1:1
2:3
- : -

1. FBK Sršni Rožnov p/R B - FBC VÁLEC Český Těšín 3:5
24. Richard Plandor, 34. Michal Konvičný, 45. Richard Plandor - 7. Milan Majak, 30. Martin Martiniak, 31. Tomáš Chmiel, 34. Jiří Klus, 41. Milan Majak; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Dominik Pustówka; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jakub Jasný ? - Petr Pinkas ?; po třetinách: 0:1, 1:1, 2:3;
45:00
44:12
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R B vstřelil Richard Plandor, asistoval Ondřej Řezníček (3:5).
42:45
Vyloučen hráč Jiří Klus družstva FBC VÁLEC Český Těšín na 2 minuty za hra bez hokejky.
40:40
Branku družstva FBC VÁLEC Český Těšín vstřelil Milan Majak, asistoval Jiří Klus (2:5).
36:47
Trestné střílení družstva FBC VÁLEC Český Těšín neproměnil Tomáš Chmiel.
35:42
Vyloučen hráč Daniel Drápala družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R B na 2 minuty za sekání.
33:52
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R B vstřelil Michal Konvičný, asistoval Dalibor Plesník (2:4).
33:20
Branku družstva FBC VÁLEC Český Těšín vstřelil Jiří Klus bez asistence (1:4).
30:29
Branku družstva FBC VÁLEC Český Těšín vstřelil Tomáš Chmiel, asistoval Martin Martiniak (1:3).
30:00
30:00
29:45
Branku družstva FBC VÁLEC Český Těšín vstřelil Martin Martiniak, asistoval Adam Kašpar (1:2).
23:20
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R B vstřelil Richard Plandor z trestného střílení (1:1).
15:00
15:00
11:34
Vyloučen hráč Jiří Klus družstva FBC VÁLEC Český Těšín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
06:05
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Jekielek a Dominik Pustówka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC VÁLEC Český Těšín:
00:00
Line-up domácích 1. FBK Sršni Rožnov p/R B: brankář: Jakub Jasný; hráči v poli: Pavel Žitník, Jan Blizňák, Michal Konvičný, Dalibor Plesník, Ondřej Smékal