0:2
5:1
- : -

1. FBK Sršni Rožnov p/R - FBK Spartak Hluk 7:3
8. Daniel Prašivka, 12. Petr Krhut, 42. Pavel Barabáš, 45. Ondřej Smékal, 46. Petr Krhut, 51. Richard Plandor, 57. Petr Krhut - 28. Pavel Rochovanský, 35. Adam Cileček, 59. Adam Cileček; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 4:3; využití: 0:1; diváků: 95; zásahy brankářů: Jiří Škrobák 12 - Ctibor Tichopádek 30; po třetinách: 2:0, 0:2, 5:1;
Komentář domácích Barabáš Pavel (Asistent trenéra):
V první třetině kluci vycítili, že dnes vyhrajem, a tak jsme dvě třetiny bojovali s udržením nasazení. Třicet minut se hrál nepohledný florbal, ve kterém jsme byli sice lepší, ale soupeři jsme zbytečně dovolili mít nebezpečné šance. Pak přišel slepený gól, nějaké vyloučení, vyrovnání a najednou jsme se začali zbytečně bát o náš osud v tomto utkání. Ve třetí třetině jsme to stáhli na zkušenout a aktuální formu a nedopustili jsme překvapení. Škoda že jsme celý zápas neodehráli v plném počtu, mohlo to jít. Děkuji soupeři za utkání a dívákům za podporu.
Komentář hostů Rochovanský Pavel (Trenér):
Bez osmi hráčů a s brankářem na hrotu velmi slusně odmakané utkání. Až nečekaně jsme dokázali držet krok s domácími dvě třetiny. Ve třetí třetině domácí nenachali nic náhodě a svou kvalitou dovedli utkání do vítězného konce. Gratulujeme soupeři a přejeme hodně štěstí v playoff.
60:00
Střely ve 3. části: 17:4
60:00
59:59
Dominance domácích v třetí třetině se odráží i na poměru střel, který Rožnovští jednoznačně ovládli.
58:40
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #96 Adam Cileček, asistoval #95 Michal Kundrata (7:3).
58:40
Vyloučen hráč #1 Jiří Škrobák družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za hrubost.
58:40
Kundrata šel sám na Škrobáka, ten mu chtěl vyrazit míček, ale trefil pouze nohy útočícího.
58:40
Cileček využil mezery ve zdi domácích a snižuje po standartní situaci.
58:00
Právě začaly poslední dvě minuty základní hrací doby.
56:36
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #17 Petr Krhut, asistoval #8 David Friedel (7:2).
56:36
Friedel nejprve krásně prošel kolem dvou hráčů, jeho střelu následně dorazil Krhut.
55:44
Rožnov opět zatápí hostím. Zatím bez gólu.
53:43
Friedel se dostal do šance po příhrávce kapitána Barabáše. Tichopádek byl připraven.
52:50
Hluk se na chvíli dostal z tlaku domácích a Škrobák měl hned práci.
52:23
Timeout FBK Spartak Hluk
50:27
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #69 Richard Plandor, asistoval #3 Ondřej Smékal (6:2).
50:27
Tak tentokrát už to vyšlo! Smékal opět našel osamoceného Plandora a ten už tentokrát minout nemohl.
48:47
Štěrba a Friedel se chytlli v souboji a oba dva si pujdou odpočinout na trestnou lavici.
48:46
Vyloučen hráč #8 David Friedel družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za hrubost.
48:46
Vyloučen hráč #69 Adam Štěrba družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za hrubost.
48:40
Tyč! Smékal opět vybídl Plandora do prázdné brány, ten ale trefuje pouze brankovou konstrukci Tcihopádkovy brány.
48:08
Zvoní tyč! Smékal se krásně uvolnil na středu hřiště a nastřeluje břevno.
47:49
Souboje se začínají přiostřovat.
46:35
Kundrata pálí z velké dálky. Střela šla nad brankovou konstrukci a Škrobák je bez práce.
46:01
Rožnov se vrátil zpět do první třetiny a opět začal napadat.
45:08
Studená sprcha pro Hluk, Smékal našel Krhuta před bránou hostí a ten navyšuje.
45:01
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #17 Petr Krhut, asistoval #3 Ondřej Smékal (5:2).
44:51
Ať už trenér domácích řekl o přestávce svým svěřencům cokoliv, tak to funguje. Rožnov je mnohem produktivnější.
44:08
Rychlovlak Smékal-Plandor se konečně dostal ke gólu! Nejdříve se Smékal krásně uvolnil a nabídl Plandorovi do prázdné brány, přihrávka šla ovšem dozadu a Pladorovi se zavěsti nepodařilo. Následně ale Plandor vracel z rohu zpět na Smékala před bránu a ten se nemýlil.
44:07
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #3 Ondřej Smékal, asistoval #69 Richard Plandor (4:2).
42:46
Kundrata střílel z nebezpečné vzálenost. Vystřelil ovšem pouze do středu brány a usnadnil tak práci domácímu Škrobákovi.
41:34
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #73 Pavel Barabáš, asistoval #8 David Friedel (3:2).
41:34
Barabáš si zkušeně najel na střed hřiště a střelu poslal nad noho Tichopádkovi.
40:25
Smékal se dostal k nebezpečné střéle kterou Tichopádek opět pokryl a následné dorážky Plandora a opět Smékala šly těsně nad brankovou konstrukci.

