5:2
4:1
- : -

1. FBK Sršni Rožnov p/R - FbK Horní Suchá 11:3
5. Vladislav Chmelař, 17. Josef Viktořík, 26. Richard Plandor, 30. Richard Plandor, 33. Daniel Prašivka, 38. Petr Kittel, 40. Ondřej Smékal, 50. Petr Kittel, 54. Jakub Kostelecký, 57. Ondřej Smékal, 57. Vladislav Chmelař - 25. Jiří Třinecký, 33. Milan Mašurka, 58. Patrik Kaláb; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 4:3; využití: 0:0; diváků: 108; zásahy brankářů: Jiří Škrobák 9 - Filip Plíhal 27; po třetinách: 2:0, 5:2, 4:1;
Komentář domácích Barabáš Pavel (Asistent trenéra):
V zápase, který v tabulce již neměl význam, se hrál dobrý florbal. Děkuji soupeři, že k tomuto utkání přistoupil takto a také našim hráčům, že podali zodpovědný výkon. Soupeř hostů to zhodnotil dobře; vyšlo nám to, na co jsme šáhli. Snad nám to vydrží i dále. Děkuji divákům za podporu a věřím, že v Play-off se nás tu potká ještě více.
Komentář hostů Krucina Petr (Vedoucí):
Přijeli jsme sem poměrně ve zdecimované sestavě, ale určitě ne s očekáváním takového výsledku. Hodnocení zápasu: ztráty balónů při přechodu na útočnou polovinu v celé šíři hřiště, které nás takticky stálo 9 gólů. Soupeř výborně vybavený fyzicky i technicky a jejich kontry byly brutální. No což, je třeba se připravit na Play-down.
60:00
Střely ve 3. části: 14:4
60:00
59:59
Končí nám konec utkání, kde se domácímu Rožnovu podařilo dominantně porazit Horní Suchou. Domininántní výkon potvrzují i střely utkání, kdy za poslední třetinu  to bylo 14:4, a celkově tedy: 38:12. Děkuji všem fanouškům za čtení našeho on-linu a těšíme se na vás příští zápas, který bude již v Play-off!!! Přeji příjemný zbytek večera.
59:28
Opravdu nebezpečná šance Kittela, který tak málem zkompletoval svůj Hattrick. Nebudu lhát, chystal jsem se již házet čepici na hřiště.
58:52
Vyloučen hráč #21 Patrik Kaláb družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání.
58:52
Minuta a 8 sekund do konce utkání a Rožnov si zahraje ještě jednu přesilovku,
58:06
Další nebezpečná šance hostů, avšak opět se ukázaly dnes rozhodující bloky domácích => tentokrát Friedel skvěle zakleknul.
57:08
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #21 Patrik Kaláb, asistoval #38 Jiří Třinecký (11:3).
57:08
Time-out se nejspíš vyplatil. Patrik Kaláb upravuje skóre na 3-11 z pohledu Suché.
56:41
Hosté si hned po obdržené brance vyžádali time-out, dokážou ještě zvrátit průběh utkání?
56:40
Timeout FbK Horní Suchá
56:40
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #7 Vladislav Chmelař, asistoval #31 Daniel Drápala (11:2).
56:40
Po pár vteřinách se Rožnov opět prosazuje, teď však někdo jiný: kanonýr Vladislav Chmelař dává svou druhou branku utkání.
56:02
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #3 Ondřej Smékal, asistoval #17 Petr Krhut (10:2).
56:02
Zas a znova. Smékal - Krhut, gól.
55:03
Nechci zde psát jen jednostranně, ale míček je převážnou část 3. třetiny jen na holích domácích...
53:48
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #24 Jakub Kostelecký, asistoval #2 Stanislav Barabáš (9:2).
53:48
Kostelecký zavřel oči a vystřelil až z půlky hřiště. Šťastná střela propadla za záda hostujícího gólmana.
53:01
Domácí kapitán P. Barabáš po těžkém, ale čistém souboji padá na zem, což se hráčům Rožnova vůbec nelíbilo a poslalo Michala Karski také na zem. "Oko za oko, zub za zub."
52:20
Plíhal se štěstím chytá Smékalovu ránu.
