3:0
1:2
- : -

Torpedo Havířov - PANTHERS OTROKOVICE 5:3
6. Matěj Pezda, 21. Matěj Pezda, 26. Patrik Tichý, 30. Matěj Pezda, 34. Jan Warcholek - 10. Adam Štourač, 32. Filip Šimek, 41. Jiří Kokeš; rozhodčí: Dalibor Repček - Adam Tietz; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 54; zásahy brankářů: Kryštof Rusz ? - Alexandr Pujin ?; po třetinách: 1:1, 3:0, 1:2;
45:00
40:29
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jiří Kokeš, asistoval Vladislav Šeďa (5:3).
33:20
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil Jan Warcholek, asistoval David Křižák (5:2).
31:48
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Filip Šimek, asistoval Vladislav Šeďa (4:2).
30:00
30:00
29:54
Vyloučen hráč Dominik Ryška družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
29:28
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil Matěj Pezda, asistoval Ondřej Waliczek (4:1).
26:24
Vyloučen hráč Filip Šimek družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
25:53
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil Patrik Tichý, asistoval Ondřej Urbančík (3:1).
20:12
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil Matěj Pezda, asistoval Tobiáš Zipser (2:1).
18:48
Vyloučen hráč Adam Štourač družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hra rukou.
17:12
Vyloučen hráč Ondřej Urbančík družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
09:46
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Adam Štourač, asistoval Vladislav Šeďa (1:1).
05:42
04:35
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Repček a Adam Tietz.
00:00
00:00
Line-up hostů PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Tadeáš Trenz; hráči v poli: Jiří Kokeš, Adam Hittl, Lukáš Otépka, Jakub Fabrika, Šimon Očadlík
00:00
Line-up domácích Torpedo Havířov: brankář: Kryštof Rusz; hráči v poli: Tomáš Poruba, Jan Warcholek, David Křižák, Tomasz Grycz, Samuel Řezáč