1:2
5:1
- : -

FBC Kutná Hora - Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn  8:5
12. Lucie Spěváčková, 12. Andrea Doležalová, 29. Dominika Výborná, 41. Denisa Příhodová, 44. Andrea Doležalová, 53. Sabina Ašenbrennerová, 59. Lucie Baťhová, 60. Dominika Výborná - 13. Kristýna Minářová, 16. Tereza Bočková, 22. Tereza Bočková, 28. Šárka Houzarová, 51. Tereza Bočková; rozhodčí: Jindřich Kratochvíl - Zdeněk Kamínek; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 51; zásahy brankářů: Martina Miksová 12 - Veronika Podlahová 26; po třetinách: 2:2, 1:2, 5:1;
60:00
59:59
Střely na branku v 3. třetině: FBC Kutná Hora 10, Rudý Dračice Mladých Nadějí Týn 3
59:59
KOMENTÁŘ HOSTUJÍCÍHO TÝMU: V prvních dvou třetinách vyrovnané utkání. Škoda třetí nevydařené třetiny, kdy jsme zbytečně zmatkovaly v obraně a nechaly soupeře odskočit. Děkujeme za utkání a podporu.
59:59
KOMENTÁŘ DOMÁCÍHO TÝMU: Děkujeme soupeři za divácky atraktivní zápas. Náš výkon byl nestálý po celou dobu zápasu, avšak naše děvčata se dokázala zkoncentrovat a dotáhnout zápas k vítěznému konci. Děkujeme i fanouškům za podporu a příjmenou atmosféru.
59:08
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Dominika Výborná, asistoval Melánie Dubská (8:5).
59:00
Hráčky domácího oddílu šahají po dalších třech bodech do tabulky, zbývá jedna minuta.
58:12
Timeout Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn
58:12
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Lucie Baťhová, asistoval Denisa Drahokoupilová (7:5).
55:30
Domácí tým bude opět čelit přesilovce soupeřek.
55:29
Vyloučen hráč Lenka Tlapáková družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání.
53:00
Sabina Ašenbrennerová vstřelila krásný gól po individuální akci a domácí celek se díky tomu opět dostává do vedení.
52:54
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Sabina Ašenbrennerová bez asistence (6:5).
50:40
Po krásném gólu hostujícího celku je stav opět nerozhodný.
50:32
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Tereza Bočková bez asistence (5:5).
50:00
Dnešní utkání sleduje 51 diváků.
47:00
Poté co se domácí tým opět ujal vedení se drží na míčku a útočí.
43:16
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Andrea Doležalová, asistoval Nikola Knížová (5:4).
40:30
Po nešťastném zásahu hostující hráčky padl vlastní gól.
40:23
Vlastní branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Denisa Příhodová (4:4).
40:00
40:00
40:00
38:45
V závěru druhé třetiny se hra opět přelévá, na míčku jsou však více hráčky domácího FBC.
34:01
Domácí hráčky zvládly oslabení a nyní pokračují v plném počtu.
32:01
Vyloučen hráč Michaela Špulková družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za špatné střídání.
28:15
Dominika Výborná po výběhu nekompromisně zavěsila do pravého horního rohu.
28:08
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Dominika Výborná, asistoval Štěpánka Helclová (3:4).
27:39
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Šárka Houzarová bez asistence (2:4).
27:20
Domácí hráčky hráčky tlačí na soupeřky, ty však odolávájí a hrozí z brejků.
23:47
Martina Miksová předvedla skvělý zákrok a nedovolila soupeřkám zvyšit náskok.
22:00
Podruhé už to nevyšlo a hostující tým se poprvé v zápase ujímá vedení.
21:39
20:18
Hráčka hostujících měla obrovskou šanci, ale Martina Miksová byla proti.
20:00
20:00
20:00
19:38
Vypadá to, že první třetina skončí nerozhodným stavem.
18:00
Hra se nyní přelévá ze strany na stranu, a žadný z týmu nemá vyloženou převahu.
15:30
Hostující tým srovnává skóre na 2:2.
15:22
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Tereza Bočková, asistoval Adéla Vrbková (2:2).
14:00
Na začátku druhé desetiminutovky první části zápasu padly tři rychlé góly. Dva pro domací tým, dva pro hostující.
12:39
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Kristýna Minářová, asistoval Eliška Zimová (2:1).
11:48
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Andrea Doležalová, asistoval Sabina Labudová (2:0).
11:36
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Lucie Spěváčková, asistoval Dominika Výborná (1:0).
10:35
Hostující tým si vytvořil tlak, nicméně ho nedokázal využít
06:00
Domácí hráčky jsou zatím střelecky aktivnější, ale prozatím diváci vyloženou šanci neviděli.
00:01
Zápas mezi domácí Kutnou Horu a hostujícím týmem z Týna nad Vlatovou právě začal.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jindřich Kratochvíl a Zdeněk Kamínek.
00:00
00:00
Line-up hostů Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn : brankář: Veronika Podlahová; hráči v poli: Aneta Paďourková, Johana Vejvodová, Michaela Bezpalcová, Markéta Šímová, Šárka Houzarová
00:00
Line-up domácích FBC Kutná Hora: brankář: Martina Miksová; hráči v poli: Nikola Knížová, Sabina Ašenbrennerová, Lucie Baťhová, Andrea Doležalová, Sabina Labudová