51:12
Prašivka mu to vrací a ukázal, že taky umí tzv. "zafiškovat".
51:00
Matloch motá jednoho hráče za druhým, ke střele se však nedostal a míček je na straně domácích.
49:12
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #34 Petr Kittel, asistoval #96 Josef Viktořík (8:2).
49:12
Po vtipné narážce na domácího hráče se Rožnov opět ukazuje a vstřílí 8. gól.
48:45
Jsme na florbale nebo na cirkusu? Omlouvám se za vtipnou narážku, avšak domácí Barabáš je dnes již minimálně po páté na zemi, ale vkusným kotoulem rychle vstává zpátky na nohy. PS. teď narazil na svého hráče.
47:21
Suché se nedaří skórovat, avšak teď od toho nebyli vůbec daleko.
46:48
Hensler teď proti 2 hráčům vybojoval míček a jde střídat.
45:20
Škrobák teď 2x neskutečně chytá a drží tak Rožnov stále pouze na 2 obdržených brankách!
45:05
Nervozita stoupá, situace se vyostřují, oba kapitáni si musí promluvit s rozhodčím, aby se hra opět trochu uklidnila.
44:26
Oba týmy v plném počtu.
43:48
Suchá si zahraje půl minuty přesilovky.
42:26
Vyloučen hráč #34 Petr Kittel družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
42:26
Jdeme opět do hry 4 na 4. Petr Kittel seká a srovnává tak počet hráčů ve hře.
41:40
Domácí si prodlužují svou přesilovku, jelikož Třinecký fauluje na 2 minuty.
41:34
Druhá střela, Plíhal opět chytá.
41:23
První střela, Plíhal chytá.
40:01
Začal třetí třetina utkání, kdy domácí dohrávají svou vybojovanou přesilovku z předešlé části.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 12:6
40:00
39:59
Druhá třetina končí a na střely vidíme opět převahu Rožnova: 12-6.
39:41
Vyloučen hráč #17 Václav Večeřa družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání.
39:10
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #3 Ondřej Smékal, asistoval #69 Richard Plandor (7:2).
39:10
Po tom, co tady v dnešním zápase vidíme, si nejspíš v každém dalším zápase všichni půjdeme první třetinu sednout, abychom v té druhé mohli nasázet branky soupeři. Prosazuje se opět několikrát zmiňovaná lajna: Krhut - Plandor - Smékal, kdy se tentokrát podařilo skórovat třetímu zmíněnému hráči.
37:42
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #34 Petr Kittel, asistoval #73 Pavel Barabáš (6:2).
37:42
Těsně po skončení přesilové hry se v jeho nejsilnější parketě = po dorážce prosadil domácí střelec Petr Kittel.
36:36
Tým domácích hraje v plném počtu = první přesilovka Rožnova.
35:39
Vyloučen hráč #88 Jan Hensler družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za hrubost.
35:39
Hrubost Henslera, uvidíme hru 4 na 4.
34:36
Vyloučen hráč #8 David Friedel družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:36
Týmy si opravdu nic nedarují. Třetí přesilovka Suché. Tak co, teď to již promění nebo Rožnov bude opět v oslabení stoprocentní?
32:52
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #86 Daniel Prašivka, asistoval #24 Jakub Kostelecký (5:2).
32:52
Vidíme opravdu zajímavé útočné utkání. Změna skóre na 5:2 po střele domácího Daniela Prašivky.
32:08
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #12 Milan Mašurka, asistoval #14 Michael Mrózek (4:2).
32:08
To, co se hostům první střelou nepovedlo, tou druhou již ano. Škrobák pouští a Milan Mašurka upravuje skóre na 4:2.
31:52
ZVONÍ TYČ po střele hostů!
29:52
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #69 Richard Plandor, asistoval #17 Petr Krhut (4:1).
29:52
Plandor, Krhut a Smékal: tato trojka se celou první třetinu šetřila a teď se to očividně vyplatilo. Jejich 4. střídání za zápas, jejich 3. akce, 2. gól a celkově tedy úprava skóre na 4:1 ve prospěch Rožnova.
28:20
Domácí skvěle kombinují, ke střele však nedošlo.