40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:7
40:00
39:59
Převaha hostí z první třetiny jakoby vymizela a z druhé třetiny odchází vítězně Hluk.
39:00
Začala nám poslední minuta druhého dějství.
37:59
Rožnovu se opět nedaří nic vymyslet i přesto, že hrajou v početní výhodě.
37:05
Kloss si mazácky došel pro vyloučení a Rožnov bude hrát přesilovku,
37:02
Vyloučen hráč #62 Lukáš Kolečkář družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za hrubost.
36:18
Hru v pěti na tři hráči Hluku rychle zužitkovali, následnou téměř dvou minutovou hru proti čtyřem se jim využít už nepodařilo.
35:30
Rožnov zažívá krušné chvíle při bránění devíti členného týmu hostí.
34:55
Škrobák prvně předvedl famózní zákrok, když vychytal střelu do poloodkryté brány, následně Barabáš skvěle vyblokoval střelu z velkého brankoviště. Dorážku už bohužel neměl ani jeden z nich.
34:54
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #96 Adam Cileček, asistoval #14 Jiří Petlan (2:2).
34:21
Najvar se snažil vyhodit míček z obraného pásma, neudržel se ale na nohách a Rožnov bude hrát minutu ve třech.
33:27
Vyloučen hráč #11 Patrik Hegar družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:41
Rožnov možná v tomto utkání vládne na střely, skvělý Tichopádek Hluk ale drží ve hře.
31:11
Výkon Rožnovských je oproti první třetiny mnohem vlažnější.
30:04
Plandor vyslal jedovatou střelu nad rameno Tichopádka, ten svůj tým opět podržel.
29:15
Hluk se dostal do nebezpečného úniku v oslabení, Plandor ovšem ukázal co mu jde nejlépe a celou situaci zvládl doběhnout.
28:08
Vyloučen hráč #95 Michal Kundrata družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:03
Sudí zvedají ruce po zákroku hráče Hluku, Rožnov bude hrát přesilovou hru.
27:30
Rochovanskému se podařilo snížit po dorážce střely Cilečka.
27:29
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #44 Pavel Rochovanský, asistoval #96 Adam Cileček (2:1).
26:41
Smékal poslal nebezpečnou střelu z pravé strany hriště, Tichopádek byl, ale připraven a stihl se přesunout.
25:54
Hluk se dostal do nebezpečného přečíslení 3 na 2. Cileček ale promáchl a Škrobáka tak neohrozil.
24:19
Druhá třetina zatím probíhá bez žádných větších akcí.
22:49
Obráncům Hluku nezbývá nic jiného než míčky nahazovat do obrany Rožnova.
21:13
Rožnov pokračuje ve sném aktivním napadání a znepříjemňuje tak rozehrávku hostím, kterým se zatím nedaří nic vymyslet.
21:08
Vyloučen hráč #97 Martin Najvar družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za hra na zemi.
20:16
Kloss otestoval Tichopádka technickou střelou ze středu hřiště, ten byl ovšem připraven a střelu pokryl.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 11:4
20:00
19:59
Zápas se zatím obešel bez vyloučení. Duo Kloss-Hegar se zdá být v dobrém mentálním rozpoložení.
19:00
Právě začala poslendí minuta prvního dějství.
18:59
Kundrata se dostal do zajímavé střelecké pozice na středu hřiště, Škrobák střelu viděl a bez problémů zneškodnil.
15:55
Hluku se začínají dařit úniky po nepovedených útocích Rožnova, Zatím bez odměny.
13:48
Krhut hledal Plandora, který před prázdnou bránou míček pouze promáchl.
12:03
Smékal z rohu poslal přihrávku do velké brankoviště, kde se míčku ujal zkušený kanonýr Krhut,
11:59
11:34
Hluk dnes zatím sází pouze na brejky.
09:39
Prvně se na straně Hluku předvedl Tichopádek, když zneškodnil zákařnou střelu Rožnova a na druhé straně se svým prvním zákrokem ukázal brankář domácích Škrobák, kterému se podařilo tečovanou střelu v poslední chvíli zvednout nad brankovou konstrukci.
09:00
Rožnovští aktivně napadají a devíti členné družstvou Hluku zatím pouze brání.
07:08
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #86 Daniel Prašivka, asistoval #57 Marek Polášek (1:0).
07:08
Tichopádek opět podržel Hluk, když vychytal nebezpečnou střelu Poláška, na následnou dorážku už byl ale krátký.
06:29
Rožnovští zatápějí Tichopdkovi, který je Hluku zatím oporou.
02:00
Utkání začalo v mírnějším tempu.
00:02
Právě začalo utkání mezi druhým Rožnovem a jedenáctým Hlukem.
00:01
Rožnov se bude v dnešním utkání snažit pojistit si druhou pozici v tabulce před blížícím se playoff, zatímco jedenáctý Hluk bojuje o body, které by mu polepšily postavení před playdown.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Prouza a Petr Rogowski.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Spartak Hluk: brankář: Ctibor Tichopádek; hráči v poli: Pavel Rochovanský, Jiří Petlan, Lukáš Kolečkář, Adam Štěrba, Adam Cileček
00:00
Line-up domácích 1. FBK Sršni Rožnov p/R: brankář: Jiří Škrobák; hráči v poli: Pavel Barabáš, Stanislav Barabáš, Jakub Štůsek, Jiří Kloss, Patrik Hegar