2).
24:43
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #5 Jakub Kostelník, asistoval #16 Lukáš Herblich (2:1).
24:22
Je v pořádku a odchází po svých.
24:20
Vávra po slouboji zůstává na zemi.
23:13
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #4 Ondřej Kubátko, asistoval #13 Lukáš Vávra (1:1).
23:10
Kubátko využívá zmatku před bránou a dává gol.
22:30
Hosté neproměnili standartku před bránou domácích.
18:05
Golman opě vyráží míček. Tentokát maskou.
17:20
Krásný obranný zákrok hostujícího golmana.
16:07
Vyloučen hráč #11 Patrik Hegar družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za zdržování hry.
14:56
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #3 Ondřej Smékal, asistoval #69 Richard Plandor (0:1).
14:55
Hosté po odraženém míčku doklepávají do prázdné branky.
13:50
Hra zatím nenabízí až tak zajímavé momenty.
10:42
Trestné střílení družstva FBC Vikings Kopřivnice neproměnil #13 Lukáš Vávra.
10:41
Nepěkné podkopnutí Opatřila a pojede se nájezd
10:30
Krásný výběh Ondřeje Monsporta končí v rukách hostujícího brankáře.
08:29
Míček projíždí přes brankoviště hostů ale gol nepadá.
06:55
Hosté strácí míčky svými nepřesnými přihrávkami.
04:43
Kopřivničtí junioři ukazují svou sehranost na útočné polovině.
04:12
Kostelník svou střelou zkouší golmana hostů.
03:20
nepříjemná rozehrávka Tomana ohrožuje branku.