27:38
Filip Krájíček urputně bojuje proti 2 hráčům v rohu jeho soupeře, ti však byli silnější a míček mu berou.
25:26
25:26
Druhé střídání domácího útoku, který první třetinu nehrál => druhá jejich akce => třetí gól Rožnova!
24:25
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #38 Jiří Třinecký, asistoval #91 Daniel Tychtl (2:1).
24:25
Musím říct, že jsem tu dominantní hru Rožnova zařekl. Prosazují se skvělou střelou hosté a snižují skóre z jejich pohledu na 1:2.
23:42
Do hry se v týmu domácích dostali hráči, kteří doposud nehráli. Ti však ukazují své kvality a hned se dostávají do akce
21:20
Přestože v druhé třetině je míček převážně na holích Rožnova, první střela přichází od Suché, kdy po zisku rovnou otestovali brankáře Rožnova. Ten ale nohou chytá.
20:17
Domácí s míčkem na holích v plném počtu.
19:59
Končí nám první třetina utkání, která dopadla 2:0 ve prospěch domácích. Z mého pohledu rozhodující faktor utkání jsou zatím bloky: neprůstřelné bloky domácích,  které k domácímu Škrobákovi pustily jen 2 střely vs. u hostícího týmu došlo až k 12 střelám, který musel vychytat Plíhal.
19:30
Zatím ani jedna střela v přesilovce nedošla až k rožnovské bráně, vše končí na bloku.
18:17
Vyloučen hráč #11 Patrik Hegar družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:17
Hosté jdou opět do přesilovky, podaří se jim tentokrát skórovat?
17:45
Škrobák se inspiroval brankářem Sparty a pomocí výkopu dostává míček z okolí své brány.
16:38
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #96 Josef Viktořík, asistoval #11 Patrik Hegar (2:0).
16:38
Josef Viktořík ukázal, co za střelce v něm dříme a svou druhou ránou se již nemílil. Prostřelil hostujícího Plíhala.
15:55
Tempo se od začátku utkání vůbec nezměnilo. Oba dva týmy makají na 100% a pomyslné kyvadlo se přelívá z jedné strany na druhou.
14:30
Obrovská šance Viktoříka, kdy Rožnov šel 3 na 1. Josef se však rozhodl vystřelit sám. Golman hostů v poklidu chytá.
11:25
Domácí v plném počtu.
11:00
Ještě ani jedna střela Suché se nedostala až k domácímu brankáři. Domácí blok je prozatím neúprostný.
09:25
Vyloučen hráč #99 Jiří Šimek družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za bránění ve hře.
09:25
Jiří Šimek si v souboji pomohl rukama, a tak si jde na 2 minuty za námi posedět na pořadatelský stolek. Hosté jdou do přesilovky 5 na 4.
09:14
Chmelař si silnou ránou z tahu mohl připsat druhý gól utkání, střela šla ale pouze za mantinel.
08:29
Zatím můžeme vidět velmi aktivní a útočné utkání, kde se hra přelívá z jedné strany na druhou. Ani jeden souboj se zde nevypouští..
06:39
Zajímavá akce hostů, kdy z voleje Tychtl těsně minul bránu.
04:02
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #7 Vladislav Chmelař, asistoval #97 Martin Najvar (1:0).
04:02
Máme tady první gól utkání, kdy Chmelař šikovnou otočkou z poza brány poslal domácí do vedení!!!
03:01
První střela také Rožnova, avšak pouze do bloku.
02:55
První nebezpečná střela Suché, domácí Škrobák však chytá!
00:02
Po první neúspěšné akci Suché se míčku ujmuli domácí, který roztáčejí své obrátky.

00:01
Zdravím všechny fanoušky florbalu, právě nám začalo utkání, kdy úvodní buly šlo ve prospěch hostí = týmu Horní Suché
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Hála a Vladimír Hála.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Horní Suchá: brankář: Filip Plíhal; hráči v poli: Daniel Matloch, Dominik Folwarczný, Filip Krajíček, Václav Večeřa, Jan Hensler
00:00
Line-up domácích 1. FBK Sršni Rožnov p/R: brankář: Jiří Škrobák; hráči v poli: Jiří Šimek, David Friedel, Josef Viktořík, Patrik Hegar, Petr Kittel